Cher Cher komentáře u knih

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Na knížku jsem se moc těšila, ale jsem docela zklamaná. Bylo to příjemné čtení, občas vtipné, ale asi mělo zůstat jen jako blog. Pan Bernatský má určitě úžasnou pohodovou rodinu, je skvělý táta, manžel a syn. Ale jak už tu někdo psal, knížka je spíše deníčkem jeho rodiny. A nejvíc si asi budu z knížky pamatovat, že autor je velmi citlivý, rád se při každé příležitosti dojímá.

12.10.2022 3 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět skvělé, moc jsem se u čtení bavila.

11.10.2022 5 z 5

Tisíc a jedna noc s Arabem Tisíc a jedna noc s Arabem Renáta Názlerová

Kniha se moc pěkně četla, byla to taková červená knihovna. A konečně příběh, který nekončí katastroficky pro hlavní hrdinku.

21.09.2022 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Ze začátku mi příběh přišel trochu nudný, ale když začalo vyprávění o minulosti, tak se to rozjelo. Dokonce mi vyprávění z doby války přišlo zajímavější, než příběh ze současnosti.
Nakonec jsem se od knihy nemohla odtrhnout a přišlo mi až líto, že jsem ji dočetla.

20.09.2022 5 z 5

Miluji tě...i s natáčkama Miluji tě...i s natáčkama Alena Jakoubková

Mě to bavilo. Hezky se to četlo. Určitě si od autorky ještě něco přečtu.

17.09.2022 5 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Příběh se mi líbil, dobře se četl.

17.09.2022 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Pěkně napsaný příběh, který se dobře četl. Bohužel má smutný konec.

28.08.2022 5 z 5

Manžel, který štěká, taky kouše Manžel, který štěká, taky kouše Alena Jakoubková

Příběh byl čtivý, taková červená knihovna.

21.08.2022 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Moc mě to bavilo. Těším se na další díl.

21.08.2022 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Drsné, opravdu hodně. Brutalita pachatele byla neuvěřitelná. Knihu jsem raději četla během dne, abych mohla v noci v klidu spát.

18.08.2022 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

To bylo krásné čtení. Milé, vtipné, moc příjemné teď v létě. Další díly už mám z knihovny vypůjčené ....

12.08.2022 5 z 5

Láska po řecku Láska po řecku Kat French

Knížku jsem si vzala na dovolenou a bylo to moc pěkné čtení. Moře, slunce, romantika ....

04.08.2022 5 z 5

Mademoiselle Coco a vůně lásky Mademoiselle Coco a vůně lásky Michelle Marly

Příběh byl moc pěkný, jen se mi nějak těžko četl. Některé části byly nezáživné.

29.07.2022 4 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělé! Velmi čtivé. Napínavé po celou dobu. Už se těším na další díl.

09.07.2022 5 z 5

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

Třetí díl je trochu jiný. Je to spíš pohled na válku v Libyi. Jsou tu popsány všechny možné hrůzy, které se ve válce děly. A v knize se dozvídáme více či méně smutné osudy členů arabské rodiny Marjánky.

05.07.2022 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Skvělé, nemohla jsem se od příběhu odtrhnout.

23.06.2022 5 z 5

Prodloužená jízda Prodloužená jízda Václav Kopta

Knížku jsem přečetla za jedno sobotní odpoledne a moc jsem se u toho bavila.

11.06.2022 5 z 5

Babky na divoko Babky na divoko Milena Holcová

Šlo to. Čekala jsem více humoru. Vadilo mi filozofování s tzv. Cestou. Ale jinak dcerám naprosto rozumím.

11.06.2022 3 z 5

Arabská dcera Arabská dcera Tanya Valko

I druhý díl Arabské ženy byl moc pěkný.

02.06.2022 5 z 5

Mezi nebem a peklem Mezi nebem a peklem Ivanka Devátá

Knihy Ivanky Deváté mám moc ráda, vždycky mě pobaví. Bohužel tahle mezi ně patřit nebude. Prvních asi 8 fejetonů bylo pěkných, humorných. Zbytek mi přišel tentokrát spíše nudný.

19.05.2022 2 z 5