Dvojtáta

Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný. „Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. ­Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417977/big_vojtech-bernatsky-dvojtata-J0P-417977.jpg 4.365

Kniha Dvojtáta

biairicia
04.11.2021

Dávám 3 hvězdy, ale asi hlavně kvůli tomu, že mám Vojtu moc ráda a má úžasnou a krásnou rodinu. Jinak čtení je, až moc oddechové. Takový spíš deníček pro ně s krásnými vzpomínkami. Pokud sledujete Vojtu na Instagramu, tak pak se prostě kniha zdá nudná. Proto mě to až tak nebavilo a další knihu asi číst nebudu.

makacek
28.10.2021

Zabavne pohodove cteni.

Formicka93
02.08.2021

Ideální knížka na relax, milé počteníčko.

JPBelmondo
30.07.2021

Vojta se mi vždycky líbil - sympatický, vysmátý, nabitý optimismem, s ďolíčky ve tváři. Říkala jsem si, co bude v knížce a zda mě nezklame. Nezklamal. Už dlouho jsem se u knížky tak nenasmála, hlášky dcerušky stojí za to. Knížka je stejná jako on, pozitivní, veselá, Vojta je skvělý táta i manžel a to hlavní, co z knížky kromě toho všeho vyzařuje, je láska, láska a zase láska.
P.S. A na prvotině akademického malíře Matyáše Bernatského také vidím havrana na větvi :-)

PetraBery
07.03.2021

Milé příhody z rodinného kruhu známého moderátora doprovázené ilustracemi jeho malé dcerky. Z řádků je cítit láska ke všem členům rodiny, historky nejen s dětmi jsou vtipně a příjemně podané. Pohodové čtení nejen do nepohody.

Kristofori
22.12.2020

Pan Bernatský je mi sympatický už z televize a zde se mi jen potvrdilo, že neklame zjevem. Naopak to, jak mile působí, je obsaženo i v textu. Věřím, že nemusel sedět nad textem a vymýšlet, jaké slovo či jaký obrat použít. Jemu tu ruku vedl upřímný cit.

Kacka0304
20.10.2020

Pro mě velký objev. Vojta Bernatský je nejen skvělý moderátor, ale také výborný spisovatel. Čtivá knížka plná lásky a rodinného štěstí.

Gabcatko
20.07.2020

Vojtu Bernatského jsem měla vždycky ráda a po přečtení knihy ho mám ještě radši. Milé, vtipné historky jedné rodinky a jako přidaná hodnota dětské kresbičky dcerky. Snad bude Vojta v psaní pokračovat i během puberty svých dětí. Na to se opravdu těším :-D