Bebe2004 Bebe2004 komentáře u knih

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Kniha mě bavila, hlavní hrdinku jsem si oblíbila a její sestry jsem neměla ráda.

Lena Notýsková Lena Notýsková Francine Oomen

Kniha určitě není špatná, jen jsem ji asi četla moc stará, takže mě to nebavilo.

11.05.2020 2 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Kniha mě bavila a hned jsem se pustila do dalšího dílu.

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Za mě skvělá knížka :)

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Super knížka, moc doporučuji.

Pokoj zázraků Pokoj zázraků Julien Sandrel

Asi jsem čekala něco víc. Námět je fajn, ale myslím si, že se dalo zpracovat o něco lépe.

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Skvělá kniha. Někdo doporučení na něco podobného?

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Tento díl mě stejně jako první velmi bavil. I když se někomu styl psaní může zdát nepřehledný, mě se líbil.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Po přečtení prvního dílu jsem si řekla, že bych si měla přečíst druhý díl. Asi mě na tom bavilo, jak je to nereálné.

Žena, která žila za oceánem Žena, která žila za oceánem Zdena Adamová Klapková

Kniha se mi líbila, bavila mě vyprávnění z dětství a celkově mi vyhovoval styl psaní.

První láska První láska James Patterson

Zajímavé, ale nijak mě to neoslovilo, ovšem ani neurazilo.

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Knížky od K. Westové mám takz moc ráda. Je to oddychové čtení, které vás ovšem zaujme a nenechá knihu odložit. Ani zde tomu nebylo jinak.

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Sci-fi ani fantasy nejsou úplně můj šálek kávy, na druhou stranu jsem s touto knížkou neměla problém. Příjemně se četla a jsem si jistá, ž existuje spousta lidí, co v ní najdou zalíbení.

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Opět jsem asi čekala trochu víc. Přeci jen, dva autoři, které mám ráda... Ale nemůžu říct, že se mi nelíbila.

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Nevím. Možná jsem čekala trochu víc? Bylo to takové nijaké. Trochu měmrzelo, že jsem z každého toho příběhu věděla jenom úlomky a chtěla jsem vědět víc, nebo to možná bylo vypravěčem? Nevím. Ovšem nelituji, že jsem si knihu přečetla. Získala jsem mnoho nových pohledů.

11.05.2020 3 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Knížka mě bavila, přečetla jsem ji na jeden zátah. Nepatří sice mezi top knížky, ale čte se dobře.

Papírová města Papírová města John Green

Miluji knížky Johna Greena. Mám ráda jeho styl psaní, dokonce i jeho otevřené konce. Ani tato kniha mě nezklamala.

11.05.2020 5 z 5

Kniha se příjemně četla. Jednotlivé příběhy byly zajímavé, navíc jsem většinu autorů znala, takže jsem tušila, co mohu očekávat. Z mě milá kniha k uvolnění.

Láska pro samouky Láska pro samouky Barbora Šťastná

Kniha byla určitě zajímavá, jen asi nebyla určená přímo pro mě. Nijak mě nenadchla, ale ani nepohoršila.

11.05.2020 2 z 5

Věda a zdraví s klíčem k Písmu Věda a zdraví s klíčem k Písmu Mary Baker Eddy