Mezi nebem a peklem

Mezi nebem a peklem https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43279/bmid_mezi-nebem-a-peklem-nuh-43279.jpg 4 99 32

Humorný pohled Ivanky Deváté na ženu v různých životních situacích a na různých místech.

Zdeňula
Zdeňula
02.01.2024 2 z 5

Kniha mě nijak nezaujala. Nenáročné čtení, ale pro mě nuda.

simca9342
simca9342
07.08.2023 5 z 5

Přečtená loni .

Hurá po předchozí přečtené knize od autorky je spolu se svými vtipy zpět. V předmluvě píše, abychom si před každým názvem kapitoly dosadili slovo žena. Za odměnu nás provede bytem a ostatním příslušenstvím pro mužský protějšek typické. Tahle kniha patří nám!

twigxi
twigxi
04.08.2022 3 z 5

Bohužel zatím nejslabší, co jsem od Ivanky četla. Ale tím nechci čtenáře odradit, stále je to příjemná oddychovka na léto!

Cher
Cher
19.05.2022 2 z 5

Knihy Ivanky Deváté mám moc ráda, vždycky mě pobaví. Bohužel tahle mezi ně patřit nebude. Prvních asi 8 fejetonů bylo pěkných, humorných. Zbytek mi přišel tentokrát spíše nudný.

kolacky
kolacky
06.05.2022 5 z 5

Já se prosím taky kochám, přesně jako kolegyně yonda. Jinak nelze!

ddkk
ddkk
12.04.2022 2 z 5

Mám ráda knížečky Ivanky Deváté.Mám ráda vtipnou a kultivovanou češtinu, jíž je píše. A nejradši mám, když svá díla i sama čte. V tomto případě jsem si četla já, v posteli, chtěje si zpříjemnit dosti hnusnou virózu. No, moc se to nepovedlo, a určitě to nebylo jen tím samočtením. Prostě ne všechny knížky paní Ivanky jsou dobré.
U mně má protentokrát pouze za dvě.

Knihomolka506
Knihomolka506
12.03.2022 5 z 5

Příběhy oslavujicí ženy a bytí , existenci.

osman111
osman111
24.07.2021 2 z 5

První polovina knihy mi připadala jako poměrně dobrá, vtipná oddechovka. V polovině mě kniha začala neskutečně nudit a cítila jsem jen zapšklost a zahořklost. Kdyby kniha skončila v polovině, bylo by to fajn letní nenáročné čtení. Škoda.

Krukron
Krukron
27.12.2020 3 z 5

Přečteno, líbilo, ale je to asi opravdu spíše pro ženy. Autorka na začátku varuje může, že se v knize věnuje spíše tématům blízkým ženám. Já jsem se nedal odradit a přečetl jsem si. Co naplat, vhled do toho jak to asi cítí naše partnerky je ku prospěchu. Jen bych si možná od paní Deváté příště zvolil jinou knihu na tzv. první seznámení.

Florindela
Florindela
30.10.2020 5 z 5

Kniha napsaná spíše jakoby formou fejetonů, ale na zajímavém stylu autorky to vůbec neubírá. Baví mě její hra se slovy, staročeské výrazy, slovosled...

kaja77
kaja77
08.05.2020 5 z 5

Mé první setkání s Ivankou Devátou..celkem dobře jsem se bavila. Autorka je velmi vtipná, moc se mi líbila její čeština, nadhled, postřehy...velmi příjemná oddechová knížka, která doslova pohladí po duši. P.s.kniha obohatila můj slovník dost dobrým výrazem "stará sušenka"

yonda
yonda
17.02.2020 4 z 5

Knihy Ivanky Deváté mám ráda už kvůli její češtině. Pro mladší generaci jsou některé obraty a výrazy možná ,,,nečitelné" ,já se ale kochám.

zdenaR
zdenaR
20.05.2019 5 z 5

Jako vždy - optimistické, čtivé, inteligentní humor, laskavé a milé, krásná čeština - prostě moje oblíbená Ivanka Devátá.
Doporučuji jako každou její knihu :-)))

Kerberos
Kerberos
03.04.2019 4 z 5

Jak lze kultivovaným způsobem a krásným jazykem popisovat situace z běžného života.

mariva
mariva
15.03.2019 5 z 5

Inteligentní humor a úžasně krásná čeština jsou hlavními znaky všech autorčiných knih. Sympatická herečka a spisovatelka, která bere život s humorem a nebojí se dělat legraci i sama ze sebe, přináší svými knížečkami radost a hezké chvilky.

petunkav
petunkav
25.02.2019 5 z 5

Knihy paní Deváté jsou milé, příjemné a plné životních strastí i humoru.
Ráda je čtu v době, kdy potřebuji pohladit na duši - a přesně takovou dobou teď procházím. Takže já jsem opět krásně "pohlazená".

Majda758
Majda758
20.01.2019

Vtipná oddechová kniha. Potřebovala jsem trochu vypustit od detektivek a povedlo se. Fejetony, proud života a humor, v jejím podání jde dohromady.

pagac17
pagac17
12.07.2018

Opět velmi vtipná a poučná kniha autorky. Podařilo se jí ve všech kapitolách podat svoje názory na jednotlivé životní situace a to s humorem. Paní Ivanka je silná osobnost. Kniha je čtivá

ajasin
ajasin
17.12.2017 2 z 5

Soubor fejetonů, který neurazí ani nenadchne. Kdysi jsem přečetla prvotinu Ivanky Deváté, Rodinný podnik. Z té jsem byla nadšená. Moc mě pobavila. Tohle byl bohužel jen slabší odvar.

Dagmar9
Dagmar9
11.01.2017

Knihu jsem dostala jako vánoční dárek a potěšila. Moc. Připouštím, že je určena především ženám, co už mají nějaký ten pátek za sebou, proto se nad rozhořčením čtenářky stafbul jen usmívám... ale proti gustu, žádný dišputát... je to klasická oddechovka a ze života, psaná s nadhledem a oceňuji paní Ivanku, že si dokáže udělat legraci i ze sebe samotné ( stará sušenka...)
Hezké počtení ostatním!