Zimní žár

Sarah Kennedyová osiřela ve třinácti letech, ve čtrnácti se vdala a v šestnácti již byla vdovou. Život ji naučil postarat se sama o sebe a jediné, co zůstalo drahé jejímu srdci, byl mladší bratr Conner a zranění jestřábi, které léčila a vracela do přírody. Až ji osud přivedl do cesty Case Maxwella, muže, který poznal, že si musí právo zjednat vždy sám a tvrdě, a že mít někoho rád přináší vždy jen potíže a žal. Je však v jedné s potyček se svými úhlavními nepřáteli zraněn a nezbývá mu, než přijmout péči něžné léčitelky tak jako jiní divocí tvorové. V tvrdé ale nádherné zemi pak musí společně čelit jak přítomným nebezpečenstvím, tak hořkým přízrakům minulosti. Oba mají obavy z nových citů, ale jednou zažehlé vášně již nelze uhasit. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/42158/zimni-zar-42158.jpg 4.151

Only 6.

Vydáno, Baronet

Winter fire, 1996

Kniha Zimní žár

ariel platto
08.08.2019

Opět nádherné čtení, ale nelíbilo se mi odfláknuté střílení na konci. Čekala jsem víc barvité potrestání hlavního padoucha, po kterém se šlo v celé sérii.

havrmoni
26.06.2018

Nádhera,krásná tečka za moc pěknou dobrodružnou sérií z divokého západu. Samozřejmě nechyběla láska a porozumnění.

Lembac
12.12.2017

Case je tvrdy pistolnik, ktery si po tragickych udalostech minulosti zakazal veskere city a emoce. Ani Sarah nemela lehky zivot, ale nadeji a lasku si neodpira. Kdyz se tihle dva setkaji, jiskry jen srsi - a ty nastesti dokazou rozpalit nejen jejich tela, ale predevsim i jejich srdce.
Case je na me az moc neoblomny a odtazity, zato Sarah mi byla sympaticka hned od zacatku.

Lenka40
19.02.2017

Druhý díl série rod Maxwellů nás provází dobrodružstvím mladšího bratra Huntera "Case Maxwlla". Opět je to odpočinková kniha plná lásky ,touhy a pomsty.

Baraliska
15.07.2016

Jednou jsem na tu knížku narazila,
ale nelituji toho. Moc se mi líbila :).

moudivlacek
18.05.2016

Mně se líbila celá série. Case je silně citově poznamenán svou minulostí a Sarah též, i když ta se dokázala postavit budoucnosti, protože se ještě musí starat o bratra a touží po lásce a rodině. Case se zatvrdil a myslí si, že už nemá žádné city. Když ho nakonec přemůžou, zprvu to nezvládne, ale jeho srdce boj nevzdá, a tak se rodí láska dvou lidí, kteří si opravdu své štěstí zaslouží.

Evaevelína
22.04.2013

Kniha mi připadá podobná jako úvodní kniha podzimní milenec.I tady mě nebavilo myšlení Sarah a Caseho.Jinak by to mohl být moc pěkný romantický příběh z drsného prostředí.