BarBarBar BarBarBar komentáře u knih

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Tak pro mě zatím nejlepší Lapena! Už jsem si říkala, že je to pro autorku poslední šance, protože předchozí dvě knihy se prakticky nedaly číst. Tohle mě bavilo, rychle to odsýpalo, hrdinové jsou takový průměr. Nikdo mě neštval a nikoho jsem si neoblíbila. Rozhodně můžu doporučit.

12.03.2020 4 z 5

Temná krev Temná krev Elly Blake

Celá série mě velmi nadchla! Škoda jen že tento díl není i v papírové verzi. Bude mi chybět v knihovně. Čtivé, napínavé, láska, prostě je tam vše. Doporučuji!

29.02.2020 5 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

Pro mě o kousek slabší a pomalejší než první díl, ale i tak přečteno za dva dny. Člověk se tu dozví víc o Ohnivých. Nové postavy, nový hrdinové a milostný trojúhelník nesmí chybět.

27.02.2020 3 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Přečteno za den a půl. Čtivost jí rozhodně nechybí, a je tam od všeho trochu. Napětí, láska, smutek, smrt.

25.02.2020 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Příjemná oddechovka. Konec mile překvapil ????

07.02.2020 4 z 5

Obsidio Obsidio Amie Kaufman

Celá série byla skvělá! Zpracování knih je na výbornou a i příběh stojí za přečtení! Úplně je mi líto, že už je konec. SPIROOOO!

02.12.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Uf, rozhodně nemohu knize upřít její čtivost. Necelých 12 hodin a je přečtená. Příběh je opět poutavý, jen lehce rozvláčný, kdy se tam několik stránek vlastně řeší to samé. Pak samotná zápletka a konec. Pro mě byl konec jen potvrzení toho co mě napadlo prakticky v začátku zápletky a pak ještě několikrát během příběhu. Kniha je lepší než předchozí, ale na první knihu od autorky to pro mě zdaleka nemá.

05.11.2019 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za mě nejslabší, konec byl uspěchaný, žádná husina, žádný wow efekt. A navíc mi přijde, že se vše tak nějak opakuje. První dva díly jsou blízko Munchovi a teď Mia? Nevím nevím. Ztratilo to pro mě kouzlo. Snad byl tento díl poslední. Bylo by fajn kdyby autor přišel s něčím novým, protože nepíše vůbec špatně a další knihy od něj bych si velmi ráda přečetla. Jen už ne Miu a Muncha.

24.09.2019 3 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Nu, tak nějak nevím co si o knize myslet. Styl a spád super jako vždy. Přečteno za dva dny. Ale ta napínavost? Něco mi tam prostě chybělo. Něco z prvních dvou knih, které byly naprosto skvělé! Tady chybělo to mrazení, nějak jsem ani nehádala kdo je vrah. Nejspíš fungovalo podvědomí a já to prostě tušila, takže velké odhalení se pro mě nekonalo. A samozřejmě bude další díl, z čehož asi ani nejásám. Nevím.

10.09.2019 3 z 5

Panský klub Panský klub Daniel Kapča

Ale jo, mě se to líbilo. Tedy až na ten zvláštní konec..

26.06.2019 4 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět perfektní jízda! Přečteno za dva dny, skoro jsem nespala.

25.06.2019 4 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Pro mě zatím nejslabší Kim. Ale i tak jsem jí zhltla za dva dny. Další díl prosím!

28.04.2019 3 z 5

Pelyněk. Díl 3 Pelyněk. Díl 3 Daniel Tučka

Uf, série jako celek nebyla vůbec špatná. Ale jsem ráda že už to mám konečně za sebou. Ukončení bylo takové nijaké.

27.03.2019 3 z 5

Pelyněk. Díl 2 Pelyněk. Díl 2 Daniel Tučka

Tak druhý díl o něco málo lepší než první, ale ne o moc. Ta politická věc mě tam občas dost rušila a Adelaide mě štvala úplně ve všem co udělala. Jinak svět je to krásný.

01.03.2019 3 z 5

Pelyněk. Díl 1 Pelyněk. Díl 1 Daniel Tučka

Začátek byl pro mě trochu náročnější, trochu pro mě těžkopádně napsaný, ale pak začalo dobrodružství a já se začetla a šlo to ráz na ráz. Uvidíme jak budou vypadat další díly.

21.02.2019 3 z 5

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Nebylo to nejhorší. Jen to nemuselo být tak natažené, chvílemi jsem se nudila. Konec jsem tak nějak tušila takže nic překvapivého. Oddychovka.

10.02.2019 3 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Jo, mě se to líbilo! Trochu přehnané to sice bylo, těch mrtvých taky mohlo bejt míň. Ale jinak to bylo super! Joona je jednička!

14.01.2019 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Pro mě nejslabší, ale pořád kvalitka!

24.09.2018 4 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Tak nějak nevím o čem to bylo...

14.06.2018 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Perfektní! Stejně jako prvotina od autorky

01.06.2018 5 z 5