Tulačka, Vězeňkyně, Princezna přehled

Tulačka, Vězeňkyně, Princezna
https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/323127/bmid_tulacka-vezenkyne-princezna-I9r-323127.jpg 4 43 43

Koruny a slávy série

< 2. díl >

Sedmnáctiletá Ceres je krásná chudá dívka žijící v imperiálním městě jménem Delos. Královským výnosem je nucena bojovat v Aréně, brutálním kolbišti, kde se střetávají válečníci ze všech koutů světa v bojích na život a na smrt. Proti zuřivým soupeřům má jen malou šanci na přežití. Jedinou její šancí je tak chopit se své vnitřní síly a jednou provždy přestat být otrokyní a stát se bojovnicí. Osmnáctiletý princ Thanos se probouzí na ostrově jménem Haylon a zjišťuje, že ho do zad bodli jeho vlastní lidé. Nechali ho napospas smrti na pláži nasáklé krví. V zajetí rebelů si musí zasloužit svobodu a svůj život. Zjistit, kdo stojí za pokusem o jeho vraždu a pomstít se. Mezi Ceres a Thanem leží celý širý svět a přesto se stále milují. Imperiální dvůr je ale plný lží, podvodů a dvojakosti, stejně jako žárlivých královských, kteří splétají složité intriky, kvůli kterým si oba myslí, že ten druhý je mrtvý. Rozhodnutí, jež provedou, budou určovat osud toho druhého. Přežije Ceres v Aréně a stane se bojovnicí, kterou se má stát? Uzdraví se Thanos a odhalí tajemství, která před ním ostatní skrývají? Podaří se jim se přes všechna protivenství k sobě vrátit?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Morgan Rice
Originální název:

Rogue, Prisoner, Princess (2016)


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tulačka, Vězeňkyně, Princezna. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

saphe
14.06.2024 4 z 5

Mnohem lepší než první díl. Kniha už nepůsobí rušivě a je ucelená. Nelituji, že jsem se do tohoto pokračování pustila. Dokonce všechny mé vítky, jenž jsem měla k prvnímu dílu jsou značně zlepšené. Svět je více představený, postavy dostávají nějakou hloubku a kniha má dějové tempo (nevím, jak lépe to nazvat).

Brunnetka
05.01.2023 5 z 5

Jakooo, autorka se rozjela a jak bývá druhý díl takový horší, tak tady se naopak zlepšuje a děj má švih. Super čtení, nemohla jsem se chvílemi odtrhnout :)


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Tulačka, Vězeňkyně, Princezna v seznamech

v Právě čtených4x
v Přečtených65x
ve Čtenářské výzvě3x
v Doporučených5x
v Knihotéce101x
v Chystám se číst48x
v Chci si koupit21x
v dalších seznamech4x

Autorovy další knížky

Morgan Rice
americká
2015  75%Cesta hrdiny
2012  60%Aréna jedna - Otrokáři
2016  73%Otrokyně, Bojovnice, Královna
2015  72%Vzestup draků
2016  82%Tulačka, Vězeňkyně, Princezna