Beovulfak Beovulfak komentáře u knih

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Uchvácena nejsem. Ale začátek vypadal tak slibně!

23.10.2023 2 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Na straně 102 jsem objevila asi nové slovo: "plýst". Zatím jsem nedočetla, ale jsem zvědavá, kolik podobných novotvarů ještě objevím. Ale jinak se mi kniha moc líbí.

12.06.2015

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Moc pěkná knížka. Vždycky, když jsem myslela, že vím, jak to bude dál, nastal zvrat a vše bylo jinak. Určitě jsem ji nečetla naposledy.

02.03.2015

Já, robot Já, robot Isaac Asimov

Jedna klasická, která je zábavná i poučná. Doporučuji přečíst všem.

18.05.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Ten konec! To bylo něco...koukala jsem na to blázen, a čekala, kdy skončí ta simulace...

09.02.2015 3 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Dobře napsaná kniha, zábavná, čtivá..Bohužel vrah mi byl jasný ještě dřív, než k samotné vraždě došlo. Ale co mi vadí je zamindrákovaná, ušmudlaná šedivá myš Nicholová a její otec Nicholov z Československa. Tím si to u mne prostě zkazila.

14.01.2015 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Myšlenka dobrá, ale styl psaní se mi nelíbí. Těšila jsem se a jsem zklamaná. Další díl číst nebudu, unudil by mě k smrti.

16.03.2023 2 z 5

Pár stránek navíc Pár stránek navíc Lin Rina

Moc se mi líbila, stejně jako Kroniky prachu. Jen malý poznatek- seno není sláma

30.01.2023

Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Miloš Urban

Tak nevim..napsaná je dobře, myšlenka příběhu taky dobrá, ale je to nedotažený. A navíc ty erotický scény nejsou ani erotický, jako spíš nechutný. Lituju, že jsem ji četla. Fakt fuj.

15.02.2015 odpad!

Drákula Nesmrtelný Drákula Nesmrtelný Dacre Stoker

Četla jsem horší knížky. Ale taky spoustu lepších! Je to řemeslně dobře napsaná slátanina. Jako regulérní pokračování Draculy ji neakceptuji, protože co je moc, je moc. Tady by bylo lepší zvolit už úplně originální příběh. Bože můj...hraběnka do toho, to bylo fakt moc.

09.10.2023 2 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

Pěkná, odpočinková kniha. Hlavní hrdinka je sice zjevně nevyrovnaná osobnost, ale to se někdy stává

01.01.2023 4 z 5

Adaptace Adaptace Miroslava Varáčková

Tohle se mi vážně nelíbilo. Celá knížka šílené depresivní a do toho osud Emily. Proč proboha? Šlo by to ukončit daleko líp....ale když deprese,tak prostě deprese. Ok, já u toho bejt nemusím.

26.12.2022 1 z 5

Robokalypsa Robokalypsa Daniel Howard Wilson

Není to zrovna vrcholné dílo, ale je to kniha čtivá a zábavná, takže účel plní dokonale. Moc mě baví.

18.05.2015 4 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Slabší, než první díl. Miluju knihy s touto tématikou, přesto jsem se těšila, až to budu mít za sebou. Námět super, ale tak obšírně okecaný...vlastně ani nevim, co se dělo. Ztrácela jsem se v množství postav.

31.03.2015 3 z 5

Kelt Kelt Lada Jánská

Zrovna vrcholný literární zážitek to neni, ale líbil se mi námět a knížka mě bavila. Druhý díl si taky přečtu. Myslím, že by si zasloužila 3 a půl hvězdičky, ale půlka se dát nedá, tak zaokrouhluji :-)

05.03.2015 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Lehce slabší, než první díl. Nelíbil se mi Tobias, přišel mi jako ufňukánek a lezl mi na nervy. Nemám ho ráda, líbí se mi tajemný drsňák Čtyřka.

02.02.2015 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

úžasná...prost úžasná:-) lituji, že série tímto končí..

21.01.2015 5 z 5

Hra osudu Hra osudu Barbara Wood

Naivní zápletka s lehce retardovanou hlavní hrdinkou, která prakticky jen čeká, až ji někdo zachrání. Tahle kniha mě vážně zklamala, je prostě odfláknutá.

20.01.2015 1 z 5

Nezdejší Nezdejší Jana Rečková

Snažila jsem se, ale bohužel jsem nebyla schopna se začíst.
Méně je někdy více...

27.03.2023

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Bohužel, lákala mě moc, ale už jsem asi nedostatečně pubertální.

04.02.2023 2 z 5