Záměna přehled

Záměna https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111890/zamena-111890.jpg 4 299 299

Jednovaječná dvojčata Gillian a Melina Lloydovy jsou si k nerozeznání podobná. Potřeštěnější z obou sester, Melinu, napadne zahrát si dávnou dětskou hru na záměny. Přesvědčí obezřetnější Gillian, aby na jeden večer zaujala její místo mediálního doprovodu austronauta a národního hrdiny Christophera Harta. Gillian sestřin návrh zpočátku odmítá, ale nakonec ho přijme a druhý den je nalezena mrtvá. Melina se rozhodne, že musí za každou cenu zjistit, kdo její sestru zavraždil. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

The Switch , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záměna. Přihlašte se a napište ho.

Alinke
12.01.2024 2 z 5

(SPOILER) mám ráda tuto spisovatelku a proto jsem byla lehce zklamaná touto knížkou. Celkové pojetí mi přišlo málo pravděpodobné a hodně ulítlé, slibovala jsem si od knížky více

petraj30
21.07.2023 5 z 5

Touto knihou jsem si opět připomněla, jaká je Sandra Brown skvělá spisovatelka.
Nechybí napětí v ději, ani jiskření mezi hlavními hrdiny. Povídání o sektách a jejich vyznavačích nemám obecně v lásce, ale tuto knihu si s radostí přečtu znovu, i když některé kapitoly působily dost zvráceně.
Moc se mi kniha líbila a budu se těšit na další od této spisovatelky.
P.S.: To, co mě v knize velmi rušilo, bylo oslovení "náčelníku." Mnohdy jsem ani nevěděla, komu toto oslovení náleží.

NADEI
27.10.2021 5 z 5

Knížku jsem si vychutnala až do konce. Má vše, co má krimi mít. Promyšlenou zápletku, hodně napětí, nechybí ani romantika okořeněná špetkou erotiky. Super, doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záměna v seznamech

v Právě čtených4x