Annannas Annannas komentáře u knih

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

První kniha od této autorky, kdy jsem se v první polovině trochu déle prokousávala.

26.01.2021 3 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Sáhnout po knížce této spisovatelky je prostě sázka na jistotu. Už se těším na druhý díl této série.

05.01.2021 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Těžko se hledají slova, bylo to velmi nádherné, silné a emotivní čtení.
TaLu tvůj komentář je tak naprosto výstižný, že nemám více co dodat. Ano neměli bychom zapomenout!!!

01.12.2020 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Vzala jsem knihu jako odpočinkové čtení, ale byl to zase velmi reálný život. Kniha je úžasně napsaná, tak jak to autorka dovede. To jak se obě ženy popraly se svými životními břemeny bylo obdivuhodné.

30.11.2020 5 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Velice smutné, velmi na mě doléhala těžká bezmoc totalitní doby navíc doplněná složitými až zvláštními povahami hlavních postav. Celkově hodnotím jako docela depresivní, ale stojí za přečtení.

11.03.2024 4 z 5

Kdyby Kdyby Simona Votyová

Zajímavé zpracování dvou generačně rozdílných autorek a právě tento generační rozdíl je na obou knihách znatelný. Jsem ráda za pořadí, ve kterém byly příběhy na e-knize poskládány v opačném případě bych možná nedočetla.

10.02.2024 4 z 5

Alias Grace Alias Grace Margaret Atwood

Začátek knihy jsem chvíli uvažovala, že knihu odložím, ale naštěstí jsem to neudělala. Děkuji za ČV díky, které jsem po knize sáhla.

12.08.2022 4 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Velmi poutavé čtení o velmi nelehké době. Rozhodně doporučuji.

18.05.2022 5 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

Milé kočičí příběhy, tak jak je přinesl život.

07.11.2021 3 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

To je příběh, který opravu musí chytit za srdíčko každou mámu. Moc jsem si čtení užila. Určitě doporučuji.

05.08.2021 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Velmi těžké téma, ale dobře zpracované.

27.05.2021 4 z 5

Pohádka o Raškovi Pohádka o Raškovi Ota Pavel

Takové milé počtení.

10.02.2021 3 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Velmi čtivé rozmotávání a odkrývání rodinného tajemství. krásně napsáno. Doporučuji.

06.12.2020 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Severský nádech byl zajímavý, ale mě se více líbí zasazení do České krajiny. Ale jinak velmi zdařilé.

22.11.2020 4 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Úplná TOP detektivka to není, ale je to příjemně plynoucí čtivo.

11.05.2024 4 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

V podstatě jsem od brzkého začátku tušila jak příběh dopadne, ale nic to neubralo na čtivosti. Milé, romantické, čtivé.

18.04.2024 5 z 5

Příběh mateřídoušky Příběh mateřídoušky Miriam Blahová

Současná dějová linka 3 hvězdičky historická 5. Příběh slunečnice je pro mě stále TOP1.

31.03.2024 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Velmi čtivě napsáno.

14.02.2024 5 z 5

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Autora umí poutavě psát, příběh dobře plynul, ale Slunečnice byla pro mě rozhodně lepší.

18.06.2023 4 z 5

Povídky, které pomáhají Povídky, které pomáhají Michal Viewegh