Balenka Balenka komentáře u knih

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Po negatívnych komentároch, som knihu začala čítať s malým očakávaním, ale musím povedať, že som príjemne prekvapená. Kniha sa dobre čítala, autorka dokáže čitateľa vtiahnuť do deja. Neľutujem, že som ju prečítala..

01.12.2013 3 z 5

Pošli to dál Pošli to dál Catherine Ryan Hyde

krásny a veľmi dojímavý príbeh.. stojí za prečítanie.

04.11.2013 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Krásny príbeh :) čítam už po druhý krát a aj tak ma to zasa dokáže rozosmiať ale aj rozplakať.. jedna z najkrajších kníh aké som kedy čítala..

22.10.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Nikdy nepochopím, ako sa táto kniha môže vydávať za medzinárodný bestseller..

19.10.2013 odpad!

Tajpan Tajpan James Clavell

Pre mňa príliš dlhé s príliš veľa postavami.. Asi po 200 stranách som sa konečne dostala do deja, ale nebolo to ono.. Neupútalo ma to tak, že by som sa nevedela dočkať konca.. Preto hodnotím priemerne..

19.10.2013 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Nádherný román :) kniha mala všetko, čo má pravá romantika mať.. zaujímavá zápletka, nevedela som sa dočkať rozuzlenia, ale na konci mi bolo ľúto, že sa už končí.. jeden z najkrajších románov aké som kedy čítala..

29.09.2013 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Ako kriminálka je kniha celkom fajn. Podľa mňa problém je hlavne v tom, keď sa autorka snaží rozvíjať kriminálnu zápletku na pozadí romantického príbehu. Vtedy píše veľmi naivne a nudne, no proste tou romantikou ma vôbec nepresvedčila. Myslím, že to do tejto knihy vôbec nepatrilo, a ak aj áno, malo to byť písané iným spôsobom.. Takže celkovo ma autorka veľmi nepresvedčila a po ďalšej knihe od nej už asi nesiahnem..

16.09.2013 3 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Výborná kniha, autor veľmi pútavo píše, číta sa to na jeden dych.. Dej má rýchly spád, nedá sa od nej odtrhnúť :)

02.09.2013 4 z 5

Láska na ľade Láska na ľade Rachel Gibson

nič extra, ale príjemná romantická kniha, ktorá sa veľmi jednoducho a rýchlo dala prečítať..

01.09.2013 3 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Výborná kniha, až na niektoré pasáže, ktoré boli rozsiahle a nie moc zaujímavé (najmä týkajúce sa bojov).. inak super, som rada, že som sa odhodlala ju prečítať..

01.09.2013 4 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Pre mňa je kniha sklamanie.. od autorky som čakala niečo podobné ako od sophie kinsella, ale nedočkala som sa..

11.08.2013 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

pekná kniha, ale po očakávaniach, ktoré som mala z predchádzajúcich hodnotení som troška sklamaná..

11.08.2013 4 z 5

Pod kupolou Pod kupolou Stephen King

super kniha, ale podľa mňa to záverom autor trocha prehnal.. posledné strany ma dosť sklamali, čakala som niečo iné.. ale inak dej veľmi pútavý a zaujímavý.. napriek hrúbke som to prečítala za pár dní..

06.08.2013 4 z 5

Quo vadis? Quo vadis? Henryk Sienkiewicz

Doma máme túto knihu odjakživa.. jediné, čo lutujem je, že som si ju neprečítala skôr :) krásna kniha..

05.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Horšie ako prvá časť, nerozumiem prečo autorka musí dokola upozorňovať na tie isté veci (Anastazia si kúše peru, jej myšlienkové pochody nad Greyom sú v knihe asi 100 krát presne tie isté).. veľký brak, nebyť sexuálnych scén, knihu nikto nečíta...

01.08.2013 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jednu hviezdičku dostala iba pre to, že napriek tomu, že to bola veľmi zlá kniha, prinútila som sa prečítať aj druhú časť, ktorá je ešte oveľa horšia.. odpad..

29.07.2013 1 z 5