ANDY28 ANDY28 komentáře u knih

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

takto si zamotat a zkomplikovat život může jen člověk, jinak čtivě napsané a kdyby to nebylo dle skutečné události, pak i těžko uvěřitelné

24.05.2019 4 z 5

Skryté nebezpečí zdravých potravin Skryté nebezpečí zdravých potravin Steven R. Gundry

skvěle napsané, také si ji koupím

22.05.2019 5 z 5

Olga Olga Bernhard Schlink

úžasná struktura příběhu, nic nechybělo, přečteno jedním dechem

22.05.2019 5 z 5

Lilie z Palerma Lilie z Palerma Charlotte Lyne

musím říct, že jsme spolu trochu zápasily, ale ten konec stál za to!

11.05.2019 5 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

překrásná knížka, prostě nádherná! Nechtělo se mi ji pustit z ruky, neuvěřitelně mě uklidňovala, přečtena jedním dechem! A díky výzvě!

04.05.2019 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

to byl tedy nářez! Jsem fakt ráda, že mám tuhle knížku za sebou! Výborně napsaná, smekám před autorkou, trefně vystihla: starší generace se vůbec nepitvají v pocitech, tahají tu káru života dál až do konce, kdežto teď si každý hýčká ty svoje mindráky a utíká před strachem, před bolestí, před .... naštěstí ty poslední dva životy autorka zkrátila, nestačily by mi kapesníky a nebýt výzvy, nesáhla bych po ní, ale čas a život zahojí všechny rány a hlavně jde dál

29.04.2019 5 z 5

perfektní!

Barva krve Barva krve Mary Hoffman

knížka, kterou přečtete a hned na ni zapomenete, ale líbilo se mi to moc, příjemné oddechové čtení

Julie Julie Anne Fortier

Dan Brown v sukních, pěkné čtení

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

krutopřísně drsné!

17.04.2019 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Úžasný příběh

13.04.2019 5 z 5

Hlavou a srdcem Hlavou a srdcem Bryce Courtenay

úžasná knížka, prostředí, lidi, prostý a drsný život

01.04.2019 5 z 5

dávám 50%, kniha mě pobavila - je to mnohem jednodušší žít a neřešit malichernosti

01.04.2019 2 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

prostě Cook :-) sice jsem již v 1.třetině věděla jak to skončí, ale nenudil, prostě Cook! Jako vždy výborný

01.04.2019 4 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

krásný

28.03.2019 5 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

napínavé, čtivé

27.03.2019 2 z 5

Denik Ostravaka 4 ... furt vam nědam spočnuť Denik Ostravaka 4 ... furt vam nědam spočnuť Ostravak Ostravski

když jsem si zvykla na ostravštinu, skvělý! Ale kdyby nebylo výzvy, nikdy bych ji nevzala do ruky, díky rozšířila jsem si obzor

21.03.2019 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

miluji knížky od pana Hosseini

20.03.2019 5 z 5

Dívka z Bernau Dívka z Bernau Charlotte Lyne

tato knížka pro mne byla jako nemoc a zároveň lék, zraňovala a vzápětí uzdravovala, nešlo se odtrhnout, vzbudila ve mne všechny emoce - zlobila jsem se, brečela ale nakonec ve mně zavládl klid

17.03.2019 5 z 5

Sníh, oheň, vina a smrt Sníh, oheň, vina a smrt Gerhard Jäger

souhlas s hodnocením Malarkey - do půlky to šlo, ale pak jsem se ztratila a nešlo číst tu depresi

11.03.2019 odpad!