bafuskyBaf bafuskyBaf komentáře u knih

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Byla jsem zvědavá na další knížku od této autorky. Nebyla jsem zklamaná, přečetla jsem to za dva dny...Konec byl zajímavý, ale jak se to blížilo ke konci...čekala jsme takový závěr, že není tak svatá.

26.07.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Super romantika. Jdu zhltnout další díl :-) Tyhle autorky opravdu skvěle píšou. Můžu jen doporučit

26.07.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Hustá kniha...Přemýšlím, kdo byl větší mrcha... a kam zařadit pana manžela...pěkný zmetek teda taky..Četlo se to moc pěkně :-)

04.07.2018 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Hezké zakončení příběhu Simona a Caroline. A vlastně i všech ostatních z dalších knížek z této série. Měla jsem to přečteně za dopoledne..:-)

02.07.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Ten český název knihy tomu vůbec neodpovídá. Čekala jsem trochu něco jiného. Spíše to byla romanťárna . Četlo se rychle a bylo to povedené.

29.06.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Zase skvělé počteníčko. Tušila jsem jsem, kdo je vrah. Fakt super kniha.

25.06.2018 5 z 5

Číhání Číhání Eric Rickstad

Zase zajímavá knížka od tohoto autora..Sice to téma je trošku těžší, ale stálo to za to.. Nevěděla jsem, kdo to udělal až úplně dokonce.

15.06.2018 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tohle byl naprostý omyl...

09.06.2018 2 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Tahle knížka se četla úplně sama... A líbila se mi asi nejvíce. Jdu sehnat další díl...:-)

04.06.2018 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Přečetla jsem to za pár dní a musím uznat, že to byla poměrně zajímavá knížka. Ten konec jsem absolutně nečekala, ale přišlo mi, že to vysvětlení bylo jen na pár strankách, možná to trošku chtělo rozvést.

01.06.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Ty joooo...čím dál tím lepšííí..:) Napětí až do konce. Vůbec jsem netušila, kdo je subjekt 3. Už se těším na další díl :-)

25.05.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ty joooo..Hodně dobrý..:-) vtáhlo mě to do děje a nemohla jsem se od toho odtrhnout.

09.05.2018 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Skvělá kniha... Četla se jedna báseň... :-) a musím napsat, že se mě líbila asi nejvíce.

06.05.2018 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Bylo to čtivé, jen jsem prostě od konce druhého dílu věděla, jak to skončí. Ale zase na druhou stranu byla to romanťárna nikoli thriller.

16.04.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Za mě zase super počteníčko. Mám ráda knížky od této autorky. Je to vždycky oddychovka..

10.04.2018 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Trošku drsnější knížka. Bylo to čtivé a napínavé. Čekala jsem, kdo je vlastně vrah.

26.03.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Prostě super...Mělo to spád, četlo se to skvěle. inspektorka Kim je mi něčím sympatická. Musím sehnat další díl.

21.03.2018 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Zase super kniha...Oddechovka. Začetla jsem se poměrně rychle, ale ke konci ten spád trošku upadal.

16.03.2018 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Přečteno jedním dechem..:-)

05.03.2018 5 z 5

Úniky Úniky Julie Garwood

Opět super kniha od této autorky. Přečteno velmi rychle.

28.02.2018 5 z 5