Books_by_Dee Books_by_Dee komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Tak tohle bylo úžasný a já si čtení neskutečně užila. Brenna mě sedla hned v prvním díle série (víc jak Summer) a tu chemii mezi ní a Jakem jsem cítila hned při jejich prvním setkání.

Brenna je dcerou trenéra hokejistů Briarské univerzity a Jake hraje hokej za jejich největšího soupeře za Harvard. Brenna ho nesnáší a je si jistá, že by se Jake ani nedotkla. Sní o práci ve sportovním televizním studiu, jehož šéf je však Jakeův velký fanoušek a tak jej Brenna požádá o jedno falšené rande, kde budou před šéfem předstírat, že spolu chodí. Jake souhlasí, ale za jedno falešné rande chce jedno pravé.

Brenna je holka podle mého gusta. Ono obecně jsou holky v knížkách Elle Kennedy silné holky, které se nebojí říct, co si myslí. Brenna je však jejich královnou. Jde si za svým přes mrtvoly.

Já ty předstíraný vztahy prostě miluju a tenhle byl skvěle naspaný. Zase bylo v knížce dostatek hokeje, nějaké zápasy a tréninky. Nebylo jen zmíněno, že je hokejista.

Obzvlášť v téhle knížce miluju scénu u Brenny v pokoji, kam za ní po okapu vyleze Jake (myslím celou tu scénu i s tou erotikou) a pak tu jak za ním jde na trénink na Havard a jsou spolu v promítací místnosti.

Bylo to vtipné, jak jsme u Elle zvyklé, ale zároveň byl tento díl protkán tajemstvím Brenny minulosti. Při objasnění situace jsem byla celkem zaskočená, avšak jsem byla ráda za společnou scénu s jejím otcem, kdy si vše vyříkali.

Hra Hra Elle Kennedy

Na Hunterův příběh jsem se neskutečně těšila, protože jeho charakteristické rysy mě hodně připomínaly Deana z Off-Campusu, jehož příběh mám ze všech dílů série nejradši (fanouškové Hanny a Garetha mě snad nepřestanou sledovat). A Hunter nezklamal. Bylo to vtipné, romantické a neskutečně sexy.

Hunterův příběh začíná už v podstatě na konci druhého dílu, kdy kvůli jeho častým záletům s dívkami končí hokejový tým na cestě za mistrovstvím. Hunter se tedy rozhodne, že bude žít v celibátu – žádný blbosti rovná se žádný sex. Celibát by možná i zvládal dodržet, ale to by jeho novou spolužačkou nesměla být Demi Davisová. Jsou nuceni spolu pracovat na celoročním projektu do školy a to znamená, že jsou spolu často sami a odolat ji Hunterovi zrovna 2x nejde.

Mezi Hunterem a Demi byla neuvěřitelná chemie a já si jejich interakce užívala od prvního setkání. Líbilo se mi, že se mezi nimi okolnostmi muselo utvořit nejdříve přátelství, ale přesto je to k sobě táhlo a v podstatě se jen čekalo, až si Demi uvědomí, že její přítel je blbeček.

A celá ta Pablo situace naprosto skvělé odlehčení v celé téhle knížce.
Díl se líbil moc, ale ne tak jako druhý díl.

Výzva Výzva Elle Kennedy

Výzva by byla možná mít nejlepším dílem celé Briar U série, kdyby nedošlo na problém s komunikací, a to já prostě nesnáším. Sakra, jste dospělí a vy se radši rozejdete s láskou vašeho života, než abyste jim něco prozradili. Panebože! Přesto všechno, ale Výzva zaujímá v mém hodnocení série stříbrnou pozici. Risk zůstává na prvním místě a Lov a Hra se dělí o 3. a 4. místo.

V posledním díle série se poprvé potkáváme s Taylor, členkou Kappy Chi, která při jedné párty neodmítne výzvu jedné ze sester – rozdat si to s hokejistou Conorem Edwardsem. K jejímu překvapení Conor souhlasí, že s ní do ložnice půjde a budou sex předstírat. Ještě více překvapená je však, když Conor chce v předstíraní pokračovat. Do toho všeho Taylor bojuje s přijmutím svého těla a Conora dohání jeho minulost.

Od první stránky jsem si čtení neskutečně užívala a hodně mi sedl fakt, že Taylor je, na rozdíl od ostatních holek z universa, trochu při těle a líbilo se mi na tom právě ten fakt, že se ji Conor snažil přesvědčit o tom, aby se viděla tak, jako vidí on ji – jako KRÁSNÁ.

Pro mě byl největší problém konec. Nejdřív neumí komunikovat Connor a když se vše vyřeší, tak stejnou metodu použije Taylor. Jinak by snad knížka předčila i RISK.

Na závěr chci ještě říct, že nemám pocit, že by série Briar U byla horší než Off Campus. Byla jiná. Cítila jsem trošku jiný styl psaní, ale čtení jsem si užívala stejně.

Pan Náladový Pan Náladový Penelope Ward

Pan Náladový je vlastně první knížkou od autorky, kterou čtu a nepsala ji s Vi Keelandovou a musím říct, že jsem byla příjemně překvapená a z originálního příběhu se vyklubalo skvělé čtení.

V knížce jde o Daxe Moodyho, který se objedná masérské služby (ve vší počestnosti ), ale masáž se povede provést až na třetí pokus. Mezi nimi se totiž při jejich setkání vytvoří takové pouto, že čas spíš tráví povídáním si a poznáváním jeden druhého. Oba se snaží udržet vztah na profesionální úrovni, ale když nám prozradí Dax své tajemství, všechno začne dávat větší smysl. Za tajemstvím totiž stojí důvod, proč spolu být nemohou.

Tohle byla opravdu skvělá jednohubka. Nečekala jsem až takový slow burn, ale já si ho vlastně neskutečně užívala. Chemie však mezi Wren a Daxem byla od prvního setkání a to mě neskutečně bavilo.

Líbilo se mi, že knížka měla větší přesah. Nejedná se prostě jen o klasický příběh kluk potká holčinu. Bylo to o rodině, o druhých šancích a o vývoji osobnosti jako takové.

Já 100% doporučuji.

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Moc příjemná duologie od dvojice Wardová-Keelandová, která by Vás neměla minout. Patří sice k trochu starším, ale příběhem si mě naprosto získala a nešlo přestat číst.

Gia přijíždí pracovat do Hamptons a po jedné nevydařené noci s neznámým mužem si chce dát od chlapů na celé léto volno. No, to by ale neměla poznat svého nového šéfa Rushe. Protože mezi těmito dvěma to jiskřilo jako prskavky na vánočním stromku. Chvilku odolávají, ale nakonec se stejně dají dohromady. Gia však chvilku poté přichází na to, že po oné noci na začátku prázdnin, je těhotná.

No v podstatě v obou knížkách se řeší Giino těhotenství – jak se k tomu postaví Rush, ale jak se k tomu postaví pravý otec dítěte.

Za mě zajímavý, originální příběh s pořádným „dramíčkem“. Možná trošku předvídatelné, ale cožmě to bavilo. Ale nejvíc mě bavil Rush – to byl za mě sexy potetovaný bůh.

Autorky mě nezklamaly a já s nimi rozhodně budu pokračovat, protože zatím se mi každý jejich nápad neskutečně líbil.

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Možná obal „Jediné šance“ vyloženě nekřičí sportovní romance, ale její obsah je plný sexy těl profesionálních Seattleských hokejistů, jejich zápasů, tréninků, ale hlavně je plná romantické linky Elise a Justina.

Justin je 28letý profesionální hokejista, kterého už nebaví zapíjet každé vítězství alkoholem a slavit nezávislým sexem s další fanynkou. Kolem něj se už od jeho dětství pohybuje krásná Elise, která je mladší sestrou jeho spoluhráče a nejlepšího kamaráda Owena. Měla by to být zakázaná láska, její bratr by totiž jejich vztah nikdy nedovolil, ale jejich chemie a pár panáků vodky zapříčiní to, že odhodí zábrany a skončí spolu v posteli. Aletakhle jejich příběh jenom začíná, zbytek si musíte přečíst.

Já si je oba zamilovala, obzvlášť Ryana, to je hrozný zlatíčko. Já vždycky v knížkách miluju, když chlap se zamiluje první a podle mě vnitřně (i když si to nechtěl úplně přiznat) se do ní naprosto zabouchl.

V neposlední řadě chci říct, že díl mě hlavně neskutečně navnadil na druhou knihu série, která bude právě o Owenovi, bratrovi Elise, kterého žádné sukně nenechá chladným a o Becce, nejlepší kamarádce Elise.

Dílů je v sérii Hot Jocks celkem 8, takže se máme na co těšit

13.12.2023 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Lucy Harris (p)

3.75 z 5
V první řadě chci poděkovat samotné autorce @aka_lucy_harris za zaslání knihy k recenzi.

Začnu asi takhle, ano je tam pár klišé a je tam pár věcí, které mě nesedly, ale přesto jsem si čtení nesmírně užila a jsem ráda, že je tady další skvělá česká autorka, která se nebojí napsat pořádný SMUT scény a používá věci, tak jak se nazývají. Ženská nemá broskvičku a chlap klacek.

Na začátku čtení se ocitáme v Londýně , kam se Lucy přestěhovala se svojí sestrou. Začíná pracovat jako chůva pro jednu rodinu. Hned první ráno, kdy vyjede do ulic Londýna potkává kolosálního kreténa Thomase (trochu mě vadilo, že tohle oslovení se objevovalo v knížce velmi často). Náhoda je ale svede znovu dohromady a víc a víc ji to k němu přitahuje.

Příjemnou složkou při čtení jsem brala děti, které Lucy hlídala. Možná je autorka tak často nemusela nazývat spratkama, ale na druhou stranu já dělala au-pair jak v Americe, tak v Anglii a asi jsem párkrát ve své hlavě svoje „zlatíčka“ takhle taky nazvala.

Knížka je plná skvělých SMUT scén. Opravdu několikrát jsem se pozastavila při čtení a říkala si „Uuuu..to je pořádně sexy“. Občas některé věty, které vycházely z Thomasových úst. Thomase jsem si zamilovala docela rychle, jen zase malý mínus jsem cítila, že bylo psáno, že je mu 36 let, já spíš měla pocit, že je mu tak o 10 méně.

Často jsem se při čtení ptala sama sebe třeba – proč tam musí být Matt? Proč Sarah nechce, aby byli spolu? A pak jsem si vždycky jen řekla - Jo aha, tak proto. obzvlášť u Sarah, to bylo spíše jako – Jo ty vole, proto To byl skvělý zvrat (jen mě štvalo, že si to mezi sebou lépe nevykomunikovali, proč ji to prostě neřekl, stejně by ho tam našla)

Závěrem chci říct, že mě se knížka opravdu líbila, obzvlášť vzhledem k tomu, že je to Lucy první knížka a opravdu doufám, že se dočkáme nějakého dalšího jejího SMUTÍČKU.

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nesnáším tě, je mojí druhou přečtenou knihou od dvojice Keelandová a Wardová a rozhodně se mi líbila víc než Můj nejmilejší suvenýr. Vlastně ani nevím proč nehodnotím 5 hvězdičkami, tak moc se mi knížka líbila, a tak moc Vám jim doporučuji.

Tahle love story začíná tak trochu zvláštně – svatebními šaty, které hlavní hrdinka nachází v sekáči a v nich vložený romantický vztah s podpisem autora – od Reeda Eastwooda. Toho, se rozhodne vyhledat, ale hned při prvním setkání zjišťuje, že to není její vysněný romantik, ale arogantní chlápek a čistou „náhodou“ se také stává jejím novým šéfem. Cítí, že za jeho chováním musí být určitý důvod a chce ho odhalit.

Já jsem si čtení užívala. Jak Reed, tak Charlotte mě sedly do noty. Jen Reed mě občas lezl na nervy, ale zároveň s odhalením tajemství jsem ho i chápala.

Slzička mě sice i přes to „drámo“ neukápla, přesto to bylo velmi emotivní čtení. Na závěr měla knížka krásný epilog s větším posunem v čase.

Candy Candy Baja Dolce

Děkuji nakladatelství @venupress a autorce @bajadolceautor za zaslání knihy k recenzi.

Candy je druhý díl série Habibi od slovenské autorky Baja Dolce. První díl série Habibi jsem četla v květnu letošního roku a vydání druhého roku se uspíšilo a vydalo se v češtině už v listopadu, což byla skvělá zpráva, vzhledem k tomu, jak skončil dil první

Candy je stejně jako Habibi naprostá pecka a jasné 5hvězdičkové čtení, které jednoznačně doporučuji.

Jestli jsem chtěla v Habibim klub Local X navštívit, tak v Candym jsem chtěla v klubu žít (společně s Hříšnými kluky samozřejmě).

Dorian alias Candy je novým majitelem Local X klubu a vše chce změnit od základů. Nepočítal však, že v klubu bude nějaká spolumajitelka a už vůbec nepočítal s nádhernou Virginií. Jeho prvotní plán dostat ji z klubu pryč, se postupně mění, a to když jej začne neuvěřitelným způsobem přitahovat. I Virginii není však lhostejný.

V knize mě čekal trošku pomalejší rozjezd, ale na to jsem si už zvykla u Habibiho, je tam více postav, než se člověk zorientuje, celý děj je prolínaný několika tajemstvími, a to jak na straně Virginie, tak u Doriana.

Panbože Ta Hříšná show? Ta chemie mezi Dorianem a Virginií ? Ta Candy show?

Pa-ne-bože Naprosto doporučuju pustit si při čtení písničky, které se v knize objevují. To knihu dostane na úplně jinej level Celou Candy Show jsem měla díky tomu jako live před očima a bylo to děsně žhavý.

Baja je prostě neuvěřitelná autorka a její díla prostě stojí za to. Na konci jsem jen zůstala s otevřenou pusou a nutně potřebuji další díl. Snad se brzy dočkáme.

Rozhodně by Vás série Habibi neměla minout. Doporučuji!

Hlavně se mě neptejte, zda jsem tým Habibi nebo tým Dorian?
Já jsem tým Monroe (všichni bratři a já :D)

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Předstíraný vztah nebo falešné manželství patří k mým nejoblíbenějším tématům v romantických knihách, ale Ella Maise je pro mě letošním rokem snad i královnou těchto témat. Letos jsem si zamilovala, jak její Miluji tě, Jasone Throne, kde vztah je předstíraný, tak tato stand alonka Manželství pro jednoho, kde máme falešné manželství.

Já si příběh neskutečně užívala a nechtělo se mi s ním vůbec rozloučit. Jak Rose, tak i Jack mě přirostly k srdci – hlavně Jack, to je jeden z těch book boyfriendů, na které budu s láskou vzpomínat.

Stejně jako Rose, jsem se i já pomalu polehoučku zamilovávala do Jacka, a to když ji začal nosit každé pondělí květiny, když se s ní koukal na romantické filmy, plánovali, že si každé pondělí dají těstoviny a každý čtvrtek pizzu, když se o ní staral, když ji nebylo dobře. Panebože! To chceme všechny, ne?

Tohle je jedna z těch knížek, u kterých bych se vůbec nebránila re-readingu. Rozhodně vám ji doporučuji, protože věřím, že ji také budete milovat.

11.12.2023 5 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Nečekala jsem zázrak a taky jsem se ho nedočkala. Ono taky vzhledem k počtu stránek se snad ani žádný zázrak čekat nemohl. Jsou to opravdu jenom takové novelky na pár hodin, na večer. Vždyť první dva díly jsem stihla za jeden víkendový den.

První díl hodnotím tak nějak průměrně 3 . Bylo to fajn, ale... Druhý díl se mi líbil o chloupek více 3.25. Tam jsem jim tu touhu věřila o dost více. Jen ta hlavní zápletka mě přišla taková odfláknutá. A třetí díl příjemně překvapil a mám ho na 3.75.

Obecně se mi v knížkách líbili ženské postavy. Konečně nějaké ženské s kuráží. Chlapíci jsou ale děsně sexy s pořádně chlípnou pusou. O erotiku tam není nouze, mám za to že tak 60 % knihy je sex.

Takže pokud hledáte nějakou víkendovou oddechovku plnou žhavých scén, tohle je můj tip.

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Lovec Lovec L. J. Shen

Je to pár dní zpátky co Baronet vydalo první díl nové série Boston Belles – Lovec. Lovec je vlastně prvním dílem série, ale v květnu letošního roku vyšel nultý díl Sparrow. Já tedy doporučuji začít s tímto nultým dílem, přesto že v knížce je hlavním párem rodiče Sailor, která je hlavní hrdinkou v Lovci. Příběh je to úžasný, a hlavně se její rodiče a bratr objevují i v této knize.

Teď už ale k Lovci. Sailor a Hunter by nemohli být více odlišní – Sailor se zaměřuje pouze na lukostřelbu, chce se totiž dostat na Olympiádu, takže zábava a kluci jdou stranou. Hunter naopak vidí smysl života v akcích plných alkoholu a v jednorázovkách. Po skandální videonahrávce ho má jeho otec už dost a stanoví mu jasná pravidla – celibát, střízlivost a půl roku bydlení se Sailor pod jednou střechou.

Pomalinku se zamilovávám do stylu psaní LJ Shen. Jako asi každá ženská miluju „zlobivý kluky“ a ona je v průběhu knížky dokáže proměnit v naprosté miláčky. I tady tomu nebylo jinak. Vždyť i samotný Hunter si o sobě myslel, že je hloupý a není schopný ničeho než jen trávit večery s drinkem v ruce a s holkou v klíně. Sailor ho však viděla. A tohle moje romantické srdce prostě miluje. Jestli je to uvěřitelný, že se takhle dokáže chlap změnit, to se mě neptejte. Vždyť je to jen romantický příběh, tak mě nehte plout na mém zamilovaném obláčku.

Kromě romantiky jsme se také dočkaly nějakého toho rodinného dramatu a erotika, tak je TOP STROP, neuvěřitelná chemie a dokonalé scény.

Velké doporučení. Nutně potřebuji další díl. Série má celkem dílů 4. Druhý díl je o Cillianovi (bratrovi Huntera) a Persephoně (kamarádka Sailor). Třetí díl je Samovi (bratrovi Sailor) a Aisling (sestře Huntera) a poslední díl je Emmě (kamarádka Sailor) a Devonovi (starší aristokrat z Anglie).

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Možná už si někdo pamatuje, že mafie není zrovna téma, které mě v knihách baví. Nevím, nějak na to prostě nejsem – zbraně, krev, únosy – takový meah. Co mě ale na mafiánských knížkách baví, jsou ti alfa samci a nelítostný princ Callum Griffin, je tedy alfa samec s velkým A. Ale Aida, rozhodně není žádná BETA, ta si jen tak něco líbit nenechá a když se tihle dva spojí a uvědomí si, že se už zas tak moc nesnáší, jako na začátku, tak to teprve začíná pro mě pořádné počteníčko.

Callum je jediným synem irského mafiána a Aida je jediná dcera italského mafiána. Jedna nešťastná náhoda je svedla dohromady a jejich otci domluvili, že se tihle dva, kteří se nesnáší, vezmou. Jejich vztah sice začal jiskřením a to, když mu v domě založila požár, ale tímhle plamínkem to všechno jenom začíná.
Děj mě hezky plynul, bavila jsem se u některých dialogů (obzvlášť Callum je docela vtipálek).

Samozřejmě jsou tam i klasická mafiánská klišé, ale čert to vem. No a ty erotické scény, ty jsou sakra fajn a není jich tam málo.

Série Podsvětí Chicaga je 6dílná série a druhého dílu Unesené dědičky se dočkáme už v únoru 2024 a já se na něj po přečtení prvního dílu moc těším. Pozitivně také hodnotím obálku, protože je krásná, a ty jahody – kdo ví, ten ví – Aida je bad ass

20.11.2023 4 z 5

Velké naděje Velké naděje Ava Reed (p)

Jediný seriál, který v současné době, teda vlastně už tak 12 let, sleduju, je seriál Chirurgové, takže tahle romantická knižní série z nemocničního prostředí mě nemohla chybět v knihovně. Od autorky Avy Reed jsem ještě nic nečetla, přestože její Truly - Madle - Deeply docela knižním světem hýbalo, mě nějak minulo (asi že jsem slyšela spíš negativní recenze).

Tenhle její počin pro mě byl však příjemným překvapením a hodnotím 5, protože tohle byla opravdu skvělá knížka, ve které nechyběly smutné části, vtipné části, trocha té erotiky, ale hlavně krásná love story.

Lauře se splnil sen a získala práci lékařky v nemocnici ve Phoenixu. Čeká ji tedy dlouhá pracovní doba, nedostatek spánku a těžká rozhodnutí. Taky ji čeká výzva v podobě jejího školitele, doktora Nashe Brookse.
Všechny postavy jsem si zamilovala, v podstatě celý lékařský tým, a o to víc se těším na další díly série, které jsou celkem 4. A ten cliffhanger na konci – panebože

Nutně potřebuji další díl, snad se dočkáme hned někdy na začátku roku.

20.11.2023 5 z 5

Sejdeme se pod jmelím Sejdeme se pod jmelím Jenny Bayliss

Kdo by si rád přečetl příběh o skupině kamarádů, kteří se vydávají na romantický hrad ve městečku, kam chodili na prestižní střední školu a kdo by rád prožil s Nory a Isaacem jejich druhou šanci na lásku , tohle je knížka pro něj.

Čekají Vás krásné popisy venkovské Anglie a prvky Vánoc.

Isaac je typický dreamy boy, který na střední škole byl brán za "podivína" a přitom je taková čistá duše a zamilovala by se do něj snad každá. Nory jsem si zase oblíbila pro její lásku ke knihám.

Obzvlášť bylo vtipné, když ona jako prodejce knih, měla vždy problém s tím, když nějakou prodala, až tak moc je milovala. Jejich setkání po letech bylo roztomilé – spadla do kolečka hnoje. A on romantik ji půjčil tepláky, mikinu a uvařil ji kakao. Vždyť to říkám, zlatíčko.

Knížka není úplně klasickým příběhem s jednou romantickou linkou, řeší se okolo i problémy jako sebevražda, bohatí vs. chudí, podvod, těhotenství a obecně problémy s láskou.

Mě tam chybělo více vánočních prvků, nedýchlo to na mě takovou vánoční atmosféru jako třeba autorčina kniha Dvanáct vánočních schůzek , kterou jsem četla minulý rok. Když chci číst vánoční příběhy chci aby na mě ty Vánoce z knížky skákaly.

Vzhledem k tomu, že je příběh o bandě kamarádů, trochu jsem se v nich ztrácela. A na závěr přišla jako zápletka – špatná komunikace, a to víte že já žádné knížce neodpustím.

Kdo miluje vánoční knížky, tahle by vás letos neměla minout.

20.11.2023 3 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Třetí díl úspěšné série Twisted je tady

V tomhle díle se podíváme na romantický příběh Joshe, bratra Avy z prvního dílu a Jules, kamarádky Avy. Tihle dva se už dlouhé roky nesnáší, neustále jeden druhého škádlí a poňoukává.

Jules se chce soustředit na advokátní zkoušky, které ji čekají a rozhodně nemá v plánu zaplést se s Joshem, bratrem své nejlepší kamarádky, ale čím více ho poznává, tím víc přichází na to, že možná není takový kretén, za jakého ho měla. Tohle ale nemůže být jen o lásce. Jules začíná dobíhat její minulost.

Tohle byla naprostá dokonalost a já si čtení nesmírně užívala, stejně jako při čtení druhého dílu. Tenhle díl se mi snad i o kousek líbil více jak druhý díl.

Od nenávisti k lásce zrovna nepatří k mým nejoblíbenějším tématům v knížce, ale tady autorka se s tím opravdu vypořádala skvěle a já jsem tu nenávist z knížky úplně cítila (u některých knížek se mi zdá hrozně nucené). Jejich hádky, dokonalost. Snad je tohle moje nejoblíbenější knížka zpracovaná na tohle téma.

Jules jsem si zamilovala. No a na Joshe asi úplně názor nemám – byl prostě jiný než ostatní Twisted muži – Rhys nebo Alex. Možná byl až moc normální, ale to ho asi dělalo úžasným. Měl své pocity, své démony z minulosti. Občas jsem ho milovala a občas mi lezl na nervy, ale milovala jsem ty scény, ve kterých si začal uvědomovat, že mu na Jules záleží.

No už nutně potřebuji čtvrtý díl a příběh Stelly a Christiana. <3

20.11.2023 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Mariana Zapata a její slow burn romantika je zpět!

Já se zrovna ve slow burnu nevyžívám, ale ona je pro mě v tomhle opravdovou královnou a umí ten pomalu rozvíjející vztah krásně napsat, že se čtenář rozplývá od prvních stránek.

Její první letošní přeložená knížka Drahý Aarone mě zklamala (hodnotila jsem 3*), ale Dvojitým zásahem si mě opět dostala na svoji stranu. Tohle bylo skvělé. Mám jen pár drobných výtek, kvůli kterým nemůžu dát plný počet hvězdiček

Biancu by mohlo mnoho lidí odsoudit s tím, že se chovala dětinsky, hloupě a byla až moc nejistá, ale já jí to všechno snědla i s navijákem a naprosto ji rozuměla. Ono věřit někomu, kdo vám ublížil (i když nevědomě), je sakra náročné.

Zac byl fajn, ale občas mi lezl na nervy. Sakra, jestli ji chceš, TAK JI TO ŘEKNI. Podle mě prostě nedosahoval takových kvalit jako Lukov nebo Kulti. To jsou pánové s velkým P.

Ta romantika je v tom celým, ale neuvěřitelná. Je krásný sledovat to, jak si pomalu Bianca uvědomuje, že ho vlastně nikdy nepřestala milovat a zase Zac, jak si uvědomuje, že už Bibi není ta malá holka a že ji má vlastně rád.