Anett525 Anett525 komentáře u knih

Na Titaniku Na Titaniku Katrina Charman

I když už dávno nemám 10 let (hodně dávno :D), tak se mi kniha líbila. Byla to taková jednohubka, u které jsem misty zatajovala dech napětím. Je super,že se díky knize malí čtenáři dozví něco o Titaniku.

31.07.2020 5 z 5

Irská kráska Irská kráska Ann Moore

Jsem z knihy taková rozpačitá. Příběh celkem pěkný, člověk se dozví něco o historii Irska. Chvilkami jsem knihu hltala, chvilkami jsem se těšila,až kapitola skončí. Jsem zvědavá, jaký bude další díl.

20.07.2020 4 z 5

Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Divomor: Síly, jež v sobě objevila Morrigan Crowová Jessica Townsend

Tak to bylo super! Snad se brzy dočkám dalšího dílu, protože jsem si tuto knihu náramně užila. Jednička mě bavila,ale dvojka mě vtáhla do světa Nikdyuš a nepustila. Parádní zážitek :)

02.07.2020 5 z 5

I když nejsem dávno cílová skupina, knížku jsem přečetla jedním dechem. Čtivě napsané, zajímavý příběh... Jdu se vrhnout na další díl :)

26.06.2020 5 z 5

Když Když Morris Gleitzman

Silné čtení o těžké době, vše očima statečného Felixe. Všechny tři díly byly napínavé a dobře se četly. Rozhodně doporučuji všem,kdo má rád knihy s tématikou druhé světové války.

14.06.2020 5 z 5

Potom Potom Morris Gleitzman

Druhý díl byl o kapku lepší než první. Felix kvůli všemu,co se mu děje, rychle dospěl a už to není tak naivní jako v první knize. Pořád jsem všem držela pěsti a doufala v šťastný konec.

13.06.2020 5 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Hrůzy druhé světové války z pohledu malého dítěte. Kniha se čte sama. Určitě si přečtu i další dva díly.

10.06.2020 5 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Tak tato kniha se autorce povedla. Je zatím nejlepší,kterou jsem od ní četla. Chvilku mi trvalo,než se zorienruji v hromadě postav (na to jsem si u ní ale už zvykla :D ) Poté jsem se nemohla od knihy odtrhnout až do samého konce. Moc se těším na další díl, snad bude taky tak dobrý :)

08.06.2020 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Chvilku mi trvalo, než jsem se začetla,ale jak se příběh začal rozjíždět, hltala jsem každou stránku. Líbily se mi snad všechny postavy. Určitě si přečtu další díl. Nechybělo napětí, láska, humor. Super kniha :)

01.06.2020 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Kniha se mi líbila. Bylo to zase něco jiného, než co jsem o období druhé světové války přečetla. Fandila jsem France a Johnovi do poslední stránky. Rozhodně doporučuji si knihu přečíst, četla se sama.

24.05.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tenhle díl byl oproti dalším dvěma nejslabší. Luisa nebyla Luisa,jakou ji máme rádi. Čekala jsem od knihy trochu něco jiného.

17.05.2020 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha je rozhodně lepší než film,i když film mám taky ráda. Přečetla jsem jedním dechem.

Strážce ztracených měst Strážce ztracených měst Shannon Messenger

Knihu jsem dostala jako dárek od kamarádky a musím říct, že tohle se mi hodně líbilo, už se nemůžu dočkat,až přeloží další díly. Napsáno čtivě, takže jsem knihu přečetla za dva dny.

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Lepší,než druhý díl. Oddechovka,u které člověk nemusí moc přemýšlet.

17.05.2020 4 z 5

Koukej, bude to oukej Koukej, bude to oukej Michaela Dočkalová

První díl se mi líbil o něco víc,proto jsem ubrala hvězdičku. Jinak takové to rychločtení, u kterého se nemusí moc přemýšlet.

17.05.2020 3 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Dlouho mi u knihy neukápla slza. Této knize se to povedlo hned několikrát,hlavně ke konci. Pěkný příběh. Kniha je skvěle napsaná,tak se čte sama. Aljaška byla popsaná tak,že máte chuť zbalit kufr a hned se vydat na cestu. Rozhodně doporučuji si toto dílo přečíst.

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Čekala jsem od této knihy trochu něco jiného. Nakonec se mi celkem líbila, dobře se čte.

06.05.2020 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Kniha se mi líbila. Zajímavé nahlédnutí do chodu panského domu. Ano, zápletka byla předvídatelná,ale to není nic co by mě nějak odradilo. Nakonec jsem přečetla všechny tři díly a první se mi zdál nejlepší. :)

17.04.2020 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Na to,že jsem schopná přečíst skoro každý žánr, tak tato kniha pro mě nebyla moc zajímavá. Promyšlený děj byl fajn,ale jinak mě nějak nenadchla. Po dlouhé době kniha,u které jsem si říkala "ať už je konec." Ale zase na druhou stranu, úplný propadák to není a věřím,že si své čtenáře vždy najde.

17.04.2020 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tato kniha se příjemně četla, děj byl napínavý. Rozhodně se pustím do nějaké z dalších knih,kterou autorka napsala. Mám ráda knihy z této doby a líbilo se mi,jak po přečtení druhé a třetí části najednou dávala první část smysl.

15.04.2020 5 z 5