Mikulášovy prázdniny

Humorné historky ze života malého francouzského školáka, tentokrát z prázdnin u moře.

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8623/big_mikulasovy-prazdniny-Unz-8623.jpg 4.7424

Malý Mikuláš 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , BB art

Les vacances du petit Nicolas, 1962

Kniha Mikulášovy prázdniny

Meda77
05. prosince

Velmi dobře napsaná knížka pro potěr od francouzské autorky, která psát rozhodně umí. Jako autorka dobrodrůža pro dorost velmi dobrá, knížky úsměvné a dětsky napínavé.

MadlenkaM
14. listopadu

(+ SPOILER) Ten závěr byl skvělý... Tatínek a pan Durda jsou smutní, protože jim paní Durdová nechce ten moped půjčit. :D

irskádívka

Jestli je na světě někdo, kdo váhá, zda knihu pana Goscinnnyho číst..pak neváhejte, pojďte se seznámit s Mikulášem, jeho rodiči, roztomilými příhodami malého kluka a skvělými ilustracemi!
Pokud se nebudete smát od ucha k uchu, pak je na vině pouze Váš (ne)smysl pro humor. Tak s chutí do toho a užijte si každý řádek příběhů toho malého rošťáka Mikuláše.

wullcann38

Velmi dobrá kniha,film už u mě tolik neuspěl.

vojta888

Super kniha i ilustrace.

Shashlick
22.12.2020

Sbírka Mikolášových prázdninových příhod mě bavila snad více než ty školní. Příběhy jsou kratší a je v nich méně nadávání a praní.

ArwenAragorn
26.07.2020

Přečetla jsem si teď nově, pár povídek je tam z knížky Mikulášovy patálie z mého dětství, která se ale dá číst pořád. Moc mě pobavila. Jednotlivé povídky jsem četla na odreagování mezi mými mraky thrillerů.

daniel2010
28.01.2020

Hodně vtipné, strašně jsem se smál.