Všechny hvězdy na nebi přehled

Všechny hvězdy na nebi https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426817/bmid_vsechny-hvezdy-na-nebi-c2m-426817.jpg 3 72 72

Tenkrát – Bex, Jenni, Ellory a Ret jsou čtyři nerozlučné kamarádky z Pinebrookské střední. Všechny se otáčejí kolem elektrizující a svéhlavé Ret. Každá má své vlastní místo v jejich soukromé sluneční soustavě. Pak ale na party přijde nečekané setkání. Ellory potká Matthiase a jejich čtveřice se začne pomalu, ale jistě rozpadat, aby se v závěru musela potýkat s řadou tajemství, zrad i šokujících událostí, jež mají všechno navždy změnit. Teď – Ellory musí sama čelit čtvrtému ročníku – bez přítele i kamarádek. Po dvouměsíčním přerušení školy a létě stráveném daleko od domova se vrací zpátky a musí najít způsob, jak přežít v totálním osamění, vystavená posměškům mnohých spolužáků, až do maturity. Najde Ellory sílu, aby čelila svým vlastním lžím a minulosti, jež ji pronásleduje na každém kroku? Strhující sonda do současného světa amerických středoškoláků a duše mladé dívky, s níž si osud pohraje víc, než si kdy dokázala představit. Jak Ellory obstojí?... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , King Cool

See All the Stars , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny hvězdy na nebi. Přihlašte se a napište ho.

Bětuu
19.09.2023 4 z 5

Kniha mě bavila a ano, byla jsem v napětí, co se teda stalo. Nakonec jsem s koncem spokojená. Hlavní hrdinka byla fakt skvělá, příběh se mi celkové líbil a autorka krásně píše. Bex a Jenni mi přišly v knize odstrčené a zbytečné a je mi líto, že je autorka do příběhu více nezasadila.

Bety093
16.08.2023 4 z 5

Tahle knížka je podle mě hrozně podceňovaná. To jak je to skvěle napsané, to ani nejde popsat. Celý příběh provází takové lehké napětí a v některých chvílích i zmatenost, ale ten KONEC? Úžasné rozuzlení všech nejasných chvil. Úžasný příběh, doporučuji.

Butterfly340
05.07.2023 5 z 5

Jedno velké wow. Po nějaké době zase kniha, která mě zcela pohltila a která ve mně probudila emoce.

Neměla jsem vysoká očekávání. O to víc jsem byla překvapená, o jak skvělou knihu jde.

Všechny hvězdy na nebi jsem přečetla během dvou dnů. Je to neskutečně čtivé, stránky se otáčely prakticky samy.

Nevím, co víc napsat, abych nic nevyspoilerovala :D Postavy jsou komplexní a všechno, co se v příběhu stane, velmi snadno uvěřitelné.
Některý věty nebo situace mi až vehnaly slzy do očí, protože mi na mysli vytanuli mý vlastní vzpomínky.

Mezi motivy příběhu patří toxic friendship, tajemství, ale i drogy.
Vlastně sledujeme cestu Ellory, která se s tím vším snaží nějak vyrovnat.

Abych nebyla jen pozitivní, ten překlad místy nebyl úplně ideální. Chtělo by to po sobě přečíst.
A taková asi blbost, ale jméno Ellory mi k hlavní hrdince prostě nesedělo :D

Závěrem jen dodám, že Všechny hvězdy na nebi rozhodně stojí za přečtení. Strašně nedoceněná kniha.

Knižní novinky (4. týden)

17.01.2020

Kniha Všechny hvězdy na nebi v seznamech

v Právě čtených1x

Autorovy knížky