Bety093 Bety093 komentáře u knih

Souboj Souboj Lisa Jane Smith

Stejně povedený díl jako ten první , vlastně ještě lepší, přečetla jsem během jediného dne, ale ten KONEC ? Co to bylo? Ničemu jsem nerozuměla a bylo to zmatené, doufám že se dozvím ve třetím díle o co má jít. Doporučuji.

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Od téhle knížky jsem neměla žádné očekávání a vlastně mě příjemně překvapila. Asi tohle není úplně můj šálek kávy, ale i tak se budu pouštět do dalších dílů. Doporučuji.

Zákon mnoha Zákon mnoha Ashley Saunders

Tenhle díl se mi líbil ještě více, než ten prvni. Zhltla jsem ho za pár dní. Některé části příběhu bych vynechala, protože se to docela táhlo, ale co mě fakt zklamalo byl ten konec. Byl otevřený a vlastně jsme se toho moc nedozvěděli, ale znamená to že by mohl být ještě třetí díl, tak uvidíme. Doporučuji.

Zákon jednoho Zákon jednoho Ashley Saunders

Opravdu nádherný příběh, ten nápad za mě úplně skvostný. Na styl autorek jsem si musela chvilku zvykat ale pak se to poddalo a knihu jsem si opravdu užila. Dlouho jsme ji odkládala, ale jsem ráda že jsem se k ní nakonec odhodlala. Moc doporučuji.

Čokoládový průšvih Čokoládový průšvih Petra Hülsmann

Vzala jsem si ji na dovolenou a byla to ta nejlepší volba. Romantický příběh, který vás vtáhne do děje si zamilujete tak, jako oba sympatické hlavní hrdiny. Potrvá opravdu chvilinku, než si tenhle příběh oblíbíte protože je opravdu úžasný, moc doporučuji.

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Fajn oddechovka, tak bych nazvala tuhle knihu. Nepřekvapila mě, že bych si řekla wow to ne, ale jinak super příběh. Nečetla jsem díl předtím, ale možná si ho ještě někdy přečtu. V příběhu nebylo moc zvratů a konec byl docela předvídatelný i když zajímavý. Na dlouhé večery super, doporučuji.

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Miluju Johnův styl a jeho knížky celkově. Tahle mě moc bavila, byla moc pěkná ale zároveň měla podle mě nějakou přidanou hodnotu, protože hlavní postava Aza nebyla psychicky v pořádku, a proto mohla čtenářům něco předat. Myslím že tohle je jedna z nejlepších knížek které jsem kdy četla. Opravdu úžasná, doporučuji.

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Wow, hrozně jsem spokojená s tím koncem. Jednoznačně nejlepší díl této trilogie. Myslím že hodně lidí se to nebude líbit, že čekali něco víc ,ale mi to vyhovuje tak, jak to Holly napsala. Celkově jsou všechny tři díly srovnatelné a ani jeden nějak moc nevyčníval, prostě si držely svůj standard. Za mě moc povedená série, doporučuji.

Podlý král Podlý král Holly Black

Celkově tenhle díl byl podle mě lepší než první. Četl se rychleji, byl kratší a i zajímavější. Oblíbila jsem si Jude a to jak se vyvíjí. Hodnotím pozitivně, ale na pět hvězdiček to podle mě ještě nemá. Hezké pokračování, doporučuji.

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Za prvé bych ráda řekla že tohle není vůbec můj styl. Fantasy moc nečtu a jsem spíš na romány, ale viděla jsem, že knížka je hodně populární a tak jsem si ji jednou v knihovně bez rozmyšlení půjčila. Čekala jsem přesně to, co jsem dostala. Knížka moc pěkná, zajímavá a celkově povedená. Moc doporučuji.

Koruna Koruna Kiera Cass

Upřímně? Vlastně jsem ten konec tak trochu čekala, i když mi přišel hodně rychlý a uspěchaný. Celou dobu jsem byla fanouškem Kilea, ale už v polovině jsem přišla na to, že on to nebude. Skončilo to hezky, ale že bych si řekla ,,wow,, tak to ne. Tento díl podle mě srovnatelný s Dcerou takže za mě průměr této série. Jako celek bych sérii hodnotila hodně pozitivně, ale konec za mě nic moc. I tak ale doporučuji.

Dcera Dcera Kiera Cass

Takhle knížka je pro mě překvapením. Po přečtení recenzí jsem se upřímně bála jaká hrůza na mě čeká. Naštěstí byla knížka moc pěkná, samozřejmě na moje favority (1.a 3. díl) nemá, ale není to nejhorší knížka série, kterou za mě pořád je druhý díl. Pěkný příběh, kde vidíme postavy z předchozí trilogie, ale setkáváme se i s úplně novými jako je třeba Eadlyn, která mi hned od začátku moc nesedla, ale jsem zvědavá jak se bude vyvíjet. Fajn pokračování, doporučuji.

První První Kiera Cass

Tenhle díl by se úplně v pohodě mohl srovnat s prvním dílem. Naprostá bomba, konečně se něco začalo dít a nebyla to taková nuda jako u druhého dílu. Když se podíváme na Ameriku tak můžeme vidět jak obrovsky se postava vyvíjí, už není otravně nerozhodná, ale už ví co chce a to se mi líbí. Jeden z nejlepších dílů série, doporučuji.

Elita Elita Kiera Cass

Druhý díl, za mě o něco slabší než ten první. Selekce byla bomba, tohle se trošku táhlo, vlastně mi přišel tento díl docela zbytečný, nic moc jsme se nedozvěděli a America byla chvílemi svojí nerozhodností opravdu otravná. I přes to se knížka četla rychle, ale žádný zásadní zvrat se očekávat nedá. Tohle je za mě nejhorší díl celé série, přesto doporučuji se tímhle prokousat, protože ostatní díly stojí za to.

17.08.2023 3 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Na tuhle knížku jsem v knihovně narazila úplně náhodou. Neměla jsem od ní velké očekávání a nedá se tedy úplně říct že mě překvapila, ale zároveň ani nezklamala. Možná kdybych ji četla v zimě, tak bych se do ní dokázala více dostat, ale celkově lehce nadprůměrná knížka. Hezký příběh, doporučuji.

Selekce Selekce Kiera Cass

Jednu dobu byla knížka všude a i když jsem trošku zaspala chvilku její největší slávy, stejně můžu ocenit jak nádherně napsaný příběh to je. Tuhle recenzi píšu po přečtení celé série a tohle byla jednoznačně moje nejoblíbenější. Knížka je taková fajn oddechovka a styl Kierry se mi po pár stránkách zaryl pod kůži. Tahle kniha má vše co mít má, doporučuji.

Všechny hvězdy na nebi Všechny hvězdy na nebi Kit Frick

Tahle knížka je podle mě hrozně podceňovaná. To jak je to skvěle napsané, to ani nejde popsat. Celý příběh provází takové lehké napětí a v některých chvílích i zmatenost, ale ten KONEC? Úžasné rozuzlení všech nejasných chvil. Úžasný příběh, doporučuji.

16.08.2023 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Knížku jsem si koupila, protože mě naprosto nadchnul stejnojmenný seriál. Příběh byl moc pěkný, i když já jsem spíš na ty romanťárny a tohle není tak úplně můj šálek kávy. Celkově nemám knize moc co vytknout, ale úplně mě nepřekvapila. Možná, kdybych si nejdřív přečetla knihu a pak až zkoukla seriál, tak bych hodnotila jinak, ale je to moc pěkná knížka, doporučuji.

16.08.2023 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Knížka je naprosto úžasná. Tolik emocí a překvapení, hrozně se mi děj líbil. Tohle byla první knížka kterou jsem od Mony četla a určitě nebyla poslední a budu v sérii ZNOVU určitě pokračovat. Super čtení, při kterém se zasmějete, ale slza ukápne taky. Pecka, doporučuji.

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Omg, tak tohle byla tedy jízda. Knížka nabušená emocemi, přesně tak, jak to Colleen umí. Jednoznačně nejlepší co jsem zatím od ní četla. Tenhle příběh mě přiměl věřit v pravou lásku. Další bomba, doporučuji.