Calla2002 Calla2002 komentáře u knih

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Dokonalá kniha a celá její sére miluju ji! Jsem z toho překvapená a celé mě to pohltilo prostě pane bože! Tahle série neomrzí
ROZHODNĚ DOPORUČUJI!!

31.05.2017 5 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Jedna z nej sérií. Strašně jsem si to užila a strašně se mi to líbilo a skončilo to pěkně VŘELE DOPORUČUJI !!!

Abhorsenka Abhorsenka Garth Nix

jsem strašně nadšená že v tomto díle je hl.hrdinka Lirael a ostatní a kniha se velmi povedla jako ostatní díly a velice mě to bavilo jsem moc ráda že jsem to přečetla i když mě to ze začátku vůbec nelákalo doporučuji !! :-)

Lirael Lirael Garth Nix

Normálně knihy které mají 2 díl a nejsou o těch lidech v 1 díle nečtu ale tady jsem se toho fakt chytla a strašně jsem si to oblíbila, strašně se těším na další díl
určitě doporučuji číst dál :-)

Sabriel Sabriel Garth Nix

Dnes dopisuju kom. které jsem nestihla napsat
Tuto knihu jsem četla před časem ale pořád si vše pamatuji
tato kniha se mi četla trochu složitě nebo hůř ..nevím ale četla jsem jí dlouho asi týden a strašně jsem si toho spisovatele oblíbila a strašně mě ty knihy zaujali a jsem úplně nadšená a nejspíš přečtu i Pondělí, Úterý atd.... taky to zní zajímavě takže se těším až půjdu do knihovny :-)

Démon stínů Démon stínů Lenka Dostálová

Kniha byla velice zajímavá strašně jsem si jí užila ale ten konec jsem trochu tušila i když jsem byla tak jako tak překvapená. Páni....Prostě páni. :-D
doufám že jsou nebo že budou další díly těším se :-)
DOPORUČUJI !

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Úžasné hodně jsem si ty díly užila a moc se mi to líbilo protože to bylo cestováni v čase a to není moc dobrých knih které za něco stojí. Řekla bych že tyhle knihy za něco stojí jsou suprový!!
ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!

29.05.2017

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Kniha mě velice překvapila a jsem z ní strašně nadšená a jsem ráda že to tak skončilo.Stašně mě to šokovalo ale jinak je kniha opravdu fantastická URČITĚ DOPORUČUJI !!!

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Jedna z nejlepších sérií vůbec !!!!!!! Tahle série je opravdu něco četla jsem všechny knihy asi 6x a neomrzelo to fakt že ne :-) je pravda že jsem v těch dílech trochu váhala jestli nebude s Renem ....
ALE ROZHODNĚ DOPORUČUJI

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Pane božeeeeeee!!!!! tohle jsem nečekala a jak tam byla dlouho!! a prostě Úžasnýýýýýý velice DOPORUČUJI !!!!

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Áchchch...vlkodlaci.Tahle série...je dokonalá! miluji knihy s vlkodlaky ale tato série se neomrzí já ji četla asi 3x a jsem z ní pořád strašně unesená.Vůbec nic tam nechybí je tam humor, láska, napětí, zápletka, atd... Nebudu se k tomu moc vyjadřovat protože by jsem asi vyčerpala limit písmen který tam asi ani není :-D můžu se spokojením napsat že tato kniha je jedna z NEJLEPŠÍCH a mě se líbila ještě víc
ROZHODNĚ DOPORUČUJI PŘEČÍST SI CELOU SÉRII !!

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nejlepší série vůbec!! Celá ta série byla tak dobrá že to ani neumím popsat :-D Jeřáb,Aein,Dorian,Manon,Král,Chaol a ostatní, prostě.......lepší to bejt fakt nemohlo a já se tak strašně těším na další díl že asi umřu napětím!!!! Pane bože Pomoc!!
ROZHODNĚ DOPORUČUJI SI PŘEČÍST CELOU SÉRII !!! (ale až vyjde další díl protože je to k nevydržení :-DD)

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Celá série je super, líbilo se mi to je to můj šálek kávy jak se říká :-D myslím že nebylo nutný tam přidávat to že se i Kopano zajímal o Annu, mohli být třeba dobrý kamarádi ale že by chtěl něco víc mi tam přišlo zbytečný.Jinak je to jedna z mých nej sérií a líbilo se mi jak to dopadlo a jaký to mělo průběh.
VELICE DOPORUČUJI SI TO PŘEČÍST!

29.05.2017 4 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Tahle kniha byla zajímavá líbilo se mi to.Strašně se mi to líbilo a Já být na jejím místě a zjistila bych že jsem zabila někoho kdo protestoval proti otrokářství asi by jsem zabila Arobynna hned na místě.V tu chvíli jsem ho nenáviděla tak moc že jsem měla chuť něco rozbít :-D
Bylo by lepší to přečíst až po tom co přečtete sérii jinak se vám nebude chtít přečíst si další díly :-)
ALE VELICE DOPORUČUJI PŘEČÍST!!

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Jedna z nej knih co jsem četla ten příběh mě dostal a zajímalo by mě pokračování, jak to dopadne s tou její přeměnou a co je zač...četla jsem jí už asi 5x velice doporučuji!!

22.05.2017 5 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

DOKONALÝ !! Jestli chcete anděly a nefilim je to dokonalá kniha a ostatní díly se mi taky dost líbily já osobně radši čtu z holčičího pohledu ale u této knihy mi to vůbec nevadilo jsem moc ráda že jsem to přečetla i když byl začátek nudný :-)
Rozhodně Doporučuji!!!

20.05.2017 5 z 5

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Začátek byl nudný......ale pak se to rozjelo a fakt mě to chytlo ... strašně se mi líbilo jak se furt hádala s Cellucim toho jsem si zamilovala hned ze začátku a Henry mě nijak neokouzlil podle mě stejně skončí s Cellucim . Ale kniha mě bavila a líbilo se mi to
VELICE DOPORUČUJI !!!!!

20.05.2017 3 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Brečela jsem ta kniha mě dostala jako žádná jiná a že jich už bylo ..... tahle kniha je úžasná je tam smutek , zmatek , romantika a masakrální a dramatický konec!! jakmile jsem to dočetla musela jsem ještě chvíli koukat do blba než mi to úplně došlo a pak jsem se rozbulela znova a mega moc se těším až vyjde druhý díl DOPORUČUJI !!!!!!

20.05.2017 5 z 5

Stíny Erinu: Šíp v zádech Stíny Erinu: Šíp v zádech Jan Č. Galeta

Já tu knihu nemůžu sehnat tohle je jedno z nejflustrovanějších věcí v mém životě když nemohu sehnat knihu!

04.05.2017 4 z 5

Dívka dvou světů Dívka dvou světů Pierre Bottero

Panebože !!!!! To je flustrující když přečtete knihu s otevřeným koncem a pak to nemůžete číst dál, nedá vám to spát a furt vám to vrtá hlavou. Až na tento problém je kniha hodně čtivá a vřele doporučuji!!! pokud umíte mistrovsky anglicky a dokážete přečíst další díl....tak se máte protože já ne :-D :-(

18.04.2017 4 z 5