Život, na který metr nestačí

Zakladatelka úspěšného blogu Karolina: Život, na který metr nestačí přichází se stejnojmennou knihou, ve které s nadsázkou úspěšně demonstruje rčení: „Může-li se něco pokazit, pokazí se to.“ Knížka vás provede humornými příběhy z malé vesnice, kam se Karolina nedobrovolně i s rodinou jako malá přestěhovala z Prahy. Prvotní plán vybudovat si na vesnici klidné bydlení, se rozpadl poměrně brzy – ve chvíli, kdy se její máma Daniela rozhodla pro chov koz, ovcí, koní a mnoha dalších zvířat. Společně se zbytkem rodiny se tak Karolina vydala na cestu pravého chovatele a zemědělce v jednom, na cestu, ze které není úniku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357439/big_zivot-na-ktery-metr-nestaci-tPh-357439.jpg 4354

Kniha Život, na který metr nestačí

Sirina

Milé, vtipné, oddechové. Člověk se u toho zasměje a občas taky Karolinu polituje.

lucakuca

Chechtala jsem se a doufám, že se chystají další díly!
Tělocvik a Bertik na praseti mě rozsekalo. Díky!

Angelika_SNS

Příjemné odpočinkové čtení na chvíle klidu.

Medvědářka

Bavila jsem se královsky a bylo to přesně to čtení, které vám zvedne náladu díky humoru v něm obsažené. Bylo to chvilkami černé a hodně s nadsázkou psané, ale jak já některé situace chápala.
Sama bydlím na vesnici kousek od Mělníka a ve vesnici jsem i vyrůstala jako malá. Nemám sice zkušenosti z chovem koz nebo koňů, ale i tak mi to bylo blízké.
Prostě to nemělo chybu a mě tak knížka i překvapila, neb jsem nečekala takovou nálož legrace ze života jedné dívky a její smečky. Kniha je navíc obohacená doplňujícími ilustracemi a hláškami, které jsou ze života...

Linda007

Mám ráda Karolíny fb. Ta mi i přijde o dost vtipnější. Tady mi to přijde někdy trochu na sílu. Kniha se mi moc líbí vzhledově i ilustrace jsou hezké. Líbí se mi, že příběhy jsou krátké.

AngeliS

Top oddychovka! Nemám k tomu co říct. Smála jsem se hrozne! Nejvíce jsem soucitía s telocvikem!

Leat

Názor píšu zpětně. Vím, že jsem se párkrát hodně zasmála. Ale konkrétní příběh už si nevybavím. Ale četlo se to dobře a rychle.

happy-smile
25.12.2021

Vtipná kniha, kterou můžete buď přečíst najednou, nebo si ji dávkovat jako zpříjemnění dlouhého času ve vlaku. Původní blog jsem nesledovala, ale můžu říct, že i jako kniha to funguje dobře.

Nové povídky
Nové povídky