Pelyněk. Díl 3

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na hlavy odpůrců Nové republiky dopadá ostří mechanické sekery. V císařských laboratořích se rodí bojové stroje, metropoli brzy pohltí plameny vzdušné bitvy. Válka vrcholí a naděje na vymýcení pelyňku mizí. O záchranu světa se pokusí syn vůdce monarchistů i žena putující pouští. Pomůže vzkříšená elektřina nebo Měsíční bohyně? Zvítězí nevyzpytatelná magie pelyňku, nebo započne éra nových strojů? Závěrečný díl steampunkového románu vás zavede do světa, kde se nestřídají roční období, kovy ztratily vodivost a minulost přináší více otázek než budoucnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372636/big_pelynek-dil-3-na0-372636.JPG 4.121
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Pelyněk. Díl 3

Malarkey
21.08.2020

Třetí díl s porovnáním s předchozími díly má asi nejlepší momenty z celkového příběhu. Navíc obsahuje i jeden poměrně výrazný posun v příběhu, který samotný svět dost vysvětluje a musím říct, že i tím autor u mě doslova zabodoval. Kde ale opět vnímám trošku problém, tak mnohdy v archaické mluvě psaného textu, který mi často nešel doslova přes pusu. Tím je ale celá série specifická a je třeba to přijmout, abyste si ji dokázali náležitě užít. Nicméně uznávám, jsem rád, že mám celou sérii za sebou. Není to výtka, jako spíš fakt, že ač je svět a děj nápaditý a originální, tak mnohdy se tato steampunk fantasy četla dost těžce a těžkopádně. I tak se jedná o neotřelý zážitek a čtyři hvězdy si rozhodně zaslouží.

BarBarBar
27.03.2019

Uf, série jako celek nebyla vůbec špatná. Ale jsem ráda že už to mám konečně za sebou. Ukončení bylo takové nijaké.


witko
12.02.2019

Na finále celého příběhu jsem čekal epičtější bitvu. Jinak příběh celkem ubíhal, místy mi přišel děj ale takový loudavý.