BaNaMa BaNaMa komentáře u knih

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Tahle kniha mě nepustila do poslední stránky a ještě dlouho jsme o ní přemýšlela.

13.08.2022 5 z 5

Její život v očích panenky Její život v očích panenky Ingrid Desjours

Ani nevím co napsat. Chvílemi tak brutální, že jsem musela odložit abych to rozdýchala, ale jinak to bylo dobrý. Zajímavý děj.

21.07.2022 4 z 5

První konec První konec Lauren James

Dávám 3* jelikož jsem čekala určitě něco jiného než jsem si přečetla na obálce. Bohužel se z toho vyklubalo sci-fi :-( , ale na druhou stranu se to četlo hezky, takže jsem to přečetla.

21.07.2022 3 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Pěkně napsané a hezky se to četlo.

21.07.2022 3 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Četlo se to moc hezky. Příběh zajímavý, ale četla jsem i lepší.

12.02.2022 3 z 5

Až ji najdou Až ji najdou Lia Middleton

Moc hezky napsané, zápletka ne nelehké téma byla super. Celá kniha se četla dobře a rozuzlení jsem tak nějak tušila. Asi jsem toho už hodně přečetla :-D

23.01.2022 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od Bryndzy a mohu říci jedině wau. četlo se to samo, napínavé to bylo do poslední chvíle. Vraha jsem sice tušila, ale nevěděla jsem jistě. Mohu jen doporučit a už se poohlížím po další knize :-)

30.10.2021 5 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

K této knize jsem se dostala díky ČTENÁŘSKÉ VÝZVĚ a děkuji za to. Jsem milovník filmů pro pamětníky a Adinu mám ráda, ale nikdy mě nenapadlo jaký měla život co všechno musela zažít a prožít. Člověk si myslí, jak tyhle celebrity (jak v minulosti, tak v součastnosti) mají na růžích ustláno, ale opak je pravdou. Někdo má opravdu na růžích ustláno, ale někdo má tak pos.... život, že se chce člověku až plakat.
Děkuji, že jsem se k téhle knize dostala a do budoucna určitě sahnu ještě po Burianovi a dalších.

24.09.2021 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Povedená kniha, která mě nenechala v klidu.

13.09.2021 4 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Na tuhle knihu jsem narazila náhodou když jsem hledala jinou. A za mě to bylo super. Hezky se to četlo, nebylo nudné a nutilo mě to číst dál a dál. Příběh ze kterého mrazí a i po přečtení o něm člověk přemýšlí.
Určitě sáhnu i po další knize od této autorky.

03.09.2021 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha od této autorky nikdy nezklame. Napínavé od začátku až do konce. Jen konec jsem musela vzít 2x :-D abych si to pořádně srovnala.

22.08.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Ani nevím co k téhle knize napsat. Pocity mám takové smíšené, nevím jestli se mi to líbilo nebo nelíbilo. Čekala jsem od toho úplně něco jiného. Ale četlo se to dobře.

19.08.2021 2 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

To byla bomba, četlo se to samo. Po dlouhé době kniha, která mě nenechala spát. Stále jsem musela otáčet stránky a najednou jsem byla nakonci. :-)
Mohu jen doporučit.

02.03.2021 5 z 5

Zákrok Zákrok Robin Cook

Cooka mám ráda, jeho knihy čtu jedním dechem, ale tuhle jsem stále odkládala. Dočetla jsem, ale jen pro to, že ji mám ve čtenářšký výzvě.
Znám od něho mnohem lepší knihy, které jsou plné napětí a člověka to nutí číst dál a dál. Tahle to bohužel nebyla :-( Ani název knihy neodpovídá ději.

13.02.2021 1 z 5

Oběti honu Oběti honu Danijel

Dobře se to čelo, bylo to napínavý, ale místy jsem přeskakovala odstavnce, prostě jsem to nedala.
A ten konec bylo jako co? To má kniha snad nějaké pokračování? To co by mě opravdu zajímalo jsem se nedozvěděla :-(

16.01.2021 3 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Taková normální detektivka, neurazila a ani nenadchla.

09.01.2021 3 z 5

Jeptiška Jeptiška Denis Diderot

Ke knize jsem se dostala přes povinnou četbu ve škole.
Zlý lidé se najdou v každou době :-(

21.11.2020 3 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Erskinovou miluju, kniha super. ALE. Začátek krásnej, pak se to trochu táhne, konec bere rychlý konec.
Starší knihy mi připadají daleko lepší.

13.11.2020 3 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Knížka se mi líbila, ale musela jsem prokousat začátkem. Prvních 100 stran jsem si říkala, že už vlastně vím co a jak, ale ono ne, najdenou to dostalo spád a úplně jiný příběh než jsem si myslela. Stojí za přečtení, ale četla jsem i lepší knihy :-)

02.10.2020 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Co napsat, super. Určitě to nebyla poslední kniha co jsem od tohoto autora četka. Pomalu bych se bála jít mezi lidi. Místy jsem nedýchala a knihu hltala stránku za stránkou. Teď si musím od této tématiky odpočinout a přečíst nějakou romantiku :-D

18.09.2020 5 z 5