Bebe2004 Bebe2004 komentáře u knih

Prach, který se snáší ze snů Prach, který se snáší ze snů Louis De Bernières

Mám ráda válečné romány, a proto jsem se rozhodla přečíst si tuto knihu. Celkem se mi líbila, tedy až na smrt její lásky.

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Nádherná, dokonalá, smutná a vtipná kniha. Opravdu mě děj dostal. Líbil se mi námět, zpracování, postavy, nemám co vytknout. Pobrečela jsem si, ale také jsem se hodně zasmála. Od knihy jsem v podstatě neodtrhla oči. Kdyby takové byly všechny knihy, svět by byl spokojený. Četla jsem ji už dříve, ale tenkrát jsem byla ještě moc malá a plně jsem nepochopila obsah knihy.

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Za mě jednoznačně skvělá kniha. Stihla jsem si pobrečet, ale i zasmát se. Opravdu krásné!

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Upřímně kniha mě moc nenadchla, čekala jsem asi víc

Kdybychom se neviděli Kdybychom se neviděli Cynthia Hand

Knížka byla celkem pěkná, bylo mi líto, že se Lex rozešla s tím klukem a sváděla vinu částečně i na něj.

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Za mě nic moc. Asi jsem čekala něco víc, kniha vlastně ani moc neměla smysl

09.09.2019 2 z 5

První konec První konec Lauren James

Zajímavý námět, jsem zvědavá na druhý díl

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Krásná dojemná kniha, četla jsemji na jeden zátah

Ještě jeden den Ještě jeden den David Levithan

Tato kniha se mi rozhodně nelíbila tolik jako Den co den. Je to v podstatěstejný děj, jen z pohledu té dívky. Za mě celkem zklamání

09.09.2019 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Geniální kniha! Nádhera. Ale s očekáváním jsem se podívala na film, ale ten je opravdu strašný. Jiné postavy, hodně zkrácené,...

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Klidná oddychová knížka, vtipná, roztomilá, naivní. Za mě dobré.

Náš tajný příběh Náš tajný příběh Jessi Kirby

Pěkná knížka, překvapivý konec. Líbila se mi.

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Zajímavá kniha,ale co to bylo za konec?! Jakože setkání po letech? Celkově hezké, ale konec.

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Krásná kniha. Jedna z nejlepších od této autorky!

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Kniha se mi celkem líbila, ale za mě nejhorší knížka od této autorky. Děj byl moc předvídatelný a ani se mi ten pár nakonec nelíbil.

Noc, kdy padaly hvězdy Noc, kdy padaly hvězdy Radka Zadinová

Pohled z druhé strany se mi nelíbil tolik, jako Dívka odnikud, ale přesto zajímavé čtení.

Dívka odnikud Dívka odnikud Radka Zadinová

Knížka se mi moc líbila. Od začátku jsem fandila tomu druhému z bratří, i když se mi líbilo, jak k soběstím prvním neseděli.

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Mě se to líbilo, dobrý nápad o telefonátu. Bylo mi hned ze začátku jasné, že nakonec ti dva skončí spolu, ale trochu to tam komplikovala ta dívka. Jinak zajímavý nápad a dobré oddychové čtení.

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Kniha byla celkem zajímavá. Četla jsem ji hned po přečtení knihy Fangirl a čekala jsem něco trochu víc. Každopádně ze začátku nic moc, ale časem jsem se do knihy vžila a oblíbilapředevším Baze.

20.02.2019 3 z 5

Kluk, před kterým tě máma varovala Kluk, před kterým tě máma varovala Melita Denková

Chtěla bych se zeptat, jestli už vyšla kniha ,,Chytrý holky nebulej"?

28.03.2017 3 z 5