Belisima Belisima komentáře u knih

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásná a napínavá knížka. Rozhodně lepší než film. I když ve filmu to bylo krásně vizuálně zpracované, celá havárie a hory-nádhera. Knížce nemám co vytknout, chování obou postav bylo vynikající, celý příběh uvěřitelný. Ze začátku jsem lásce Bena ke svojí ženě nevěřila, ale na konci knihy jsem pochopila. Ve filmu mi vadilo chování hlavní hrdinky a to že Ben je černoch. Ale užila jsem si obojí.

10.09.2018 5 z 5

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Krásně zakončená série. Začátek knihy a konec knihy mě velice bavil, rozhodně doporučuji všem kteří mají rádi fantasy. Výborně napsaná celá série. Děkuji všem kteří mě svými komentáři nalákali na tuto sérii. Rozhodně řadím mezi oblíbené. Čtení mě potěšilo stejně jako čtení Eragona.

31.08.2018 5 z 5

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Druhý díl začal velmi napínavě a vůbec celá kniha je popsána tak krásným stylem, chvílema jsem tápala a chvílema ani nedýchala, ale čtení jsem si nesmírně užila. Určitě si přečtu znovu celou sérii. Některé knížky jsou při druhém čtení ještě lepší. Tato série patří k těm neobyčejným knihám.

28.08.2018 5 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Knížka zcela pohltila. Až jsem si ji šetřila, abych to nezhltla jak jednohubku, ale teď čtu druhý díl a přestávám si knihu šetřit a hltám a požírám písmenka a nejde to zastavit. Nádherně vymyšlený příběh, byla jsem tam.

23.08.2018 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Další skvělý díl přečten a mě je smutno. Nechce se mi načínat jinou knihu, když vím že existují další díly. Ale zpět ke knížce. Opět výborně napsané, Charley je úžasná, zase jsme se něco dozvěděli, případ, který na pozadí všeho řešila, byl také velmi zajímavý a na konci překvapivý. Opět vtipné hlášky a nápisy: " Ahoj. Jsem potíž. Prý se po mně sháníš"

16.08.2018 5 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Mě se knížka líbila. Taková jednoduchá a co zaujme a pohladí na duši.

13.08.2018 4 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Nejlepší díl, zatím. Tedy nejvtipnější. Jak já tu holku zbožňuji, je to přesně typ hrdinky které mám tak ráda. Hubatá, tvrdohlavá, sarkastická, ale hlavně vtipná. Na nic si nehraje, je prostě boží. I ostatní postavy jsou skvělé, ale vedle Charley tolik nevynikají. Příběh/zápletka v tomto díle se také povedla. Za mě plných 5 a doporučuji.

13.08.2018 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Já se tak nasmála u některých pasáží... "Ať už to má pneumatiky, nebo varlata, budou s tím jen potíže." Vážně Charley je skvělá a baví mě. U žádné jiné hlavní hrdinky se mi to zatím nestalo, že bych si postavu až takto zamilovala. Děj knihy byl také dobrý i když měl nějaké vady na dokonalosti. Například mi ušlo kdo za těmi vraždami skutečně stál. Nebo že by mi chyběli stránky? Ale vše opouštím kvůli Charley.

09.08.2018 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Knížka mě bavila i když jsem ji teď četla po druhé. Odpočinková četba, která pobaví, je tam i napětí a láska. Zajímavý děj, rozhodně stojí za přečtení. Oproti jiným knihám podobného rázu jsem si velmi oblíbila hlavní hrdinku a ta mě baví. Ostatní postavy jsou také supr.

03.08.2018 4 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Nedočetla jsem. Nejsem zrovna v náladě číst jak je posedlá nějakým klukem. Nevěřím tomu. Asi stárnu. Asi je to určené pro mladé.

02.08.2018

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Jako doplnění komplet příběhu výborné, ale Levanu si nešlo oblíbit, proto mě to tolik neoslovilo i když příběh byl poutavý.

26.07.2018 3 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Další povedené dílo, možná nejpovedenější, zakončení celé série bylo perfektní. Autorka je výborná, jak všechny pohádky spojila a mistrně zpracovala do finále.

Cress Cress Marissa Meyer

Nejúžasnější díl z celé série, Cress v družici jako zakletá princezna ve věži? Perfektní, neskutečně zajímavé, vtipné, já jsem byla nadšená.

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

2.díl-Scarlet jsem celá nedočkavá koupila v elektronické podobě, abych mohla hned číst a nefungovalo mi nastavení, tak jsem běhala v deset hodin večer po sousedech jestli to někdo neumí, snad to stačí jako recenze, co je člověk ochotný udělat aby nepřerušil čtení. Všechny knížky od Marissy jsou stejné, nejdou odložit, protože je to napsané velice poutavě.

Cinder Cinder Marissa Meyer

1. díl mě nadchnul, po pravdě jsem nečekala do čeho jdu a kybork-holka jako popelka a místo boty na plese ztratí nohu? Úžasně vymyšlený svět a postavy, příběh byl sice vymyšlen někým jiným, ale předělán byl skvěle do moderní podoby.

26.07.2018 5 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Chtěla jsem knížku u které v autobuse neusnu. Neusnula jsem ještě dlouho po přečtení. Šílené, strašné a depresivní. Po přečtení jsem měla pocit že ještě víc miluji své psy a víc nesnáším lidi.

25.07.2018

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Hned od začátku knížka zaujme, pak už člověk čtení nepřeruší protože chce vědět jak to dopadne. Od knížky se prakticky nedá odtrhnout.

25.07.2018 5 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Druhý díl byl poutavý, ovšem obávám se že za pár měsíců si nevzpomenu o čem tato knížka byla. Příběh časem vybledne, protože ho zastoupí lepší knížky. Ale na 4 hvězdičky to bylo.

25.07.2018 3 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Knížka mě neuchvátila, tak jak ostatní, podle většiny recenzí. Ovšem byla zajímavá a poutavá, ale asi to bylo napsané málo uvěřitelně, no něco tomu chybělo, ale četla se mi velmi dobře.

25.07.2018 3 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Kdyby se příběh neodehrával na měsíci, tak by příběh tak zajímavý nebyl. Ale ono se to odehrává na měsíci, tím získává knížka 5 hvězdiček, protože to bylo zajímavé, uvěřitelné, napínavé a poslední stránky jsem ani nedýchala. Nesrovnávám s Marťanem, ten u mě vede, ale Artemis je kouzelná knížka, kterou si určitě přečtu víckrát.

25.07.2018 5 z 5