Bablu Bablu komentáře u knih

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Moc příjemná knižní jednohubka, ideální na dovolenou nebo cestu vlakem. Karolínu sleduju na fcb a je to moc sympatická slečna.

14.03.2018 4 z 5

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Dost napínavé, jen některé ty zvraty byly trochu zvláštní. Ale četlo se to velmi dobře.

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Nečekaně skvělá kniha, líbilo se mi prolnutí dvou časových rovin, i když ta válečná doba byla velmi smutná.

28.01.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Naprosto skvělá romantika! Musím říct, že snad poprvé si nejsem jista, jestli se mi líbí víc kniha nebo film, oboje je perfektní.

28.01.2018

Konec starých časů Konec starých časů Jaroslav Žák

Jako audiokniha mě to tedy vůbec nenadchlo, nějak mi k této době nesedí ten vtip a zlehčování, příběhy mě nijak zvlášť nezaujaly.

28.01.2018 2 z 5

Na zabití Na zabití Peter Swanson

Jako audiokniha naprosto skvělá, velmi dobře namluvená a celkové napínavá s překvapivými zvraty.

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Napínavá knížka přečtená jedním dechem.

Osm Osm Radka Třeštíková

Skvělá, velmi čtivá kniha.

28.01.2018 5 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Velmi napínavá audiokniha namluvená Simonou Postlerovou. Zpočátku se člověk trochu ztrácí v postavách a v čase, ale dá se zorientovat a pak se naopak nemůže odtrhnout.

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Knihu jsem si koupila v audioverzi, protože se mi moc líbil první díl, ale musím říct, že to za ty peníze nestálo. Byla velmi krátká a vlastně pořád dokola to, co se dělo v prvním díle. Jako knihu z knihovny bych to určitě půjčila, ale kupovat to jako audio je trochu zbytečné.

01.10.2017 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knihu mám v audioverzi namluvené Veronikou Kubařovou a opravdu se mi moc líbila, někdy jsem se i venku nahlas smála.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Velmi napínavá detektivka, navíc naprosto skvěle namluvená Janem Vondráčkem. Chvilku mi trvalo, než jsem se zaposlouchala, ale pak jsem to zase nemohla vypnout.

01.10.2017 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Audiokniha namluvená Simou Postlerovou je skvělá - byla velmi napínavá a byl tam přiměřený počet postav (při poslechu se často ztrácím :-)

16.08.2017 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásná (audio)knížka, velmi zajímavý příběh a skvěle namluvená Simonou Postlerovou, doporučuji k poslechu.

16.08.2017 5 z 5

Člověk 25 - Čtvrtstoletí Člověka v tísni Člověk 25 - Čtvrtstoletí Člověka v tísni Jan Pergler

Výborná kniha, velmi zajímavou formou se člověk dočte nejen o organizaci, ale i o tom, co se dělo a děje ve světě a kde všude se dá pomáhat.

04.07.2017 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Skvělé jako audiokniha, zpříjemnila mi nejednu procházku s kočárkem, někdy jsem se i nahlas smála. Doufám, že bude pokračování...

11.04.2017

Atlas sveta pre deti Atlas sveta pre deti Oldřich Růžička

Skvělý atlas světa, koupili jsme ho čtyřleté dceři a tu opravdu baví a ráda si ho prohlíží. Jsou tam velké rozkládací stránky, na kterých je vždy jeden kontinent a na něm nakreslená typická zvířata, budovy, rostliny atd. Jediná věc co mi vadí jsou některé texty - kniha je spíš pro děti, které neumějí moc číst a jen to prohlíží a povídají o tom, na druhou v některých textech jsou zbytečné cizí slova nebo věci, kterým nemůžou rozumět. Ale to je jen drobnost, jinak je moc hezky ilustrovaný a líbí se nám tam ty malé tématické knížečky.

05.04.2017 4 z 5

Julie v červnu, Romeo na konci listopadu Julie v červnu, Romeo na konci listopadu Oliver Burian

Kniha se docela dobře četla a líbily se mi dvě časové roviny vyprávění. Ale Romeo mi byl dost nesympatický, měl ve všem pravdu, byl ve všem nejlepší a všechno dělal správně a ostatní mu nesahali ani po kotníky. Moc jsem Julii nechápala, co na něm vidí.

05.04.2017 2 z 5

Knihu jsem těžce přelouskala, vůbec mě nebavila a musela jsem se přemlouvat abych dočetla do konce. Velké zklamání, Stařík se mi opravdu moc líbil, Analfabetka taky ušla, ale tohle se fakt nedalo...

05.04.2017 1 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Celkem zábavná kniha, hrdinky jsou sympaticky praštěné a díky tomu, že se odehrává v Austrálii mám pocit jako bych tam byla na dovolené.

05.04.2017 3 z 5