ANDY28 ANDY28 komentáře u knih

Slavík Slavík Kristin Hannah

moc krásné, moc drsné, moc kruté, a hlavně nadějné jako čas, život a láska

17.05.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Jo! Jo! Jo! Představa, že budu bez dechu číst téměř 500 stránkový úžasný příběh z Aljašky, tak bych řekla nikdy a to bude nuda. Ještě teď mi buší srdce, jedním slovem bomba!

06.05.2020 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Zhltnuto za 2 dny, moc krásný příběh

30.04.2020 5 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

tohle napíše jen život sám, drsné, lidské , půvabné

27.04.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Nemohla jsem se odtrhnout, začetla jsem se tak, že jsem si zapomněla rozsvítit i lampičku

23.04.2020 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Tak nádherný srdceryvný příběh

19.04.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tohle se mi fakt líbilo, že začátku mi chyběla Erika, ale pak jsem přestala srovnávat. Skvělý Bryndza jako vždy. Přečtěte si!

17.04.2020 5 z 5

100 dní štěstí 100 dní štěstí Fausto Brizzi

neuvěřitelná knížka, laskavá sebeironie, která rozpláče. Díky pane Brizzi. Nečtěte pokud jste moc smutní.

15.04.2020 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Pořád jsem si říkala, proč čtu knížku, u které je jasný pachatel od začátku a už se jen rozebírá motiv a psychologie postav? Ve druhé půli to začalo brát na obrátkách a konečné rozuzlení naprosto nečekané. Rozhodně doporučuji.

10.04.2020 5 z 5

Jdi za štěstím Jdi za štěstím Tracy Rees

Chtěla jsem to vzdát, ale po půlce to začalo konečně brát obrátky a jsem ráda, že jsem to vydržela, a i když jsem věděla jaké tajemství bude na konci, bavilo mě to, autorka překvapila krásnými poselstvími

04.04.2020 5 z 5

Já ti to opepřím, miláčku Já ti to opepřím, miláčku Ellen Berg

Takový Jonáš Jonasson v sukni, výborné, vtipné a přišla mi do ruky včas po všech těch holokaustech a slzoždímech

27.03.2020 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

To bylo tak krásný

21.03.2020 5 z 5

Tymiánové dopisy Tymiánové dopisy Eve Makis

Tato knížka mě pořád přitahovala a jsem moc ráda, že jsem po ní sáhla. Životní tragédie a štěstí proloženy skvělou kuchyní a vtipem nedostanu z hlavy ještě hodně dlouho.

15.03.2020 5 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Krásný a zajímavý příběh, zhltnuto za pár dnů, rozhodně stojí za přečtení

12.03.2020 5 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Ještěže to nakonec dopadlo dobře

05.03.2020 5 z 5

Dívky, které slyšely plakat moře Dívky, které slyšely plakat moře Elizabeth Blackwell

Podmanivý příběh napsaný v obrazech tak, že jsem to viděla jako film. Uvědomila jsem si, jak muselo být těm na člunech a těm v tý ledový vodě.

29.02.2020 4 z 5

Miluji tuhle knížku, vždy mě pozvedne do lepší nálady

23.02.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Moc se mi to líbilo

23.02.2020

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Napínavé, náročné a hodně zamotané čtení. Nádherný příběh

15.02.2020

Prorok Prorok Chalíl Džibrán

minimálně jednou za rok si to buď musím přečíst anebo pustit do ouška, víc se mi to líbí ve slovenském překladu. A když mě trápí láska, tak si na tato moudrá slova vzpomenu a je mi líp.

11.02.2020 5 z 5