Stíny Erinu: Šíp v zádech

Stíny Erinu: Šíp v zádech https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101170/sip-v-zadech-101170.jpg 4 18 5

Asterion série

Vločka série

1. díl

Vítejte v Erinu, ve městě, které nikdy nespí. Ve městě, kde se za světly lamp rozkládají stíny dost hluboké na to, aby skryly nájemné vrahy, zrádce i špehy. Jednou z těch, co se skrývají v temnotách, je Vločka. Přes den patří k nejvyšší erinské společnosti – pohybuje se v nádheře zdobených paláců, dopřává si lahodných vín a předvádí šperky a drahé šaty. V noci se coby asasínka krade po střechách, slídí a loví s dýkou v ruce. Nečekaně však zjistí, že stíny Erinu potemněly zlem, které sbírá síly a chystá se vystrčit pařáty i do světla dne. Bude si Vločka zahrávat s ohněm a obstojí v boji se zákeřným nepřítelem?... celý text

Romány , Literatura česká , Fantasy

Vydáno: , Mytago

perko
20.04.2023 4 z 5

Co na to říci... Chvílemi jsem si připadal jak na houpačce. Chvilku dobrý, pak zase trochu nuda, poté super. Na mě se autor hodně zabývá popisem budov, prostředí a architektury celkově. Pro někoho je to určitě přínosné, já to však v hlavě v podstatě přeskakuju a nebaví mě to. I přes ty nudnější pasáže dávám poctivé 4 hvězdy.

Calla2002
03.04.2018 4 z 5

Už jí mám!
Čekala jsem od toho trochu víc, jo bylo to zajímavý, dobrodružný, byla tam zápletka ale asi mi tam chybělo víc humoru a romantiky.
Taky mě docela mrzí že nakonec nebyla s Buřňákem, i když... nwm, možná udělala dobře...není náhodou o dost starší? stejně by se k sobě asi nehodili, ale byl rostomilej :-D

soulstorm
05.05.2017 4 z 5

jak nemuzu sehnat :-) , pouhých 89 kč na palmknihy.cz , celkem levné na to kolik to má stránek a jak je to dobré

Calla2002
04.05.2017 4 z 5

Já tu knihu nemůžu sehnat tohle je jedno z nejflustrovanějších věcí v mém životě když nemohu sehnat knihu!

soulstorm
28.04.2017 4 z 5

velice pěkné počtení , dobrá akce

česká fantasy česká fantastika

Jan Č. Galeta