alzbeta675 alzbeta675 komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

V dětství jsem milovala knihy od E.T.Setona a Gump se jim podobá. Krásná kniha, luxusní ilustrace. Vřele doporučuji.

10.02.2020 5 z 5

Krásná kniha, kterou jsem přečetla jen díky čtenářské výzvě.

25.02.2020 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha mě vyloženě nebavila a to se mi stává opravdu málo kdy, že něco nedočtu.

05.11.2018 odpad!

Trosečník sibiřský Trosečník sibiřský Světlana Glaserová

Dočteno a mám sto chutí začít číst znovu od začátku.

07.11.2018 5 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

ČB dobře znám, takže jsem si tento perfektně vystavěný příběh přečetla s ohromnou chutí. Kvalit Hany sice nedosahuje, ale všech pět hvězd mu ode mě stejně po právu náleží.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Mám z této knihy velmi rozporuplné pocity. Místy nádherné a jinde jsem se přistihla, že text přeskakuji, protože mě nebaví. Toho pěkného bylo ale víc, takže za mě 80%

10.02.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dojemný, velmi poutavě napsaný příběh. Myslím si, že si Hana první pozice mezi knihami zaslouží.

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Jedna z mých TOP knih! Víc nemám co bych dodala.

06.11.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Skvělá kniha! Čtivě napsaná. Všechna chvála byla již podrobně vypsána níže a já nemám co dodat. Ledaže mohu vřele doporučit!

05.11.2018 5 z 5

Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Světlana Glaserová

Chyb jsem si nevšimla, jen jednoho překlepu, ale je to škoda pokud v textu opravdu jsou. Nejsem cílovka a četla jsem tuhle dětskou knihu jen ze zvědavosti, protože se mi moc moc líbila předešlá kniha autorky Trosečník sibiřský.

25.02.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Nenáročné čtení z lékařského prostředí. Tak nějak jsem očekávala, že to bude víc pecka podle všech těch reklam a humbuku kolem. Ale jo, číst se to dá.

25.02.2020 3 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Pohádka, nebo realita? A není to fuk? Krásný, zimně poetický příběh jsem si moc užila.

10.02.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Zajímavě uchopený zajímavý námět. kniha je ale zřejmě opravdu hlavně pro mladší čtenáře. Na pět hvězd to za mě nevidím.

16.02.2019 4 z 5

Divadelní román / Mistr a Markétka Divadelní román / Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Nádherná kniha s nádhernými ilustracemi. Mistra a Markétku jsem si s chutí přečetla již po několikáté. Divadelní román jsem do této doby neznala a je to fakt lahůdka, jak již napsal kdosi níže. Bulgakov zaslouženě za pět hvězd!

06.11.2018 5 z 5

Jak Hitler ukradl růžového králíčka Jak Hitler ukradl růžového králíčka Judith Kerr

Příběh se odehrává během druhé světové války, ale ta jakoby byla "někde jinde". Kdo se chce dočíst o válečných hrůzách, bude zklamán. Mě se ale tento komorní příběh líbil. Mám ráda dospělé knihy viděné dětskýma očima.

05.11.2018 4 z 5