Láska na ľade

Láska na ľade https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104721/bmid_laska-na-lade-nAf-104721.jpg 4 41 10

Chinooks Hockey Team série

2. díl

Športová reportérka Jane je mladá žena bez záväzkov žijúca rušným veľkomestským životom. Píše o zápasoch hokejového mužstva seattleských Chinookov. Zameriava sa predovšetkým na ich brankára, ťažkého frajera Luca Martineaua. Luc sa netají averziou k bulvárnym novinárom. Rázna Jane sa však jeho správaním nedá znechutiť.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ,

See Jane Score , 2003

Sixtínka
02.01.2024 4 z 5

Romantická oddychovka.

Knihomolka97
10.09.2021 3 z 5

Knihy o hokeji(stech) mám moc ráda, takže mě i tato jednohubka nemohla minout. Nebyla špatná, ale čekala jsem víc. Děj mi přišel až moc jednoduchý. Jane byla sympatická a líbila se mi její houževnatost. Luc mi taky sedl. Oblíbila jsem si i Lucovu sestru Marii.
Na odpočinek je kniha určitě ideální, navíc slovenština mě baví, přečtení v žádném případě nelituju.
3,5⭐/5⭐

Kudík
16.01.2020 4 z 5

Velká škoda, že ze série "Chinooks Hockey Team" jsem narazila jen na tento díl. Jane se mi vážně líbila, hlavně v situacích, kdy sama čelila hokejovému týmu, a to nejen v šatně, ale i při šipkách. :) Začátek knihy je vtipný, ale poté se jedná již o romantickou limonádu, což je docela škoda. Z dějové linky drzá novinářka vs. hokejisti mohlo být i víc, ale i tak oddychové čtení.

EvaSupovic
02.02.2019 5 z 5

Krásná oddychovka na zimní večer ????

Kukicka
24.01.2019 4 z 5

Kniha by si rozhodne zaslouzila poutavejsi obalku. Nebyt toho preslazeneho konce, tak dam hvezdicek i 5. Uz jsem si v posledni dobe rikala, ze jsem asi narocny ctenar, protoze mi nic tak uplne nesedlo, ale tady to fungovalo. Libil se mi pribeh, bylo to ctive, melo to vtip, jiskru, sedeli mi hlavni hrdinove. Ve svem zanru to ma vse, co od knihy ocekavam, takze muzu doporucit

Ms.Iris
28.10.2018 4 z 5

Príjemné pútavé čítanie, obsahujúce všetko čo romantická knižka má obsahovať... a možno má aj dačo navyše ;-) oplatí sa siahnuť po nej.

nani_nka
30.08.2017 5 z 5

Túto útlu knižôčku mám veľmi rada. Jane sa stane športovou reportérkou, ktorá má na starosti písať články o hokejovom mužstve Chinookov a postupne sa zaľúbi do brankára Luca. Najviac sa mi páčilo ako si Luca začal uvedomovať, že sa zaľúbil do šedivej myšky Jane, hoci on ako ťažký frajer bol vždy zvyknutý na dlhonohé modelky. Škoda len, že u nás vyšla z celej série iba jedna kniha.

adelinka
03.11.2014 4 z 5

ide o rýchlovku a oddychovku v spoločnosti hokejistov.....mladá reportérka Jane cestuje s hokejistami a samozrejme sa zamiluje do jedného z nich.....Luc je tiež prekvapený, čo pociťuje k Jane, nakoľko vôbec nie je jeho typ.....na odreagovanie dobré.....

Balenka
01.09.2013 3 z 5

nič extra, ale príjemná romantická kniha, ktorá sa veľmi jednoducho a rýchlo dala prečítať..

Jane87
16.06.2013 5 z 5

Neuvěřitelná oddychovka. Knihu jsem přečtla během jednoho dne. Doporučuji všem!!!

Rachel Gibson
americká, 1961
2008  76%Sex, lži a rande přes internet
2001  72%To musí být láska!
2008  75%Řekni mi pravdu
2010  81%Láska na ľade
2013  76%Zachraň mě

Kniha Láska na ľade je v