Královna Města stínů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí kniha fantasy série Malfuria. Od chvíle, kdy se velká města pohroužila do stínů, je Catalina na útěku. Pronásleduje ji Armada létajících galeon a vířivý oblak z havraního peří, neboť Catalinina magie je to jediné, co může zachránit svět před zhoubou. Zatímco jsou její přátelé ohrožováni v nejhlubší poušti, vydává se dívka do Města stínů, kde všechno začalo a kde žije prastará bytost, které nikdo neunikne: Královna stínů. Přeložila Dagmar Steidlová....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25342/big_kralovna-mesta-stinu-tl3-25342.jpg 3.788
Série:

Malfuria / Poslední čarodějka 3.


Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Die Königin der Schattenstadt, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Královna Města stínů

Ver777
27.08.2021

Věčná škoda, že autor již nic dalšího nenapsal...

GamingCZ
26.02.2018

Kniha jse mi moc líbila. Přečetla jsem všechny tři , ale tato mě zaujala nejvíce. Doporučuji si je přečíst, protože si myslím že vás budou bavit


any333
10.12.2017

Prolog mě velice zaujal, ale po něm přišla série cestovatelských zážitků a neustálého utíkání. Rozumím, temné úponky byly všude, ale příliš zpestření - teď nemluvím o objasnění situací a scénou, kdy slézali do studny - se neobjevilo. Tedy alespoň dokud nepřistáli na poušti.
Konec se mi zdál dojemný, akorát tím, jak se jistá věc zopakovala a tudíž ztratila své kouzlo okamžiku, se mi to zdálo takové neslané nemastné. Ale abych jen nebyla ošklivá, za nejlepší scénu finále bych označila moment matky s dcerou, kdy vlastně jedna pro druhou přinesla oběť a vyrovnalo se to.
Souhrně jsem si asi nejvíc oblíbila první díl a z postav Koperníka, prostě takový temný a tajemný charakter. Bylo pro mě zajímavé si přečíst něco z tohohle prostředí, ale jinak to ve mě nějakou silnější odezvu asi nezanechá.

Bookaholik
21.09.2017odpad!

Celou trilogii jsem precetla v podstate jen proto, ze jsem za ni utratila sve penize. Nenadchl me ani jeden dil, i kdyz napad to byl skvely. Nebavilo me vecne omilani lila barvy (jina barva na svete neexistuje), spousta veci nebyla vysvetlena, nebo mozna byla, ale ja jsem zrovna nevnimala, co ctu, coz se mi u tehle serie stavalo velice casto...

1259
25.05.2017

Tenhle díl byl daleko lepší, než dva předchozí, ale furt to bylo nic moc. Jako konec byl takový divný a celkově se tam furt opakovalo že ona chce za ním a on chce za ní. Ano sice lepší než předchozí díly, ale pořád to je pomalu o ničem.

SarahRoyalAss
17.04.2017

Tragédie. Opravdu... To se mi stalo poprvé, abych 20 stránek před koncem, s čistým svědomím, vytuhnula. Hrozně věcí se nevysvětlilo, nedotáhlo do konce, zamotalo se ,... něco jsem tam ani nepochopila ale neměla jsem ani trochu chuť to nějak rozebírat.
Snažila jsem se ze všech sil překonat tu kopu odporu a lenosti, které ve mě zanechali předchozí knihy. Upřímně, plakala jsem písmenka.

LoverBooks
08.01.2017odpad!

No comment....
Ani jsem jí nedočetla.

Hoshi
25.07.2016

Ještě se mi nestalo, že bych uvažovala o tom, že bych přeskakovala stránky. Bohužel v první polovině této knihy jsem na to myslela, ale stále jsem si říkala, že třeba se právě na té stránce stane něco, co mi pak bude chybět ... Ufff... Druhá polovina už měla příjemný spád a konec mě velmi mile překvapil. Jsem ráda, že jsem nepřeskakovala stánky a že jsem vydržela až do konce :)

1