Hrana rozkoše

Pro spisovatelku erotických románů Dylan Ivoryovou je důležité mít vše plně pod kontrolou. Potom se seznámí s mužem, který ztělesňuje vše, čím ona není… a vše, po čem tajně touží. Alec Walker píše psychologické thrillery a vede vzrušující život. Své dominantní sklony umí uspokojit a nedovolí, aby v cestě jeho tužbám stála nějaká pravidla. Jediné, čeho se bojí, je skutečná láska… Dylan shromažďuje informace pro novou knihu a přitom se seznámí s Alecem. Ten jí nabídne neopakovatelný vhled do vztahu plného bolesti a rozkoše, pokud se mu ovšem plně odevzdá. Pyšná Dylan je přesvědčená, že ji Alec nezlomí… ale brzy v sobě objeví pocity a touhy, o kterých neměla tušení. Alec je zkušený dominant, a proto ho city k té zvláštní, nepoddajné ženě zaskočí. Dokáže se sám vzdát bezpečných mantinelů a poslechnout své srdce, aby si udržel ženu, která ho poprvé v životě srazila na kolena?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136751/hrana-rozkose-136751.jpg 3.3467

Hrana 1.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Pleasure´s Edge, 2012

Kniha Hrana rozkoše

LilluLong

Po roku som si dala repete lebo mi zostalo v mysli ze je to kniha na zamyslenie i ked sa nemusím stotožňovať /ktovie,ani ja/ no priťahovalo ma citat to znovu a u mna ma palec hore a hviezdy na 5(

Zuzana207

Po tejto sérii som siahla z dlhej chvíle a zvedavosti. Dá sa povedať, že kniha splní jediný účel - vyplní čas. A to je asi tak všetko. Nemajte veľké očakávania, dej je pomerne plytký a jednotvárny, bez výrazných zvratov. Zato sexu a masturbácie obsahuje viac ako dialógov medzi postavami. Celkový dojem? Prežijete to, ale po repete nezatúžite. Sériu prečítam už len zo zvedavosti, či dôjde k nejakému prekvapeniu.

martin3554

Trochu pro feministky, trochu pro milovníky BSDM praktik. Hodně sexu, ale zároveň bolesti obou hlavních představitelů.

Jessybelle

Nelze upřít, že se kniha čte dobře, ovšem příběh a jeho konec je předvídatelný... Je tam jen lehké nastínění BDSM, erotiky je tam dost a ani romantika nechybí...
Taková jednohubka na odreagování.

Ludmila02
07.11.2020

Mě se to líbilo velmi, nemám nic, co bych vytkla. Čtivá, sympatické postavy, hodně romantiky, kterou jsem u tohoto typu knihy ani nečekala. Jdu na další díl.

hadenka
16.10.2020

Kniha plná erotiky a sexu, přečteno jedním dechem.

Myška43
14.03.2020

Kniha se dobře četla, příběh není ničím vyjímečný, je dost předvídatelný.Jsou mnohem zajímavější!!!!

Jitty82
24.02.2020

Velmi zajímavé čtení. Příběh nebyl špatný. Autorka dobře popsala pocity hlavních hrdinů. Kniha je plná vášně, ale o BDSM se člověk nedozví zhola nic, protože trochu drsnější sex ještě není BDSM.