alzbeta675 alzbeta675 komentáře u knih

Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Osiánův cestovní kotlík aneb S Kelty nejsou žerty Světlana Glaserová

Chyb jsem si nevšimla, jen jednoho překlepu, ale je to škoda pokud v textu opravdu jsou. Nejsem cílovka a četla jsem tuhle dětskou knihu jen ze zvědavosti, protože se mi moc moc líbila předešlá kniha autorky Trosečník sibiřský.

25.02.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Nenáročné čtení z lékařského prostředí. Tak nějak jsem očekávala, že to bude víc pecka podle všech těch reklam a humbuku kolem. Ale jo, číst se to dá.

25.02.2020 3 z 5

Krásná kniha, kterou jsem přečetla jen díky čtenářské výzvě.

25.02.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

V dětství jsem milovala knihy od E.T.Setona a Gump se jim podobá. Krásná kniha, luxusní ilustrace. Vřele doporučuji.

10.02.2020 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Mám z této knihy velmi rozporuplné pocity. Místy nádherné a jinde jsem se přistihla, že text přeskakuji, protože mě nebaví. Toho pěkného bylo ale víc, takže za mě 80%

10.02.2020 4 z 5

Dcera sněhu Dcera sněhu Eowyn Ivey

Pohádka, nebo realita? A není to fuk? Krásný, zimně poetický příběh jsem si moc užila.

10.02.2020 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Zajímavě uchopený zajímavý námět. kniha je ale zřejmě opravdu hlavně pro mladší čtenáře. Na pět hvězd to za mě nevidím.

16.02.2019 4 z 5

Trosečník sibiřský Trosečník sibiřský Světlana Glaserová

Dočteno a mám sto chutí začít číst znovu od začátku.

07.11.2018 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Jedna z mých TOP knih! Víc nemám co bych dodala.

06.11.2018 5 z 5

Divadelní román / Mistr a Markétka Divadelní román / Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Nádherná kniha s nádhernými ilustracemi. Mistra a Markétku jsem si s chutí přečetla již po několikáté. Divadelní román jsem do této doby neznala a je to fakt lahůdka, jak již napsal kdosi níže. Bulgakov zaslouženě za pět hvězd!

06.11.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kniha mě vyloženě nebavila a to se mi stává opravdu málo kdy, že něco nedočtu.

05.11.2018 odpad!

Jak Hitler ukradl růžového králíčka Jak Hitler ukradl růžového králíčka Judith Kerr

Příběh se odehrává během druhé světové války, ale ta jakoby byla "někde jinde". Kdo se chce dočíst o válečných hrůzách, bude zklamán. Mě se ale tento komorní příběh líbil. Mám ráda dospělé knihy viděné dětskýma očima.

05.11.2018 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Skvělá kniha! Čtivě napsaná. Všechna chvála byla již podrobně vypsána níže a já nemám co dodat. Ledaže mohu vřele doporučit!

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

ČB dobře znám, takže jsem si tento perfektně vystavěný příběh přečetla s ohromnou chutí. Kvalit Hany sice nedosahuje, ale všech pět hvězd mu ode mě stejně po právu náleží.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dojemný, velmi poutavě napsaný příběh. Myslím si, že si Hana první pozice mezi knihami zaslouží.