Bebe2004 Bebe2004 komentáře u knih

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Moc pěkná knížka, i když si nejsem jistá, jestli se k tomuto tématu hodí slovo "pěkná". I přes to, že víme, kdo je únoscem, je kniha napínavá a donutí vás to sedět a číst a hlavně doufat.

17.06.2020 5 z 5

Závazky Závazky Barbara Delinsky

Od autorky jsem četla pouze dvě knihy a tato mě zaujala o něco méně. Vím, že je to ode mě nefér, ale měla jsem pocit, že si celou dobu, od začátku až do konce, pořád jenom na něco stěžovali.

17.06.2020 3 z 5

Neodolatelný impulz Neodolatelný impulz Barbara Delinsky

Kniha mě velmi bavila. Přečetla jsem ji téměř okamžitě. Za mě je to sen každé dívky, potkat někoho, jako je on.

28.05.2020 4 z 5

Mluv Mluv Laurie Halse Anderson

Kniha mě velmi zaujala. Líbil se mi námět i zpracování, ale místy jsem ji musela odložit, abych téma zpracovala

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Vtipná a zajímavá kniha. Ve spoustě věcí jsem se viděla

Kavárna malých zázraků Kavárna malých zázraků Nicolas Barreau

Kniha byla oddychová, ale bavila mě.

Oběť sekty Oběť sekty Rainer Bernfeld

Kniha byla zajímavá. Líbilo se mi jak pozadí, tak hlavní příběh

Zlaté ruce Zlaté ruce Cecil Murphey

Za mě neuvěřitelně silná knížka, moc se těším, až se podívám na film

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Moc pěkná knížka. Od začátku jsem fandila Brandonovi.

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Moc se mi líbila. Těším se na něco se zimou nebo jarem ;)

Holky, kde jsou kluci? Holky, kde jsou kluci? Melita Denková

Kniha na oddych

Smutná holka hledá kluka Smutná holka hledá kluka Melita Denková

Kniha na oddych.

Historie vlků Historie vlků Emily Fridlund

Vlastně nevím, co si mám o téhle knize myslet. Na jednu stranu jsem se trochu ztrácela, kvůli těm pohledům do minulosti a budoucnosti, ale na druhou mě to neuvěřitelně zaujalo. Myslím, že kdyby to bylo napsané trochu přehledněji, byla by to skvělá kniha.

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Byla to sice taková spíš pohádková knížka, ale i přesto mě to bavilo. Do konce jsem nevěděla, kdo za tím případem stojí a dost mě to překvapilo.

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Opět, knížky Johna Greena mám velmi ráda.

Dívka z inkoustu a hvězd Dívka z inkoustu a hvězd Kiran Millwood Hargrave

Tahle knížka byla zajímavá. Dostala jsem ji jako dárek k VIP vstupence na Humbook a moc se mi do ní nechtělo. PO přečtení jsem ale svůj názor změnila, jediné, co mě mrzel byl ten konec. Nemůžu sice říct, že to dopadlo špatně, ale trochu mě to mrzelo.

Podzimní trůn Podzimní trůn Elizabeth Chadwick

Kniha se mi moc líbila, bavilo mě to číst a také si to dávat do souvislostí s hodinami dějepisu. Dostala jsem ji od kamarádky, ale ta mi nedopatřením koupila až tento 3. díl, což jsem zjistila až po přečtení. Je to ovšem jedním z důvodů, proč dávám 5 hvězdiček. Děj předešlých knih byl shrnut hned na začátku, takže jste neměli pocit, že je něco špatně.

23.05.2020 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Kovyho tvorbu jsem měla ráda, a tak jsem se rozhodla koupit si knížku. Musím říct, že rozhodně nejsem zklamaná. Myslím, že je to moc hezky zpracované.

Jednoho dne Jednoho dne David Levithan

Série knih DEN CO DEN se mi líbí moc. Celý nápad byl zajímavý a zpracování velmi dobré. Doporučuji.

23.05.2020 4 z 5

Rady zkušeného ďábla Rady zkušeného ďábla C. S. Lewis (p)

Zajímavě pojatá kniha.

11.05.2020 3 z 5