Annie G. Annie G. komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Nemůžu dodat nic, co už by tu nebylo řečeno. Byla to úžasná, čtivá a vtipná knížka, s úžasnými hlavními hrdiny. Škoda jen že nejde dát více jak pět hvězdiček :D .

24.11.2014

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter. Nemůžu sem napsat nic, co už by tu nebylo řečeno. Snad jen - nedivím se že je to tak úspěšné. :DD . Stojí to za to

Papírová města Papírová města John Green

Nejvíce se mi líbila první část, u které sem se hodně nasmála. Zbytek byl taky dobrý, ale už ne tak moc. Konec byl takový useknutý a trochu zklamal, ale i tak je tato kniha hodně dobrá. Pokud jste takový ti čtenáři co se rádi u knížek smějou (jako já) tak tahle kniha je dobrá volba ;-)

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Mně se kniha moc nelíbila. Někdy se mi zdálo že je tam až moc pohádkových neoriginálních věcí (nevím jak jinak to napsat), například to s těmi sny nebo písní. Celkově mě příběh moc nebavil, ale líbila se mi vtipnost, takže dávám 3*.

24.11.2014

Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu Georgia Byng

Skvělý originální příběh. Kniha se mi moc líbila a určitě doporučuji

Královna Města stínů Královna Města stínů Christoph Marzi

Skvělé zakončení série!! Všechny knihy moc doporučuji

Strážkyně mlžných kamenů Strážkyně mlžných kamenů Christoph Marzi

Tato série je podle mě úžasná. Doporučuji.

Muka Muka Lauren Kate

Hned po prvním díle sem začala číst druhý. První kniha se mi hodně líbila, ale tento díl se mi prostě vůbec nelíbil. Kniha už nemá tu temnou atmosféru, na konci není ani napínavá a ta věc se stíny se mi zdá taková nesmyslná. Knihu sem dočetla jen proto, abych ji neměla rozečtenou a nevim jestli si přečtu další díl.

Pád Pád Lauren Kate

Tato kniha se mi hodně líbila, jen mě někdy štval ten milostný trojúhelník. Hrdinka pořád neví koho si vybrat a stále se rozhoduje. Chápu lidi, kterým se to líbí, ale mě to nebaví. Jinak kniha mě bavila a doporučuji, ale nečekejte od ní nic převratného.

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Mohlo by to být kratší, někdy je to trchu moc rozvlekle. Konec je prostě krasy :-)

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Tehle dil se mi z celé serie libil asi nejvic. U toho, jak Janie nadrogovali sem se fakt nasmála

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Mně se ty deníkové zápisy dost líbily a četlo se mi to rychle a dobře

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

O trochu lepši nez prvni dil. Konec se mi líbil.

12.12.2014

I přes to, že jsem znala konec předem, mě to dost překvapilo :-o . Ůžasná kniha, která ani neni dlouhá, takže je přečtená hned.

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Krásný příběh, který se nezapomíná ♥

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Neni co dodat, proste perfektni

12.12.2014

Prvni cast sem precetla a libila se mi. Druha taky jen si vzpominam ze jsem kvuli ctenaraku preskakovala basnicky :-( . Mam v planu si to precist znova cele.

Malý Mikuláš Malý Mikuláš René Goscinny

Kniha u ktere se každy zasměje :-)

Vítejte v Klubu trapáků Vítejte v Klubu trapáků H. N. Kowitt

Fajn knizka, nemam zadnou vytku. precteno za vecer.

Ve znamení motýla Ve znamení motýla Zdeňka Žádníková Volencová

Ty fotografie jsou krasne.