Catie_ Catie_ komentáře u knih

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Jen pro zajímavost pro fanoušky Jamie McGuire. Na facebooku existuje skupina MacPack, kde si Jamie McGuire píše se svými fanoušky a informuje je jako první o všech novinkách. Takže pokud jste ochotni přijímat informace v angličtině, tak se neváhejte přidat :).

12.03.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

12.03.2014 5 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Opět pěkně čtivé, vtipné, knížka se mi líbila. Za sobotu přečtená :).

10.03.2014 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Díky Camerona za 4*...jinak pro mně takový "průměr" v téhle tématice. Čte se to hezky, samo, někdy mi ale hlavní hrdinka trochu lezla na nervy :)

02.03.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tušila jsem do čeho jdu....obavy/očekávání se naplnily...ze začátku jsem se usmívala, pak se mísil smích se slzami....no a poslední kapitoly jsem jen brečela.
Myslím si, že pro knihy totoho typu, by zde měla existovat naprosto jiná hvězdičková kategorie. Byl to příběh, který se vám dostane pod kůži. Dočetla jsem včera a stále musím myslet na Augustuse....na to jaký byl, na odvahu a jeho životní přístup. Jak píše Palele....zamilovala jsem se a ta láska bude trvat. K takovému příběhu se nejde nevrátit.
Takže až nadejde ten čas, kdy po této knize sáhnu, tak si připravím velkou zásobu kapesníků a pustím se do toho....prostě dokonalé.

21.02.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Někdy mě ta holka štvala, i když vím, že to neměla lehké....je to klasický romantický standard, takže za 3* :)

P.S. Kamarádka mě "přesvědčila", ať si přečtu zbytek série, začala jsem znovu tímto dílem, abych si vše připomněla...nevím, jestli to bylo náladou, větším pochopením pro hrdinku, nebo mým obdivem k Bradenovi, ale tentokrát to bylo za 4* a po přečtení této série u toho hodnocení i zůstanu :)

17.02.2014 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Byla to příjemná knížka. Četla se sama jedním dechem. Nešlo ji lehce odložit, ale vždycky jsem si řekla, že ještě přeštu jednu kapitolu.
Líbí se mi, že to je nenásilně napsáno, neměla jsem chuť zaškritit některé z hlavních postav krkem, protože mi přišly kupodivu rozumné a dospělé :). Bylo to fakt moc pěkné počtetní spojené s hlubokou životní pravdou.

16.02.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Možná to bylo tím, že jsem od toho nečekala nic, nebo něčím jiným, ale rozhodně mě tato knížka mile překvapila. Jak už tady psali i někteří jiní, mohlo to skončit o pár kapitol dříve :). Ale jinak když pominu tu neutuchající honbu za Óčkem, která mi přišla v některých chvílích opravdu už trapná, tak to bylo milé a zasmála jsem se u toho.

15.02.2014 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Mám z toho smíšené pocity. Příběh byl zajímavý, ale přišel mi takový nedodělaný. Možná to je tím, že je autorka ještě mladá a "nevypsaná", ale myslím si, že by to šlo napsat lépe. Chybělo mi dovysvětlit některé věci. Dokončit ten příběh mezi Viloet a Kasparem. Snad bude další díl v tomto lepší a ucelenější.
Měla jsem český e-book, nevím, jak je to s tištěnou knížkou, ale tady byly chyby, překlepy a ten formát nebyl chvilkami nic moc.

11.02.2014 3 z 5

Závist Závist J. R. Ward (p)

Nebylo to opět špatné, ale furt mi v tom chybí ten náboj, co má Bratrstvo....a občas musím hodně lovit, abych si propojila ty narážky právě z Bratrsva, ocenila bych, kdyby aspoň více naznačovala :).

28.01.2014 4 z 5

Chtíč Chtíč J. R. Ward (p)

Ta nevím, všichni nadávají na díl předešlý, ale mě snad líbil více než tenhle. Chtíč nebyl špatný, ale prostě mi tam něco chybělo. U Chamtivosti mi děj připadal nějak komplexnější. Pro mně takové 3,5*.

24.01.2014 4 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Bála jsem se toho a snad proto mě to akorát tak příjemně překvapilo. Líbí se mi spojení s příběhem bratrstva, i když jsem se musela ptát, tak takové dva světy od sebe mohou existovat odděleně?

19.01.2014 4 z 5

Věčný polibek temnot Věčný polibek temnot Jeaniene Frost

Tenhle díl byl lepší než ten předešlý. Kira se mi líbila více než Denise. A možná to bylo i tím, že tam byl Vlad :).

17.01.2014 4 z 5

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Když jsem začínala číst sérii Noční lovci, tak jsem se bála, že to bude takové rozvláčné, hlavní hrdinka se bude příliš pitvat ve svých citech a nidky nic pořádně nedořeší, protože když na to dojde, tak bude přerušena nějakou "významou" situací a nebo prostě o tom nebude mluvit, ale bude se jen domnívat.....a díky bohu tomu tak z velké části nebylo.

Kdežto v této knize se furt někdo v něčem pitval :). Bylo to fajn, příjemné, ale ne tak dobré jako Noční lovci a to mám Spada ráda :). A ten překlad teda někdy nic moc....něco tomu chybělo...možná Vlad :D

Jo a ještě mi tam vadila jedna věc, nevím, jestli to bylo dáno překladem a nebo něčím jiným, ale byly tam nepřesnosti s tím, co se dělo v sérii Nočních lovců.

15.01.2014 3 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

O chlup lepší než CC Gibs a druhý díl její série. Tady jsem nemusela protáčet oči tak často :). Ale i tak....chápu, že hlavní hrdinka je naivní, kupodivu se do ní dokážu i vžít, ale prostě a jednoduše furt je to kopie 50 odstínů a to ta méně povedená. Takovýchto knížek vyšlo vcelku dost, nedivím se tomu, ale pokud bych si měla vybrat, tak raději budu číst Crossfire serii, kde hlavní hrdinka zvládá, krom vzdychání nad hlavním hrdinou i něco jiného.
To je asi to, co se mi líbilo jak u Anny, tak třeba Eva právě z Crossfire....ty si aspoň uměly dupnout, a i když to byly naivní holčičky, tak pořád nelozily za hlavním hrdinou s pocitem, že jsou spasitelky.
Stejně jako u jiných sérií, i tuhle dočtu...holt nemám ráda nedokončené věci :).

05.01.2014 2 z 5

Pád Pád Maya Banks

Nebylo to nic světoborného, ale rozhodně to je příjemná oddychovka, která ničím neurazí. Tyto typy knížek vždycky hodnotím podel toho, kolikrát mě přinutí protočit oči...a buď jsem byla naladěna na správnou notu a nebo nevím co, ale neprotočila jsem je ani jednou a to ani u konce :)

03.01.2014 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Milá, příjemná oddychovka, která ničím neurazí a zároveň se tam zbytečně nepitve v emocích.

02.01.2014 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Tak tomuto dílu bych dala klidně i 6 hvězdiček...parádní :). A jediné, co k tomu můžu říct je: KONEČNĚ!!!

01.01.2014 5 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Chvíli to mělo klesající tendenci, ale už je autorka zase v plné formě....A doufám, že se to začne rozmotávat než více a více zamotávat.

29.12.2013 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Zrovna jsem dočetla a nevím, jestli 4 a nebo 5 :). Tato kniha se mi líbila asi více než pár předešlých dílů.

28.12.2013 5 z 5