Noc, kdy padaly hvězdy

Noc, kdy padaly hvězdy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390505/mid_noc-kdy-padaly-hvezdy-VBd-390505.png 4 37 8

Ranč U Sedmi strak série

Diana se po dvouměsíčním pobytu v sanatoriu vrací na ranč U Sedmi strak, ale má dojem, že tam nikoho nepoznává. Nejděsivější je, že nepoznává ani sama sebe. Její život, jak ho znala, nadobro skončil. Jak se má vyrovnat s tím, že o všechno přišla? Má vůbec cenu snažit se najít nový smysl života? Pomůže jí v tom Libor, kterého táta přijal na výpomoc ve stájích, či tajemný Fantom, který jí píše na Facebooku? Možná tu trpkou prázdnotu vyplní brigádník Matt, v jehož něžných očích by se dokázala utopit… Může ale někomu z nich skutečně důvěřovat? A dokáže ještě vůbec důvěřovat sama sobě?... celý text

Erika017
26.03.2022 5 z 5

Ze série se tato kniha zabývá asi nejzávažnějším tématem. Byl to smutný, ale zároveň poučný a určitým způsobem i krásný příběh. Určitě doporučuji.

ZuzanaN
08.05.2021 5 z 5

Krásný příběh o těžké životní situaci, o naději a lásce. Hezky napsané.

AnieWolf
13.04.2021 odpad!

Ach jo. Taková ztráta času:( Po Dívce odnikud velké zklamání...Chtěla bych dát aspoň jednu hvězdičku, ale nejde to...

9660
20.03.2020 5 z 5

Kniha je asi moje druhá nejhezčí v mém životě... Tedy po knize ,, Údolí ticha” též od Radky Zadinové. Nechápu proč musí Luděk tyhle věci provádět... Je to hrozné, protože se to někde opravdu děje.
Knihu doporučuji i mladším dětem 12 let. Je to krásná kniha

Karolína2425
08.12.2019 1 z 5

Tahle kniha, ač se tvářila celkem dobře, mě zklamala. Postavy mi přišly takové plytké a romantická linka byla ještě horší. Oceňuji ale téma téhle knihy.

Bebe2004
09.09.2019 4 z 5

Pohled z druhé strany se mi nelíbil tolik, jako Dívka odnikud, ale přesto zajímavé čtení.

Akženka
28.02.2019 odpad!

Bohužel mě tahle na první pohled něžná knížka zklamala. Dívka, psychické trauma, dva kluci... Jednoduchá definice. Žádná zajímavá zápletka, která mi tam víc než chyběla, příliš moc líbání, jehož popisy v knížkách vůbec nemám ráda a až moc přehnané scénky.
Rozhodně typ knížky, který nemám ráda. Tentokrát jsem bohužel sáhla vedle.

JanaDor
02.01.2019 4 z 5

Celkově se to moc dobře četlo. Jsou zde s citem vylíčeny myšlenkové pochody dívky, která prožila trauma a nechce se ji dál žít. Stydí se před okolím, i když ví, že za to nemůže. Postupně na to příchází a je jí jedno chování okolí. Záleží jí na rodině a nejlepších kamarádech. Hodně jí pomůže Nina a Libor. Z příběhu lze vyčíst i poučení, aby si holky dávaly pozor na kluky, se kterými se stýkají. A také trochu poslouchaly okolí, které je varuje. Já chápu, že každý se učí chybami, ale někdy jsou těžce zaplaceny, a tak neuškodí vnímat cizí rady i své pocity.