Baraliska Baraliska komentáře u knih

Království Království Amanda Stevens

Moc a moc hezký další díl. Během knihy jsem vůbec netušila, jestli se Amelie rozhodne pro Devlina a nebo pro Thana, ale s jejím konečným rozhodnutím jsem spokojená.

29.08.2016 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Tato knížka je zajímavá, ale ne až tak moc. Čtení jsem si moc užila, ale jsou i lepší knížky. Nápad je dobrý a určitě by ode mně tahle knížka dostala víc hvězdiček, ale to bych předtím nemohla přečíst ty knihy před ní.

29.08.2016 3 z 5

Dohoda s ďáblem Dohoda s ďáblem Simona Ahrnstedt

Oslnivá knížka, která mě přiměla plakat, tak jako by mi umřel někdo v rodině. A i když je to předvídatelné, někdy je lepší vypnout mozek a jen číst.
Ta kniha je tak dojemná a dechberoucí, že dokáže rozplakat všechny ženy na světě, a kdyby ne, tak je to určitě převlečený chlap ;).

29.08.2016 5 z 5

Pekelný flirt Pekelný flirt Beatrix Gurian

Tato kniha se mi vůbec nelíbila. Neříkám, že je to odpad, ale mě se prostě nelíbila. Je to moje nejneoblíbenější knížka, kterou jsem četla.

31.07.2016 1 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Boží knížka, kterou jsem si musela přečíst hned několikrát ;).

31.07.2016 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Zajímavý :) Překrásný :) :) Boží :) :) :)

15.07.2016 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

:) :) :) !!!Ú.Ž.A.S.N.Á. K.N.Í.Ž.K.A.!!! :) :) :)

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Ze začátku se mi ta knížka líbila, ale potom jak se pořád Gwen s Cassem hádali, a potom zase dávali dohromady, to byla takový průměrný. Hezký, ale mezi moje nejlepší knížky nepatří.

15.07.2016 3 z 5

Zimní žár Zimní žár Ann Maxwell

Jednou jsem na tu knížku narazila,
ale nelituji toho. Moc se mi líbila :).

Planoucí hvězda Planoucí hvězda Moira Young

Dobrá knížka, ale nelíbilo se mi na tom, že tam umřeli - Lugha i Emma. Musela jsem si u toho pobrečet. Nemohla jsem věřit svým očím, když jsem to četla. Pořád v téhle sérii někdo umíral, ale že to museli být oni?

15.07.2016 4 z 5

Dotek bouře Dotek bouře Laurell K. Hamilton

A další knížka s Mereith Gentry :)))))

Úder půlnoci Úder půlnoci Laurell K. Hamilton

A další boží knížka s Meredith Gentry :))))

Svádění luny Svádění luny Laurell K. Hamilton

A další boží knížka s Meredith Gentry :)))

Pohlazení soumraku Pohlazení soumraku Laurell K. Hamilton

Další boží knížka s Meredith Gentry :))

Polibek stínů Polibek stínů Laurell K. Hamilton

Boží knížka s Meredith Gentry :)

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

!!!PŘEKRÁSNÁ KNÍŽKA!!!

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Zajímavá knížka. Je to tedy spíše oddechová knížka, ale i tak se mi moc líbila :)

27.06.2016 4 z 5

Tátův malý andílek Tátův malý andílek Shani Petroff

Zajímavá kniha. Moc-moc se těším na další díly:) Angel je úžasná a super holka. Moc mě zajímá, co vyvede v další knize:)

26.06.2016 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

Krásné pokračování knihy V ringu, které mi vyrazilo dech. Moc se mi ta knížka líbila a doufám, že se bude líbit i ostatním :)

26.06.2016 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Zajímavá knížka, ale trochu divná. Ani kousek před koncem knihy jsem nevěděla s kým Tori bude. Ten příběh je moc zmatený, ale uznávám, že je i dobrý.

25.06.2016 3 z 5