Barča92 Barča92 komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Druhá kniha od této autorky. Opět se krásně čte, příběh je zajímavý a bavil mě. Kniha vás nutí pokračovat další a další kapitolou. Na konci velké překvapení. Musím, ale říct, že pomocnice byla možná o trošičku lepší.

15.04.2024 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Skvělá kniha. Měla jsem asi 2 roky dlouhou pauzu od knih a žádná mě nedokázala přimět znovu ke čtení. Povedlo se to až této knize. Přečteno za pár hodin. Všem doporučuji.

04.01.2024 5 z 5

Sestry z Titaniku Sestry z Titaniku Patricia Falvey

Krásná, čtivá knížka. Velice mě bavila. Doporučuji

08.02.2022 5 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Napínavá kniha, která stojí za přečtení. Konec možná trochu rychlý. Jinak doporučuji. Moc mě bavila.

04.01.2020 4 z 5

Záměna Záměna Sandra Brown

Začátek úžasný, prostředek zdlouhavý, konec super. Povedeny příběh. Řadím k těm lepším od S. Brown. Stojí za přečtení.

21.10.2019 4 z 5

Ostrov tisíce pramenů Ostrov tisíce pramenů Sarah Lark (p)

Můj první historický román. Nikdy mě takové knihy nebavily, ale tahle mě pohltila. Nikdy jsem se u ní nenudila. Jejich téměř 600 stran jsem přečetla během pár dní. Doporučuji!

08.09.2019 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Jedna z nejlepších knih od této autorky. Přečtena za několik hodin. Velice čtivá, plná zvratů, zajímavý a napínavý příběh, pořád se něco dělo, nikdy jsem se nenudila.. Společně se Skrytým zlem a Reportérem zatím nejlepší knihy. Doporučuji !!!

29.07.2019 5 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Nikdy jsem knihu nedocetla. Příběh to má, ale je příliš zdlouhavý a nezajímavý bez nečekaných zvratů. Novější knihy od Sandry Brown jsou o moc lepší

24.07.2019 1 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Super čtivá, napínavá, překvapující tak jak to Sandra Brown umí. Doporučuji!!

24.07.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Srovnala bych ji tak s písečným mužem. Líbí se mi krátké kapitoly, které má Kepler v každé knize. Knihu jsem přečetla, ale nehltala jsem každou stránku jako u Svedkyne ohně. Rozhodně, ale stojí za přečtení.

24.07.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Super, čtivá, napínavá kniha. Chvilkama až fantasy.

24.07.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Kniha mě moc neuchvátila. Příběh je dobře vymyšlený, ale příliš zdlouhavý. Začala mě bavit až posledních 80 stránek.

07.07.2019 1 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Kniha je dost předvídatelná, ale čtivá. Trošku něco jiného než na co jsem u teto spisovatelky zvyklá. Spíše červená knihovna. Fajn oddychovka.

18.06.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Později mě to začínalo bavit a konec naprostá bomba s nečekaným zvratem přesně jak jsem u Sandry Brown zvyklá. Celkově bylo Skryté zlo lepší, ale i Pomsta super.. Už mám další od této spisovatelky a budu v tom pokračovat.

13.06.2018 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Nejlepší knížka co jsem kdy četla. Nejde přestat, nejde se odtrhnout. Krásný příběh plný napětí. Určitě doporučuji!!

07.05.2018 5 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Úžasná, čtivá kniha. Příběh se mi velice líbil. Nechybí romantika, zápletka, napětí. Prostě stará, dobrá Nora Roberts. Doporučuji přečíst a také kouknout na film.

17.04.2018 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Klasická červená knihovna.. Začátek hodně natažený, konec mě trochu překvapil. Čtivá kniha jako všechny od Sparkse.

17.04.2018 4 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Příběh mě vtáhl tak, že jsem se nemohla odtrhnout. Úžasné vyprávění Iry a krásný celý příběh. Nicholas Sparks mě opět nezklamal. Určitě doporučuji!!!

15.01.2018 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásná kniha jen mi trošku vadil konec knihy, kde autor zbytečně moc rozvádí nemoc otce hlavni hrdinky.

15.01.2018 4 z 5