Čemu jsem věřila

Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy Somers, kluk, kterého Gwen nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče se celý rok dřou, aby dokázali splatit účty za léčbu Gwenina bratra. Zdá se, že nemohou být odlišnější – navíc mezi nimi jako bouřkový mrak visí událost, která se stala na jaře a na niž by Gwen nejraději zapomněla. Ale společná brigáda a dlouhé léto dokáží zázraky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255566/cemu-jsem-verila-255566.jpg 3.7222
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

What I Thought Was True, 2014

Kniha Čemu jsem věřila

Zuzanka45

Kniha se mi líbila.

kalinka99
27.09.2019

No, čekala jsem víc. Ten konec mi přišel odbytý. Příběh příjemný na oddechnutí.

katee21
23.08.2019

Krásná oddechovka, která se četla sama. Strašně milé a příjemné postavy, které si nejde nazmilovat. 5/5 :-)

happy19
07.08.2019

Příjemný,odpočinkový příběh z netuctového prostředí..
Čemu jsem věřila;-))..?Že se nebudu nudit,občas se zasměji a budu po dočtení spokojená:-)

Romča11
10.07.2019

Tohle není až tak dobrá knížka. Řekla bych, že je i lehce podprůměrná. Na to hak byl dobrý "Můj život u sousedů" jsem od autorky čekala víc. Tohle nemá skoro žádnou zápletku a jsou tu dlouhé a nudné pasáže. Ale jestli si chcete přečíst nějakou romanťárnu a přetrpíte , že je "delší" Tak si ji přečtěte. Za mě: Nedoporučuju

Evka3814
30.09.2018

Hezké čtení,klidná oddychofka a pěkný příběh

Jannna87
20.09.2018

Mě se kniha líbila a dobře se četla. Taková oddechovka.

Knihomolka10
23.08.2018

Nedočteno.
Knihu jsem odložila asi po sté straně, protože mi vadila nedotaženost a nelogičnost některých věcí. Gwen jsem si vůbec neoblíbila a Cass, ačkoliv byl vykreslován jako dokonalý a úžasný kluk mi vůbec nesedl. Knížku jsem nedočetla, protože podle mě se tam skoro nic nedělo. Nechci knížku nijak hodnotit, protože jsem ji nepřečetla celou, ale uvidíme, třeba se k ní za pár let vrátím.