Čemu jsem věřila

Čemu jsem věřila obálka knihy
Mé hodnocení:

Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy Somers, kluk, kterého Gwen nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče se celý rok dřou, aby dokázali splatit účty za léčbu Gwenina bratra. Zdá se, že nemohou být odlišnější – navíc mezi nimi jako bouřkový mrak visí událost, která se stala na jaře a na niž by Gwen nejraději zapomněla. Ale společná brigáda a dlouhé léto dokáží zázraky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255566/cemu-jsem-verila-255566.jpg 3.6238
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

What I Thought Was True, 2014

Kniha Čemu jsem věřila

Gabusza

Tuctová kniha, obyčejný příběh.
Gwen mě celkem vadila, na svuj věk 17. se chovala jako dost zkušená žena v letech :)) pořád hledala nějaké ujišťování a zjišťování vztahu s Cassem, občas na mě působili jako manželé po 20. letech :)
Možná je kniha pro mladší, ale ničím mě nezaujala...

Lejčís

Oproti ostatním autorčiným knihám slabší, ale takové to ideální letní čtení - moře, horko, křik racků, láska.. perfektní oddechovka

helenkan
31.12.2020

Sice je to spíš pro mladší čtenáře, ale líbilo se to i mě a to mám pubertální věk už pár let za sebou. Hezké čteni, připomnělo mi mládí, randění :-) a krásné starosti. A ty byly děsně důležitý. :-) Knížku klidně doporučuju k přečtení.

Lučina7
09.11.2020

Krásná kniha, která se četla sama. Čekala jsem od ní hodně málo, ale příjemně mě překvapila. Určitě doporučuji.

Lofda
19.09.2020

Zvláštně napsané.. Líbilo se mi, že to zdaleka nebyl příběh jako jeden z mnoha, ale na druhou stranu mi vadilo, že autorka myšlenky nedotahuje a přeskakuje sem tam. Proto nejspíš ne vždy asi bylo všechno pochopeno tak, jak být mělo? Ale příběh jako celek se mi líbil, hodnotím půl na půl ;-)

petulkapeta
02.09.2020

Gwen a Cass byla spravna dvojka jen k tomu musely dospět,moc se mi libilo prostředí a i děda Gwen, vtipna a pohodova kniha

Zuzanka45
02.02.2020

Kniha se mi líbila.

kalinka99
27.09.2019

No, čekala jsem víc. Ten konec mi přišel odbytý. Příběh příjemný na oddechnutí.