Bar16 Bar16 komentáře u knih

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

Pro mě skvělá oddechovka :-)

15.09.2015 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Velmi zvláštní kniha. Dá se říct, že mě k sobě ze začátku vůbec nevtáhla - nechápala jsem, proč to tak je a co se vlastně děje. Nechápala jsem to do předposlední kapitoly - byla jsem z té knihy opravdu trochu zklamaná. Ale pak se rázem vše změnilo - kniha dostala svou skvělou podobu a já nemůžu napsat nic jiného než - přečtěte si ji. Stojí za to.

13.09.2015 4 z 5

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Krásná... Na konci trošku doják, ale kniha se mi líbila :-)

08.09.2015 4 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Nemám slov. Kniha mě naprosto dostala. Po celou dobu, co jsem ji četla, jsem měla pocit úzkosti - a na konci jsem měla slzy na krajíčku. Tato autorka je opravdu skvělá - i její Sestra byla úžasná. Jednoduše - doporučuji.

31.08.2015 5 z 5

Pravidla péče o dřevěné podlahy Pravidla péče o dřevěné podlahy Will Wiles

Pobavila! Musím teda říct, že kniha mě velmi příjemně překvapila - a byla super! :-)

14.08.2015 4 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Nepamatuji se, kdy jsem se u knihy tak bála. Pro mě jednoznačně pět hvězdiček. I za to poděkování. :-)

11.08.2015 5 z 5

Zpovědník vrahů Zpovědník vrahů Slavomil Hubálek

Skvělá oddechovka :-)

03.08.2015 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Nevím, po přečtení posledních řádků mám takové rozporuplné pocity. Až se to blíží zklamání. Nevím proč, kniha se mi líbila od začátku do začátku poslední kapitoly. Byla perfektní, vrahů mě napadlo několik, jen ten pravý mi unikl... A zase ta zbytečná smrt, ti hajzlíci přežijou všechno a ty, které si oblíbí nejen Harry, ale i já, se na konec nepodívají. Ovšem ta poslední kapitola... To, že bylo na konci napsáno KONEC ani teď neznamená, že bude konec. Podle poslední věty všichni tušíme, že pokračování bude. A co si budeme povídat, ono to vlastně opět skončilo otevřeně... A tak pořád přemýšlím na čtyřmi nebo pěti hvězdičkama.... Jestli těch posledních 20 stran z 600 může ovlivnit jednu hvězdičku. Ale asi ne. Nemůže.

27.07.2015 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Jiná než ostatní - stejně dobrá, ale víc osobní. Hodně osobní. A ten konec...

15.07.2015 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Začátek knihy mě moc nevzal, jelikož jsem jí protla sérii s Harrym. Přepadlo mě zklamání, ale konec mě (klasicky) chytil a dočetla jsem ji jedním dechem. Jo mě zatím nezklamal :-)

06.07.2015 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Jeden z nejlepších dílů s Harrym. Pro mě jednoznačně pět hvězdiček!!!

06.07.2015 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Jo si nezaslouží nic jiného, než pět hvězdiček. Jako vždy. Příběh skvělý, napínavý, i když jsem čekala, že závěr bude trochu jiný. Jen to zbytečné úmrtí mohl vynechat!

21.06.2015 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Musím uznat, že byla dobrá. Hodně dobrá. Když ji porovnám s Ženou v kleci - děj byl stejně zajímavý, rozuzlení také. Ovšem mrazilo mě z ní o trošku více. Kdybych mohla dávat půlhvězdičky, zaslouží si ji.

04.06.2015 4 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

James Patterson je můj oblíbený autor a i když ještě před nedávnem u mě vedla série s Alexem (hlavně díky Sběrateli polibků), čím dál tím víc přicházím na chuť Ženskému vyšetřovacímu klubu a samostatným titulům. Tato knížka byla skvělá - jedna z nejlepších, co jsem od něj zatím četla :-)

13.05.2015 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Super - dokonce o kapku lepší, než první díl :-)

10.05.2015 4 z 5

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Začátek nudnější, potom se to krásně rozjelo. Ovšem místy byla kniha zase nudnější... Ale celkově příběh hodnotím kladně.

05.05.2015 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělá kniha. Příběh mě velmi zaujal, dozvěděla jsem se něco nového, něco, o čem jsem ještě nečetla a i to té knize dává plus navíc. A navíc - Carl je fakt sympaťák. Těším se na další autorovy knihy :-)

12.04.2015 4 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Jedním slovem - super. Vraní dívka mě trochu zklamala, protože jsem podle recenzí čekala něco jiného, ale nyní už jsem věděla, co mě čeká a kniha nezklamala. Je čtivá, napínavá a těším se na třetí díl. I přes to, že jsem od trilogie čekala něco jiného, se mi příběh moc líbí. Doporučuji.

31.03.2015 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Perfektní. Kniha je psaná skvěle, při každém čtení mi zvedala koutky úst nahoru a při některých pasážích jsem měla co dělat, abych se v přeplněné tramvaji nesmála nahlas.

17.03.2015 4 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Moc dobrá kniha, místy sice zdlouhavá, ale příběh velice poutavý. :-)

13.03.2015 4 z 5