Baraliska Baraliska komentáře u knih

Zrádkyně Zrádkyně Lisa Jackson

U této knihy jsem si hodně pobrečela. Chce to hodně kapesníků a zmrzliny ;-)!

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Jediná myšlenka, která se mi po přečtení honila hlavou: CHCI SI HNED PŘEČÍST DALŠÍ DÍL!

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

(S)rdcervoucí,
(U)nikátní,
(P)řekrásná,
(E)motivní,
(R)omantická

kniha.

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Tuto knihu jsem si pomyslně rozdělila na dvě části:
První byla velice zajímavá a rychle přečtená (90% z knihy).
Druhá byla nudná a zdlouhavá (10% z knihy).
Proto mám z této knížky smíšené pocity, ale spíše jsou pozitivní.

08.05.2018 4 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Tato kniha je velice zajímavá, krásná a oddychová knížka. Přečetla jsem ji během jednoho dne, takže to není žádná, nudná knížka, kterou musíme louskat několik týdnů a nebaví nás.
Jestli máte chuť, určitě si ji přečtěte :-).

08.05.2018 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Moc krásná, oddechová knížka.
Byla docela předvídatelná, až na to, co se stalo na konci (ti, kteří si tuto knížku přečetli, vědí, co myslím a ti, kteří si ji nepřečetli, to zjistí, až si tuto knížku přečtou) jsem tedy vůbec nečekala a rozhodilo mě to až tak, že jsem si trochu pobrečela :).

06.03.2017 3 z 5

Zamilované duše Zamilované duše Stacey Kade

Krásný druhý díl této nádherné série. Když se začtete, ani si nevšimnete, že je už konec knihy. Stoprocentně ji doporučuji ;) :).

26.12.2016 5 z 5

Dáma ve věži Dáma ve věži Amanda Quick (p)

V této knížce mě hlavně oslovila hlavní hrdinka Phoebe, a též díky jejímu charakteru i chování to je moc vtipná, zajímavá, napínavá, a také překrásná knížka.

14.12.2016 4 z 5

Noc v ráji Noc v ráji Candice Proctor

Moc a moc se mi tato knížka líbila. Nejprve jsem ji četla proto, že jsem se nudila a neměla jsem co si přečíst, ale jsem moc ráda, že jsem si ji nakonec přečetla :). Je to překrásná knížka.
Velice moc jsem u této knihy nabrečela, proto všechny (ty, co mají v plánu si tuto knihu přečíst) varuji, aby měli u sebe vždy po ruce nějaký kapesník ;).

10.12.2016 5 z 5

Otrokyně, Bojovnice, Královna Otrokyně, Bojovnice, Královna Morgan Rice

Tato kniha je naprosto úžasnááááááááááááá.
Moc se mi líbí, jak mě autorka dokázala strhnout do děje. Připadala jsem si, jako bych tam byla. Jako bych byla Ceres, Thanos, Rexus, Nesos, Sartes....
Přečetla jsem ji s jedním dechem a ani ne za jeden den.
Všem, kterým se líbí nebezpečí, zrada, závist, a hlavně láska tuto knihu na 100% doporučuji :).
PS: Kniha se nemusí vychvalovat jenom kvůli své krásné obálce, ale také kvůli svému krásnému ději ;) :).

09.12.2016 5 z 5

Klíč světla Klíč světla Nora Roberts

Moc zajímavá knížka.
Moc se mi ji kvůli obálce nechtělo začínat číst, ale jsem ráda, že jsem to udělala :-).
Je to opravdu moc hezká knížka.

10.11.2016 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Moc se mi ta knížka líbila :). Je to taková oddechová fantasy knížka, u které se nemusí ani tak moc přemýšlet ;) :). Doporučuji si ji přečíst :).

08.11.2016 4 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

Jediná definice, která mě napadá pro tuto knihu je: Zajímavá knížka ;) :).

30.10.2016 5 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Přenádherná kniha, do které jsem se hned po první větě zamilovala.
A také jsem se zamilovala do Emeryho a Ceony.

17.09.2016 5 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Další zajímavá kniha s úžasným dějem, nápadem téhle naprosto boží série.

01.09.2016 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Tuhle knihu jsem už jednou začala číst, ale moc mě to nenadchlo, proto jsem přestala. Když jsem se k ní ale po čase vrátila, dočetla jsem jí už dokonce. Zalíbila se mi.

29.08.2016 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

TISÍCKRÁT lepší než film.

29.08.2016 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc a moc hezká knížka.

29.08.2016 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Zajímavá, překrásná, napínavá, dojemná, romantická knížka s větší špetkou dobrodružství. Tak bych to přídavnými jmény popsala já :).

29.08.2016 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Je to hezká knížka, ale ta předchozí mi připadala o fous lepší. Čekala jsem trochu jiné zakončení, ale i tak bylo dobré.

29.08.2016 4 z 5