Otrokyně, Bojovnice, Královna ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmnáctiletá Ceres je krásná chudá dívka žijící v imperiálním městě jménem Delos. Vede drsný a nebezpečný život poddaného člověka. Ve dne doručuje do paláce zbraně, které její otec vykoval, a v noci s nimi tajně cvičí. Touží stát se bojovnicí v zemi, kde je dívkám zakázáno bojovat. Když ji mají prodat do otroctví, je zoufalá. Osmnáctiletý princ Thanos pohrdá vším, co charakterizuje jeho rodinu. Hnusí se mu její kruté zacházení s masami a hlavně brutální turnaj — Jatka — který se koná v samém srdci města. Touží se vymanit z okovů královské výchovy, ale i když je zkušený válečník, nevidí cestu ven. Když Ceres ohromí dvůr svými skrytými silami, je nespravedlivě uvězněna a odsouzena k osudu horšímu, než by si dokázala představit. Zničený Thanos se musí rozhodnout, jestli kvůli ní bude riskovat úplně vše. Ceres vržená do světa dvojakosti a smrtících tajemství rychle zjistí, že jsou lidé, kteří vládnou, a lidé, kteří slouží. A také, že být vyvolený je někdy to nejhorší, co se může stát....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320061/otrokyne-bojovnice-kralovna-koruny--X51-320061.jpg 3.870
Série:

Koruny a slávy 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: (ekniha), Morgan Rice
Originální název:

Slave, Warrior, Queen, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Otrokyně, Bojovnice, Královna

inachisio
06.09.2020

Kniha mě bavila, ale zdá se, že autorka to strašně přehání, co se týče zvratů, splněných přání a především povahy všech hrdinek, která je zpravidla hrozná.

Medasek
03.10.2019

Kniha mě zaujala. Rozhodně dobrý nápad na příběh. Bohužel jsem, ale čekala něco víc.


Niky91
30.06.2019

Kniha Proměněná byla nejzajímavější první díl, ale tato jen kousek pokulhává.

vivalamuff
08.05.2019

Mně to tak špatné nepřišlo. Oceňuji, že je v příběhu mnohem více zvratů a bojových scén než milostných zápletek, jak to obvykle bývá u jiných autorek tohoto žánru.

guardian
08.04.2019

Zde jsem naprosto rozpolcená. Kniha mě zaujala motivem, fantazijním světem. Rozhodně jsem měla nutkání číst dál a dál. Ale psychologie postav a celkový dojem z děje? Popravdě nic moc. (Další text obsahuje spoilery) Hlavní hrdinka na mě působí jako naprostá puberťačka, která mění názory (hlavně co se týče citů), děj byl až příliš neuvěřitelný - tolik životu nebezpečných událostí během pár dní? Sotva se hrdinka dostane z vězení, už ji tam zase někdo veze a takhle pořád dokola. Nehledě na pravopisné chyby, které občas opravdu bijí do očí - to je ale věc překladu. O dalším dílu popřemýšlím. Abych zase nebyla příliš negativní, musím uznat, že zvědavá jsem.

Gizelaa
02.11.2018

No dočetla jsem i tuhle sérii, ale tím jsem s touto spisovatelkou skončila. Tahle série je pokud možno ještě horší než Sága Čarodějův prsten. Děj nic moc a zbytek je jen o zabíjení, zabíjení a zabíjení.
No a co se týče překladatelovy češtiny - hrubky, nemožná gramatika...

Kris@
16.09.2018

Nemohu si pomoct, ale přijde mi to jako velmi chabý pokus o Hru o trůny. Nelogické chování, nereálné zvraty v ději. Tupé, ploché postavy. Jedna hvězdička za násilí a aspoň občasný zajímavý zvrat. Nicméně kvalitou je to stále absolutní odpad.

warca
05.09.2018

Děj ubíhal příliš rychle a chyběly mi v knize popisné části. Připadalo mi to spíš jako dílo nezkušené autorky. Zas tak originální příběh nebyl. Taky mě rozčilovala hlavní hrdinka...
Ale oceňuji čtivost a zápletku.

1