Dívka dvou světů

Dívka dvou světů

Třináctiletá Camille žije s nelaskavými adoptivními rodiči a má jen jednoho věrného přítele, černouška Salima z chudinské čtvrti. Jednoho dne Camille zcela náhodou zjistí, že se dokáže přemístit do jiného, paralerního světa. Zde se dozví, že má strašího bratra Akira a že skuteční rodiče je umístili do našeho světa, aby jim zachránili život. Lidem v jiném světě hrozí nebezpečí, jedinou nadějí je pro ně Akiro se svými neobyčejnými schopnostmi. Camille se ho vydá hledat......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31346/divka-dvou-svetu-31346.jpg 3.783

La Quête D´Ewilan (2003)

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Alpress

asodomkova

Ten začátek se rozjížděl pomalu a musela jsem si trochu přemáhat, ale od půlky se to rozjelo a už se to četlo samo a už jsem se v tom nějak zorientovala a když jsem četla poslední stránky chtěla jsme aby to pokračovalo no...

Calla2002
18.04.2017

Panebože !!!!! To je flustrující když přečtete knihu s otevřeným koncem a pak to nemůžete číst dál, nedá vám to spát a furt vám to vrtá hlavou. Až na tento problém je kniha hodně čtivá a vřele doporučuji!!! pokud umíte mistrovsky anglicky a dokážete přečíst další díl....tak se máte protože já ne :-D :-(

Derishi
05.12.2015

Knihu sem objevila v knihovně a když sem ji vytáhla z poličky věděla sem, že si ju musim přečist, Letěla sem s ňou dom a pustila se do čtení. Okamžitě mě zklamala!
Na obálce je Yuna z japonské herní série FF. Proč sou Češi tak blbí?! Doufala sem, že si přečtu příběh hry nebo aspoň Yuny, myslela sem, že to má nějakou spojitost s hrou, kterou sem znala jen z videí na YT a ono nic. Až když sem z hlavy vypustila Yunu, uvědomila sem si, že je to dobrá kniha a po dočtení, mě mrzelo, že nemáme pokračování v češtině.
Četla sem to ve třinácti a byla to jedna z těch knih, které mě nutily číst dál, kdyby přeložili i zbylé díly četla bych to znova, abych se dozvěděla konec.

tisha8409
28.07.2015odpad!

Propánajána, už první kapitola mne uvedla do stavu naprostého šoku.... myslím, že tomu mládež říká "WTF ???"
Takže 13letá holka si jde po ulici, míří na ni náklaďák, ona na něj čumí místo aby uhnula a ve vteřině je z ní malinkej panáček, který upadl na houbu a útočí na ni velká pakobylka - rytíř - její bráška?!
To psal ten autor v době, kdy byl na tahu, ne?
Já si myslela, že mám hodně přiblblé představy, ale tohle mi sebralo chuť v té zmatlanině pokračovat.

želva69
12.01.2015

Kniha byla opravdu úžasná a moc mě mrzí, že u nás nevyšlo její pokračování. Je to první díl třídílné série a u nás se vydal jen ten první. Jak to dopadne? Asi si budeme muset přečíst originál.

Pedruska01
19.08.2014

Musím se přiznat, že mě kniha zklamala. Čekala jsem naprosto něco jiného. Už nízký věk hlavní hrdinky pro mě nebyl nijak sympatický. Pravá fantasy kniha. Přečetla jsem, ale nebyl to šálek mé kávy.

eletrika03
06.03.2014

Velmi dobrá fantasy kniha, ale škoda, že je otevřený konec.

anule42
08.09.2013

Je to suprová kniha,škoda,že je tam ten otevřený konec.
Čekám,čekám a čekám na další díl.
Těším se.

kate.fujdiak
01.09.2013

Jsem typ, co si vybírá knížky vážně dlouho a musím přiznat, že jsem se do čtení této knížky musela nutit (podle obalu jsem si myslela, že to bude nuda) :/... Ale pak :O naprosto dokonalá knížka ale škoda, že ten konec takový otevřený... Chtěla bych vědět, jak a jestli vůbec ten druhý svět zachrání a co bude v tom jejím světě... hlavně po stránce jejího kámoše atd..:O. Fůha :) Chtěla bych pokračování ale asi marně :/.

Kikuška1
17.07.2013

Naprosto skvělá fantasy knížka. Škoda, že v češtině nejsou i další díly, kdyby aspoň konec nebyl tak otevřený :/

Vexi
08.07.2013

Zajímavý děj a postavy. Doufám že bude to pokračování :)

Ell Amaterasu
27.04.2013

Marně už asi rok čekám na další díl a pokud vím nic.
Pokud ještě někdy vyjde i druhý díl, jsem připravena si ho přečíst, protože tento první mě moc bavil.

tymon (Kristýn
26.08.2011

také čekám na další díly...

kniha je, pravda, spíše odpočinková, ale ráda si jí vezmu například do čekárny u doktora nebo na cestu autobusem, neboť její čtení je jednoduché a není složité.

jinak několika slovy: kniha se mi líbí a vždy pro ni ráda sáhnu, neboť se při jejím čtení odreaguju a jak už ti někdo podotkl, tak kniha má obal, alespoň si myslím, z Final Fantasy

Kaka.cs
23.08.2011

Ze začátku dost zajímavá knížka. Po několika kapitolách mě ale přestala bavit. Nicméně jsem ji dočetla. Otevřený konec mě dost překvapil a celkem ráda bych zjistila, jak to nakonec dopadlo.

Nikol18
13.08.2011

Otevřený konec mě nemile překvapil. Mnoho dní jsem prohledávala internet, ne jen české stránky, a hledala náznak o pokračování. :(

Lusa
04.02.2011

Krásný a poutavý příběh, i když mě ten otevřený konec dost překvapil.