Hra osudu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Přeloženo z německého vydání (Spiel des Schicksals, 1994) anglického originálu. Mladá instrumentářka Lydie Harrisová žije trochu nudně a dost osaměle v kalifornském Malibu. Po nehodě, při níž zemřeli její rodiče a bratr, se jí odcizila i sestra Adéla. Nedala o sobě vědět už více než čtyři roky, proto Lydii velmi překvapí, když jí najednou zavolá. Adéla ji naléhavě žádá, aby za ní přijela do Říma. Krátce nato pošta doručí Lydii figurku ze slonoviny. Lydie požádá o radu svého přítele doktora Kellermanna. Ten zjistí, že figurka pochází z letité egyptské deskové hry a má nesmírnou cenu. Přestože si se sestrou už dlouho nejsou blízké, má Lydie o Adélu starost. A navzdory doktorovu varování odlétá do Evropy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1381/hra-osudu.png 3.8194
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Ikar (ČR)
Orig. název:

Hounds and jackals (1978)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Hra osudu

Přidat komentář
Mojepočteníčko
03. srpna

Barbara Wood napsala mnoho úžasný a skvělých knih. Mohla bych vám jich hned několik doporučit. Hra osudu by mezi ně ale nepatřila. Hlavní hrdinka mě rozčilovala a hrdina, který mě od začátku zajímal se nakonec stylizoval do postavy, která mi tak trochu připomínala Indiana Jonese. Jeden ze slabších kousků...

ladyfromskye
22. února

Znovu zklamání. Že bych se mýlila a Barbara Woodová bude pro mě spisovatelkou jen skrze jednu knihu?
Více jak dvě * bych nedala ani tomuto románu, ale že jsem skrze něj letmo ochutnala chuť Egypta...

JIVaJaH
09.07.2018

Někdy jsem od teto autorky něco četla..nevím. Tato kniha mi sedla. Moc hezky se četla, děj poutavý.

ctenarkaEva
19.11.2017

Knihy Barbary Wood mám ráda, ale tato mě bohužel neuchvátila. Mnohem více se mi líbily jiné její knihy. Kniha se četla dobře, děj byl napínavý, ale postupně se mi zdál čím dál méně uvěřitelný, místy až překombinované situace.

Len2očka
01.11.2017

Kniha mě nebavila.

Jája92
20.09.2017

Kniha se četla velmi dobře, i když by se jí dalo vytknout pár věcí. Děj je plný překvapivých momentů, jednotlivé kapitoly plynou lehce. Pro mě příjemné čtení.

Romžiry
11.07.2017

Woodová má moc pěkné romány s trochou tajemna a napětí. Pokud si chci přečíst něco nenáročného, sáhnu po jejích knihách. Její popis Egypta je úžasný. Doporučuji.

Kerberos
20.06.2017

Cestování,dobrodružství ,napínavý příběh.

Doporučujeme

Hra o trůny 1
Hra o trůny 1
Jak jsem vyhrál válku
Jak jsem vyhrál válku
Hrozny hněvu
Hrozny hněvu
Terror
Terror