Čemu jsem věřila

Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy Somers, kluk, kterého Gwen nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče se celý rok dřou, aby dokázali splatit účty za léčbu Gwenina bratra. Zdá se, že nemohou být odlišnější – navíc mezi nimi jako bouřkový mrak visí událost, která se stala na jaře a na niž by Gwen nejraději zapomněla. Ale společná brigáda a dlouhé léto dokáží zázraky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/255566/cemu-jsem-verila-255566.jpg 3.6209
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

What I Thought Was True (2014)

Kniha Čemu jsem věřila

Evka3814
30.09.2018

Hezké čtení,klidná oddychofka a pěkný příběh

Jannna87
20.09.2018

Mě se kniha líbila a dobře se četla. Taková oddechovka.

Knihomolka10
23.08.2018

Nedočteno.
Knihu jsem odložila asi po sté straně, protože mi vadila nedotaženost a nelogičnost některých věcí. Gwen jsem si vůbec neoblíbila a Cass, ačkoliv byl vykreslován jako dokonalý a úžasný kluk mi vůbec nesedl. Knížku jsem nedočetla, protože podle mě se tam skoro nic nedělo. Nechci knížku nijak hodnotit, protože jsem ji nepřečetla celou, ale uvidíme, třeba se k ní za pár let vrátím.

MaxMervartová
19.07.2018

Přečteno jedním dechem.
Doporučuji!

EvikU.
08.06.2018

Za mě super kniha. Moc se mi líbila. Tuhle autorku si dám do oblíbených.

veveronka
10.03.2018

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Litocha
28.10.2017

Skoro mi připadá, jako by tohle byla autorčina prvotina. Zatímco skutečná prvotina Můj život u sousedů je napsaný dobře, tady to občas přece jen skřípalo a potřebovalo by to vyladit. Vadila mi podivně popsaná postava otce, některé nelogičnosti a nedotaženosti. Líbilo se mi zachycení prostředí ostrova i to, že všechno nebylo tak černobílé, jak by se mohlo zdát. Jen ten Cass je tak dokonalý, až se tomu nechce věřit. Stejně jsem ale ústřední dvojici držela palce.

Abnička
02.10.2017

U většiny knih, které přeďtu si musím chvilku rozmyslet co o nich vlastně řeknu. Tato je jedna z vyjímek.. Četla jsem Můj život u sousedů i Kluk mého srdce a obě se mi moc líbily. Takže jsem se nemohla dočkat, až si přečtu tuto. Bohužel mě trošku zklamala. Neříkám, že nebyla zajímavá, ale děj se táhl a občas nebyl ani zajímavý.
Celou knihu jsem čekala, jestli se objeví někdo z Garettů nebo Reddovic rodiny. Byla jsem šťastná, když tam nyla zmínka aspoň o jejich železářství!

Pokud nejste nároční čtenáři, tak určitě doporučuji přečíst..