Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu

Příběh Molly, chovanky sirotčince, jejíž život dočista změní náhodný objev tajemné knihy o hypnotismu. Knížka je vhodná pro starší děti. Molly nemá příliš radostné dětství. Žije v malém městečku Vresová v sirotčinci Skuhrov, kde vládne přísnou rukou vychovatelka Zmiykalová a v kuchyni se vaří ty nejnechutnější pokrmy. Ani mezi dětmi nemá děvčátko mnoho přátel. Snad jen Rockyho. Ten však jednoho dne nečekaně nalézá adoptivní rodiče a Skuhrov opouští. Molly však přece jen nezůstává zcela osamocena. V tu chvíli už má totiž ve svých rukou úžasnou knihu, s jejíž pomocí se začíná učit hypnotizovat. Brzy zjišťuje, že opravdu dokáže ovlivňovat vědomí zvířat i lidí. Molly však není jediná osoba, která se o knihu zajímá. Dosti usilovně po ní pátrá také tajemný muž z Ameriky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21026/uzasna-kniha-molly-moonove-o-hypnotismu-21026.jpg 4.648

Molly Moonová 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Molly Moon’s incredible book of hypnotism, 2002

Kniha Úžasná kniha Molly Moonové o hypnotismu

mia.com
26.01.2019

Knihu jsem jako malá měla ráda a teď jsem po ní sáhla kvůli čtenářské výzvě. Bavila mě zase, příběh je nejen pro děti zajímavý a taky poučný. Mimochodem jsem vždycky zbožňovala obálku.

niki-chan
14.05.2016

Jeden z nejlepších příběhů, co jsem četla. A dodnes se k ní ráda vracím

Lablynt
21.09.2014

Tahle kniha je nepopsatelně úžasná... Nevím, co říct. :-)

Annie G.
06.09.2014

Skvělý originální příběh. Kniha se mi moc líbila a určitě doporučuji

SaDiablo
30.03.2013

Bylo mi deset a byla to knížka, do které jsem se doslova zažrala a neodložila, dokud jsem ji nedočetla. V průběhu dalšího roku jsem ji četla znovu asi dvakrát a tuším, že ji doma pořád někde mám.

Issis
19.02.2013

Tuto knihu jsem četla hned několikrát a nikdy neváhám si ji přečíst znova i teď, když jsem starší. Moc hezky a čtivě napsáno.

mautina7
29.01.2013

Bez váhání nejlepší kniha mého dětství, přečetla sem jí několikrát, vždy jsem děj velmi prožívala s hlavní hrdinkou. Na chvíle strávené s touto knihou vzpomínám často a ráda :)

Nefi
10.01.2013

Tuto knihu jsem četla někdy ve třinácti letech. Pamatuji si, že jsem se jí ze začátku musela vcelku prokousávat, ale pak mě děj chytl a já četla jako o život. I dodnes si pamatuju hrubý děj a knihu mohu mladým čtenářům jedině doporučit

Georgia Byng
britská, 1965