Aredhelka Aredhelka komentáře u knih

Písečná bouře Písečná bouře James Rollins (p)

Písečná bouře bohužel nepatří k těm lepším Rollinsovým knihám. Na můj vkus zde bylo až zbytečně moc "akčních chvil", které zbytečně braly místo pro lepší rozvoj knihy. Neříkám že by Písečná bouře nebyla dobrá nebo čtivá, bohužel však v některých chvílích jsem se docela nudila.

02.08.2016 5 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Rozhodně dokonalá myšlenka, dotažená do dokonalého konce. Rollins opět dokázal, že spojení něčeho a něčeho vytvoří obrovské NĚCO. Tím něco je kniha, která vás pohltí a nutí k zamyšlení, kniha, která není ledajaká.

02.08.2016 5 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Rozhodně bych řekla, že Černý řád je nejlepší z Rollinsových knih. To co zde Rollins dokázal jsem v žádné jiné knize ještě neviděla, to napětí, ta propracovanost. Rozhodně klobouk dolů a doporučuji každému milovníkovi dobrých knih.

02.08.2016 5 z 5

Podzemní říše Podzemní říše James Rollins (p)

Podzemní říši jsem popravdě musela číst 2x, abych jí přišla na kloub. Řekla bych, že námět tohoto dílu se trochu liší od jiných námětů Rollinsových knih. Kniha je tajemná a chvílemi rozhodně děsívá, je napínavá a velmi originální. Rollins zde dokáže spojit něco, co by mne nikdy spojit nenapadlo.

02.08.2016 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

První kniha kteoru jsem od Rollinse četla. Naprosto mne uchvátila, sice musím uznat že jsem čekala v mystičtější a napínavější konec, ale zklamaná jsem nebyla. Amazonie je úžasným výtvorem, který vás dostane a knihu budete chtít dočíst, zároveň vás také nabudí k tomu, abyste si přečetli další jeho knihy. Amazonii jedině doporučuji.

02.08.2016 5 z 5

Mapa z kostí Mapa z kostí James Rollins (p)

Pro mne ais zatím nejslabší kniha, kterou Rollins napsal. Rozhodně ovšem pořád dokonalá, napínavá a zajímavá. Hlavní dějová linie je skvěle propracovaná a promyšlená. U četby Mapy z kostí se čtenář rozhodně nudit nebude (až na pár chvil :D ). Kdo má rád napětí, historii a akci :) měl by si ji přečíst

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

Rozhodně zajímavá kniha :)

02.08.2016 3 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Kniha rozhodně nebude čtenáře nudit, nabízí skvělý a poutavý příběh :)

Trápení Trápení Richelle Mead

Rozhodně skvělá kniha, která nutí čtenáře číst dál a další díly. Kniha je poutavá a zábavná, nechybí zde napětí, romantika ani erotika. Rozhodně doporučuji :)

Dvacet tisíc mil pod mořem Dvacet tisíc mil pod mořem Jules Verne

Úžasná kniha, kteoru byhc doporučila přečíst každému v každém věku :)

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

Kniha láká na mnohem více než v ní je :) Rozhodně to není špatná kniha, je pěkná, zajímavá a originální, něco mi v ní však scházelo.

02.08.2016 3 z 5

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Podle mne rozhodně špičková kniha! :) Není tu pro mne co vytknout :)

Asylum Asylum Madeleine Roux

Zajímavá a jednoduchá kniha :) Není v ní sice ukryto nic vyloženě zvláštního, ale pěkná rozhodně je.

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Erebos je zajímvá a docela i napínavá kniha. Moc jsme nevěděla, co si mám myslet. Kniha mě překvapovala víc a víc. Rozhodně bych Erebos doporučila počítačovým nadšencům a nadšencům do fantasy světa. Velmi se mi líbil konec knihy, kdy se ukázalo jak to vlastně všechno bylo. Konec sice není vyloženě překvapením, rozhodně jsem potěšena, že to dopadlo přesně tak, jak to dopadlo.

02.08.2016 4 z 5

Kdo by neznal Alenku? :) :) skvělá a zábavná kniha :) !

Prekliate putá Prekliate putá Anne Plichota

Zajímavá, zábavná, čtivá :) nemám de moc co vytknout, takže vřele doporučuji :)

Conan I. Conan I. Robert Ervin Howard

Ani tato kniha by neměla chybět v knihovničce fantasy fanoušků :)

Conan II. Conan II. Robert Ervin Howard

Rozhodně skvělá kniha :)

Arthas: Zrod krále Lichů Arthas: Zrod krále Lichů Christie Golden

Kniha je rozhodně skvěle napsnaá a povedená, nechybí zde nic, co bychom se nedozvěděli z her Warcraftu, podrthuje již získané informace a se zájmem nám je podsouvá. Kniha je prostě super :) najdou se zde i nudné části, ale tak už to bývá. Za mě super :)

Zrod Hordy Zrod Hordy Christie Golden

Zrod Hordy je nedílnou součástí herního světa warcraftu, který by si povinně měli přečíst všichni hráči, kteří se nestydí za to, že o tomto světě vůbec nic neví. Kniha je zábavná, čtivá a odhaluje nám spoustu ze světa Azerothu.