Annie G. Annie G. komentáře u knih

Carrie Carrie Stephen King

Mne tato kniha moc nenadchla. Cekala sem neco trochu vic strasidelnyho. Kniha ma jen neprijemnou atmosferu, je ale kratka takze se u toho ani nestihnete zacit nudit

Dech Dech Sarah Crossan

Kdyz sem tuto knihu cetla, byli sme zrovna s rodici stanovat. Takze sem se divala na stromy kdyz sem cetla o niceni stromu. Super zazitek

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Mohlo by to být kratší, někdy je to trchu moc rozvlekle. Konec je prostě krasy :-)

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Tehle dil se mi z celé serie libil asi nejvic. U toho, jak Janie nadrogovali sem se fakt nasmála

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Mně se ty deníkové zápisy dost líbily a četlo se mi to rychle a dobře

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

O trochu lepši nez prvni dil. Konec se mi líbil.

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Ten konec je docela na zamysleni (a pak se lidi divi ze je nevnimam kdyz na me mluvi) a určitě je to originalní

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Podle me to neni moc strasidelny, ta obalka přehání :-D

12.12.2014

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Po dočteni teto knihy sem dostala depku z toho, ze uz to vsechno konci,ze uz nebude dalsi harry potter :-( . abych se jk zbavila zacala sem cist znovu jednicku ;-)
(a pomohlo to)

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Asi v půlce mě kniha děsně nakrkla a ja se rozhodla, ze ji nedoctu. jenze mi vadi mit nedoctene knihy, takze sem se po dvou mesicich odhodlala ji docist. Konec uz nebyl tak špatnej, ale stejně mě štve co se tam stalo (v dalším ďíle se to docela srovna :-) )

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Líbilo se mi, že je to z historie. Asi se dám na historicke romány :-D

12.12.2014

I přes to, že jsem znala konec předem, mě to dost překvapilo :-o . Ůžasná kniha, která ani neni dlouhá, takže je přečtená hned.

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

Krásný příběh, který se nezapomíná ♥

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Neni co dodat, proste perfektni

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Jedna z mich nejoblibenejsich knih. Pro milovniky akcnich a napinavych knih to asi moc neni :-)

12.12.2014

Prvni cast sem precetla a libila se mi. Druha taky jen si vzpominam ze jsem kvuli ctenaraku preskakovala basnicky :-( . Mam v planu si to precist znova cele.

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Pokud si dobře vzpominam, tento dil mě nebavil tolik jako ty dalsi. Na co si ale urcite pamatuji je to, ze se mi hrozne libil ten pribeh kde Mikulasuv tata kopal jamu :-DD

Malý Mikuláš Malý Mikuláš René Goscinny

Kniha u ktere se každy zasměje :-)

Vítejte v Klubu trapáků Vítejte v Klubu trapáků H. N. Kowitt

Fajn knizka, nemam zadnou vytku. precteno za vecer.

Ve znamení motýla Ve znamení motýla Zdeňka Žádníková Volencová

Ty fotografie jsou krasne.