Láska mezi řádky

Co byste dělali, kdyby na vás postava z knihy promluvila? Delilah nesnáší školu právě tak moc, jako miluje knihy. Přesněji řečeno jednu knihu, které se nemůže nabažit. Kdyby děti v její třídě věděly, kolikrát četla tu sladkou pohádku, kterou našla v knihovně, určitě by se jí vysmály. V patnácti by už na pohádky věřit neměla. Avšak pro Delilahu znamená tento příběh víc než jen slova na papíře. Cítí, že se za příběhem něco skrývá. A jednoho dne přijde na to co. Zjistí, že okouzlující princ z pohádky je skutečný a zalíbila se mu jedna dívka, která čte opakovaně jeho příběh. Jak to, že princ ze slov žije? A může jejich láska vydržet, když každý pochází z jiného světa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335048/laska-mezi-radky-hHK-335048.jpg 3.6127

Láska mezi řádky 1.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Between the lines, 2012

Kniha Láska mezi řádky

lily_maleckova

Milá, roztomilá kniha ❤️ dost se mi líbilo originální zpracování příběhu a zajímá mě, co přinese druhý díl.
Četla jsem i lepší romantické YA oddechovky, ale tato si zaslouží pěkné 4/5⭐

Murasaki
30.11.2020

Před dvěma roky jsem si knížku rozečetla, ale uprostřed mě přestala bavit. Celkově jsem v tu dobu měla čtecí krizi. Při nynějším druhém čtení jsem se toho v jednu chvíli obávala znovu, ale knížku jsem nakonec úspěšně dočetla.
Dle mého se jedná o velmi originální příběh, který mě zaujal. Přeci jen, kdo někdy nechtěl, aby jeho oblíbená postava z knihy ožila?
Příjemné čtení, chvílemi ale moje dospělácké já křičelo, jak některé věci v určitou chvíli nedávají žádný smysl. Ale nemění to nic na tom, že to bylo krásné. A konec mě přinutil si hned obstarat druhý díl.

Lučina7
17.11.2020

Zajímavý nápad na knihu, hezky napsané, určitě doporučuji.

Nathalinkaa
27.08.2020

Knížka se mi líbila.
Občas mi to přišlo nudné a nechtělo se mi to číst ale dalo se to přežít.
Je to hezká a originální knížka.

Bebe2004
11.05.2020

Super knížka, moc doporučuji.

Wikvetek
16.04.2020

I když se tahle knížka ke mně dostala jaksi omylem a s určitostí nejsem cílová skupina, tak myšlenka, že může hlavní hrdina přemýšlet a žít jak chce byla zajímavá.

Co se týče samotného děje musím říct, že byl dost předvídatelný, ale čtivý. Doufám, že druhý díl bude, co do dramatičnosti více propracovaný.

triatlet
13.04.2020

I když český nakladatel nejprve vydal 2. díl ze série, rád jsem se vrátil na začátek příběhu Delilah a Olivera. Sice nejsem cílová skupina, ale Jodi Picoult patří mezi autory, kteří mě nezklamou. A nezklamala ani tentokrát. Posledních padesát stránek získává i jiný rozměr než jen pohádkový únik nešťastné patnáctileté holky…
Pobaví charakteristika: „Asi je hezká s těmi svými stříbrnými vlasy a očima jako fialky, které rostou na louce nedaleko zámku. Ale číslo jejích bot je větší než její IQ.“ (s. 26)
Z příběhů „kniha v knize“ jeden z nejzajímavějších.
Moc hezká je i grafická úprava knížky.
„Číst znamená navázat přátelství. Autor postaví dům, ale čtenář z něj udělá domov.“ (s. 256)

lucie9998
28.03.2020

Knihu jsem si přečetla protože mě zaujala knížka od Jodi Picoult: "Vypravěčka" a jinou než tuto v knihovně neměli. Příběh mě zaujal, i když je spíše pro dívky, než pro ženy. Je to ale velmi hezká a originální knížka.

romantika láska princové

Autoři knihy