Dívka odnikud

Šestnáctiletá Nina žije na ranči, kde ji jako malou odložili. Nikdy se s tím nesmířila a stále doufá, že se máma vrátí. Jedinou útěchou jsou pro ni koně a blízkost kamarádky Diany a jejích bratrů. Zatímco s Michaelem ji pojí přátelství, s Gabrielem moc nevychází. Když ji však při hádce nečekaně políbí, podlehne Gabrielovu kouzlu. Jak to, že na něj nemůže přestat myslet, i když ví, kolika holkám popletl hlavu? A proč se zrovna teď chová Michael tak divně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/386062/divka-odnikud-o62-386062.jpg 3.912

Ranč U Sedmi strak (1.)

Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Dívka odnikud

LenysekC

Úplně jsem si vzpomněla, jak zmatená dokáže holka být :)

Knihomolka97

Zajímavá knížka. Po anotaci jsem si říkala, že to bude taková předvídatelná romanťárna s jasným koncem, ale děj mě překvapil. V příjemném slova smyslu. Moc se mi líbilo prostředí ranče.
Jediné co mi vadilo, byla až příliš velká ,,slepota'' Niny.
Michael i Gabriel mají každý své kouzlo a ani se nedivím, že Nina byla tak zmatená, ale přece jen trvalo na můj vkus dost dlouho, než si uvědomila, co vlastně ke komu cítí. (Mám sice ráda milostné trojúhelníky ALE...)
Ještě bych chtěla vyzdvihnout reálnost příběhu, nebo tedy aspoň pro mě tento příběh byl reálný a taky dost poučný. :-)

alnahu
31.10.2018

Docela pěkný dívčí román .Příběh šestnáctileté Niny- odloženého miminka, která se s toto skutečností nikdy nesmířila. Kniha je o lásce ke koním ,přátelství i první lásce a prvních polibcích. Dobře se četla.

ZuzanaN
25.10.2018

Autorka dokázala, že čtení pro dívky nemusí být lacinou červenou knihovnou. Velmi pěkný osobní příběh, který dojme i překvapí a rozhodně nepustí až do konce.