První láska

Axi Mooreová je ve všech ohledech hodná holka. Její kamarád Robinson jí také proto říká zkráceně HH. Axi pilně studuje, nedělá žádné pubertální průšvihy a hodně čte. Vlastně jen čte a chce se stát spisovatelkou. Ale jednoho dne se rozhodne, že nějaké to pravidlo přece jen poruší. A nevybere si nějaké malé, ale rovnou to největší – útěk z domova. Naplánuje si, že uteče ze svého do puntíku naplánovaného světa. A tím překvapí nejen sebe, ale také Robinsona, kterého vezme s sebou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237808/prvni-laska-oth-237808.jpg 3.8184
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

First Love, 2013

Kniha První láska

SknihouVrukách
04. listopadu

Túto knihu som si požičala s tým, že to bude jednoduchá romantická oddychovka a bohužiaľ táto kniha bola o niečom inom. Pre mňa bola táto kniha priemerná. Štýl písania bol jednoduchý a kniha sa rýchlo čítala . Očakávala som nejaký jednoduchý príbeh a vlastne to bol príbeh o kradnutí áut. Prišlo mi, že hlavné postavy nerobili nič iné iba si "požičiavali" autá ( tak to nazývali). Kvôli tomuto mi postavy neboli sympatické. Druhá časť bola iná ako tá prvá a podľa mňa táto druhá dejová línia knihu trošku pokazila. Prišlo mi to ako slabá napodobnenina Na vine sú hviezdy. Koniec ma vôbec neprekvapil,očakávala som ho, a preto ma vôbec nedojalo.

Romča11

Tohle je úžasná knížka. Na první pohled se to zdá jako další slaďárna v žánru young adult ale pak když se jsem zjistila že je to podle skutečné události úplně jsem změnila názor a je to úžasné. On je jen přeci trochu rozdíl něco vymyslet a sepsat a něco opravdu sepsat. Za mě prostě super :)

Lee7

Snažila jsem se, čte se sama a je svižná, opravdu jak něčí deníček..

Ivka14

Milý příběh o dvou zamilovaných, kteří se vydali na dobrodružnou cestu. Me ale příběh nezaujal a neoslovil

prcek19

Dlouho mi trvalo, než sem knihu sehnala..moc sem se na ni těšila, ale pro mě bohužel zklamání..čekala sem od toho něco jiného a určitě se k ní už nevrátím

Ikosska13
15.10.2018

Kniha se opravdu mohla zařadit do mých nejoblíbenějších. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Byla dobrodružná, romantická, ale také smutná. Postavy mi přišly hned sympatické a úžasné.
Opravdu moc doporučuji❤

Janaves
16.07.2018

Smutné, ale líbila se mi.

Beatnice
10.06.2018

Jako Hvezdy nam nepraly, ale ne tak dobre napsane. Udajne road trip, ale o cestovani tam nic moc neni. Velke zklamani.